Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Tehnike i teorija

Tehnike i teorija Usavršite Vašu tehniku!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.10.2019, 05:42   #11
mihal
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 05.12.2012
Mjesto: Canada
Postovi: 104
Downloads: 882
Uploads: 3
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Korg Pa1000, Yamaha S900
Interesi: Klavijatura, Gitara,Razglas, oprema...
mihal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Istinita prica ko veruje veruje ko ne veruje, ko mu je kriv…E , Boga mi I ja sam sretan sto sam prestao trositi tu vatrenu vodu tako reci u zadnjem minutu tj. na vreme … A sto se pilo, I danju I nocu .Jedan dan u nedelji (nas petorica)1-2 sata proba +3-4 sata u kafani da se ojaca grlo .Za vikend: Petak svirka u kaficu ,zurka do jaja ,kako Gere iz Kule(Vojvodina) rece (ako ga neko zna) "I pit cu I svirat cu".Svirka je bila uglavnom do 1-2 ujutro pa posle sa vlasnikom, konobarima i nekoliko simpatizerajos par sati opustanje da popijemo sta je preostalo. Kuci u 4-5 ujutro . Subota ujutro 9 sati svadba ja (na gitari) I Harmonikas malo stariji I iskusniji od mene po tom pitanju ... ja bolestan, glava otkida Kazem kolegi ja nemogu da sviram , ja necu moci da izdrzim ceo dan I noc ...On mene opet u taj isti kafic I poruci duplu domacu I kaze da to popijem pa ce mi biti bolje , a ja ma nema sanse bolestan nemogu ni vodu da pujem a kamo li Rakiju….Nagovori on mene , ja nekako tu rakiju popijem,ne bas celu ali skoro...Neprijatno iskustvo ali nas dvojica idemo po mladu, vencanje, crkva, opstina ja se patim ali jos nekako I ide . Popodne ulazimo u salu svadba , sviramo ja se I dalje patim , ne pijem alkohola samo vodu ali ide . Popio sam jos jednu, dve rakije posle vecere oko 10 uvece to mi je ponovo dalo energije da izdrzim do ujutro….Bilo je takvih slucajeva dosta cesto dos se sviralo . Sad ne trosim alcohol skoro 20 godina. normalan zivot sa familijom sve normalno funkcionise hvala bogu.
...Kako je nas simpatizer Doktor po zanimanju pokazao na prstima mozes popiti 1 a ne 2(10)….
mihal je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije