Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.04.2013, 11:18   #1
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Korg Pa3x midi player

Jedan poznanik mi je prešao nakon cca11 god. sa Pa1x na Pa3x,nije baš ''forumski'' tip pa me zamolio da mu pomognem.Svira on dosta uživo al ima cca 2000 midi file-ova.Dok svira kod svakog je teksta imao zapisan broj i po tom broju bi pozvao u playeru pjesmu koju treba.Kako da na taj način pozove pjesmu kod Pa3 x,jer abecedni red mu ne pomaže pošto za svako slovo ima cca 60-120 pjesama pa ne može brzo doći kao što je mogao kod Pa1x gdje mu je svaka pjesma imala svoj broj po kojem bi je direktno pozvao.Ako neko ima neko praktično rješenje pa da mi pomogne.Znači nije mu rješenje razvrstavanje po folderima itd.,ne vjerujem da Pa3x ne može nešto što je mogao Pa1 x ???
accordst je offline   Reply With Quote
Star 04.04.2013, 20:27   #2
TRILER
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.04.2011
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
TRILER befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

poštovanje možda i nije neka ideja ali ,neka si složi male setove za rumba za disco ,za rock ,za beggini ,sa sa ,lakše će pronaći nego da prelistaje sve u paketu ma da ne sumljam da nema neka caka ,da se kolega neće moći snaći ,tako sam ja u bilježnici odvojio i lakše mi je kad prelistavam pronaći pjesmu .
TRILER je offline   Reply With Quote
Star 08.04.2013, 13:20   #3
accordst
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.08.2011
Postovi: 135
Downloads: 240
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
accordst befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kao što rekoh previše ima pjesama pa mu folderi nisu rješenje,znači njemu treba da može kao što je radio na Pa1x,da svakoj pjesmi dodijeli broj i da je pozove po broju.Ako neko zna kako to napraviti na Pa3x?
accordst je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije