Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 16.12.2008, 13:33   #41
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Stari sam KORG-ovac, i uvijek sam morao doslovce imat najboljeg KORG-a. Mogu si priuštit Oasysa pa neću. Nešto mi užasno sve smrdi oko Pa serije. Pa80 radi više nego super posao. Uz dobar workstation i više nego super. Kladim se s bilo kim ko ima Pa2X, Pa1XPro il Pa800 da moj stari Pa80 isto tako može super zvučat kao njihov turbo skup i turbo napucan synth.
Zahebi novitete, ljudi sviraju i kupe pare na starom KORG-i i3 il Rolandu E-96, a vi se sekirate zbog Pa800. Već sam je bio naručio, čak mi se je soundom dopala (makar je ružan ko pas), al opet mi je neki unutarnji glas čitavo vrijeme govorio odhebi to u 3PM. I samo radi nekog čudnog predosječaja i lijenosti "neda mi se iz nova više programirat KORG-a do TOP stanja) i dan danas sretno sviram na Pa80 i garanat imam isto ako ne i duplo više posla od bilo kojeg sviraća s foruma s jačim mašinama.
Uhvatite se vježbanja i sviranja a ne stalnog drkarenja po aranžerima
I još nešto. Toliko osporavani Technics KN2000 (ne zato što ga sad ja imam) je nekon desetak dana zahebavanja oko njega proradio po mom čefu i radi ko grom. A stara kana 15 godina. Zamislite se malo kamo sve ovo vodi oko stalnog prepucavanja i slinjenja oko novih aranžera.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
imaju, koje, pa800, poznate, probleme, serije

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:02


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije