Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 02.11.2006, 16:44   #21
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Rasime buraz, imam nesto za tebe, al velike su stvari, jedino ako si na MSN il da stavim na YOUSENDIT.


A vidis Player isto ima i ljudi koji te SETove dobijaju odma posle izdavanja i za FREE, al znam da ih nece tebi il takvima tadi.

Sellam
BasariStudios je offline  
Star 02.11.2006, 16:58   #22
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Nedim
Rasime buraz, imam nesto za tebe, al velike su stvari, jedino ako si na MSN il da stavim na YOUSENDIT.


A vidis Player isto ima i ljudi koji te SETove dobijaju odma posle izdavanja i za FREE, al znam da ih nece tebi il takvima tadi.

Sellam
Evo ti mail:

ciganija@gmail.com

MSN ne koristim odavno, bolje onda na yousendit, stavi password na RAR ili ZIP.

Sad sam dosao iz radnje, probao sam PA800, moram otici za koji dan sa svojim setom da probam. Ako mi se svidi, a vec jeste, prodajem sve i kupujem PA800 :-)
cevap je offline  
Star 02.11.2006, 18:11   #23
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Meni stize ovih dana...
BasariStudios je offline  
Star 02.11.2006, 19:05   #24
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nedime a sta kazes na ovo. Neko kupi taj tvoj set. I crkne mu klavijatura. Ode kod majstora, a ovaj lepo kad je popravi napravi backup njegove klavijature sebi na komp. i kad mu trazi neki prijatelj on mu to da, jer ga je dobio za dzabe Nemojte se zavaravati time da ce vas cena spasiti. Koliko samo kosta windows,photoshop,ili corel draw. A imate da ih skinete sirom interneta ili da ih kupite na ulici (kod nas) za 200 dinara
marco je offline  
Star 02.11.2006, 20:59   #25
player
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

...skupljas tudje setove, kao prvo to je lopovluk kao drugo odma je fakt da nisi muzicar, zato sto nemas vremena za muziku nego trazis setove i isprobavas ih i ostade bez muzike.

Uh mnogo se brzo ljutimo....

Znaci i oni koji kupe tudje setove nemaju vremena za muziku pa ih kupuju ....ispade da nema mnogo muzicara ovde 8O

2.Ne znam zbog cega ljutnja ,ja samo kazem da se ne moze mnogo zastiti ono sto se prodaje...pogotovu softver,a zasto ne uzeti ono sto ima..???Ja sam pre nekoliko godina kupio od tipa set za I30,posle nekog vremena sam sve to nasao na sajtu jednog turcina...ponudjeno FOR FREE,a ja platio za to!E od tada sam prestao da budem "muzicar" i prvo TRAZIM! I uspeo sam da nadjem jedno 1200GB raznih stvari ,semplova,loopova.....Ono sto je unikatno sto dosad nije napravljeno slazem da treba kupiti(ako je neophodno).Na kraju ti si dobio onaj Fender stratocaster ,i gajde( Ulilian pipes) i odmah si ih stavio u ponudu na sajtu samo ih konvertovao....znaci uzeo si ponudjeno...sa neta..

Hvala Nedime na "komplimentu" da nisam muzicar- ja ne kupujem odmah ponudjeno "Nazalost" morao sam da budem "svastar" pa sam zbog prirode naseg posla morao da pored narodne muzike(novokomponovane)ucim i izvorne pesme,romanse,starogradske,malo rumunije,madjarske....a "nazalost"morao sam da se bavim i "klasikom" posto sam 15 godina radio kao profesor u muzickoj skoli...sta ce te ne moze svako da bude muzicar :cry:
Neka se urednici foruma ne ljute,nije mi namera da podizem tenziju ovde,samo sam hteo da kazem da je vrlo tesko zastiti ono sto imate...e sad sto je to nekome biznis .sorry..
NARAVOUCENIJE:ako hocete da budete dooobar muzicar ni slucajno na net..no no..samo kupujte!
OPET HVALA NA PROSTORU I VREMENU!
 
Star 02.11.2006, 22:49   #26
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma kakve veze ima da li ti znas da sviras ili ne. Ti nisi muzicar. A ako znas da napravis set. E onda si muzicar :wink: A mozes i da muzes krave pa da budes muzicar
marco je offline  
Star 02.11.2006, 23:15   #27
player
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Aaa,e pa onda priznajem javno...ja nisam muzicar-ne umem da muzem krave...al mora da ima na netu neku uputstvo i za to(FOR FREE),pa da i ja postanem muzicar. A dal' ako kupim klavijaturu i ceo set uz nju dobijem i uputstvo kako se to radi??? 8O Hvala kolega
 
Star 02.11.2006, 23:32   #28
player
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

I posle budem "individualni poljoprivredni muzicar"...nije lose 8) .A jel mogu i koze....?
 
Star 03.11.2006, 01:45   #29
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Player, kao prvo NISI MUZICAR mnogo da znaci mnogo stvari. Ja sa time mislim na to sto trazeci sve te setove i stvari nema se vremena za muziku, radio sam to i sam i znam kako je, sto posto sam siguran da znam, nisam imao vremena da disem a ne da radim muziku, samo trazeci gluposte.
Kao drugo, naravno da su moje stvari unikatne a i svacije, jel svako drugacije radi.
Te gitare i gajde na moju stranu nisu na prodaju nit postoje u motifovom setu sto sam ga radio, i da sam hteo stavit nisam imao vremena jer sam motif odneo istog dana kad sam te 2 boje dobio od prijatelja.
Stavljene su cisto iz razloga za vise materijala na stranicu a isto ne verujem da bi neko od nasih kupio UILEAN PIPES ili FENDER STRATOCASTER voju posebno koje ih nema u mom setu za motif.

Pozdrav
BasariStudios je offline  
Star 03.11.2006, 02:35   #30
player
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kao prvo ja "muzem krave"(uups 8O )....vidi sta ste napravili....ja se samozvan proglasio "kao" muzicarem pre jedno 15-tak godina,ne racunam jedno 16 godina ucenja pre tog "proglasenja"...(i jos nisam sve naucio-al sam glup :cry: ), a semplove i ostale stvari oko toga skupljam tek zadnjih par godina .Odes na DC++ ukucas sta ti treba ..i gotovo...kraj trazenju,sutra obidjes komp. i vidis sta je "sislo".Znaci sve mnoogo manje traje nego sto tebi treba da napravis jednu boju.Ne znam kako si ti to trazio 8O . :idea: Prema tome.....A sto se tice stratocastera nisu bas svi "orijentalno"raspolozeni,a on moze i te kako da se lepo upotrebi......odoh da muzem....
 
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
fenomenalni, novi, sajt, uskoro

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije