Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.11.2013, 00:01   #1
aurora.ivica
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.10.2013
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aurora.ivica ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Roland GW8 problem sa lyrics-ima

Poštovani kolege forumaši,prvi put se javljam na ovaj Forum,međutim pratim ga već duže vrijeme,te imam samo riječi pohvale za Vaš trud i pomoć koju pružate.Imam klavijaturu Roland GW8 te mislim da je odlična i s obzirom na cijenu daje mnogo.Pročitao sam gotovo sve postove vezane za navedenu klavijaturu,koji su mi mnogo pomogli oko nejasnoća oko uređivanja iste.Imam jedan problem za koji nisam pronašao odgovor (ispravite me ako griješim i ako negdje postoji).Radi se o slijedećem:klavijatura ima operativni sustav 2.0,te nakon što formatiram USB stic u klavijaturi,ubacim midi fajlove u Song,import u klavijaturu,te iste fajlove mogu uređivati u klavijaturi što omogućava OS 2.0,no nikako ne mogu pokrenuti lyrics,tj. tekst pjesme.Pokušao sam preko playlist editora napraviti playlistu,spremiti na stic i tada klavijatura reproducira sve što je na stic-u,ali tekstova nema,a u tom slučaju ne mogu niti uređivati fajlove.Kad se pjesme nalaze na playlisti,ne mogu inportirati u klavijaturu,jer mi dolazi poruka"file not found".Pokušao sam i exportirati pjesme sa klavijature u stic(kad su bile očitane,a stic formatiran) i sve je išlo bez problema.Pročitao sam na ovom Forumu da se tekst pokreće sa Intro ako je pjesma učitana,no kod mene Intro ne reagira.Oprostite na opširnosti,te Vas lijepo molim ako mi netko može pomoći.Unaprijed zahvaljujem.
aurora.ivica je offline   Reply With Quote
Star 01.11.2013, 00:08   #2
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

GW8 ne prikazuje tekstove iz karaoka.To moze Roland Prelude(verzija GW8 sa zvucnicima) a "slucajno" ja imam jedan,pa mozemo da se zamenimo samo se javi da se dogovorimo oko uslova.
Pozzz...
Boban010 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije