Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.03.2012, 16:28   #41
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne znam šta je pametno ja skidao nešto po 3 i više puta, i onda prodam klavijaturu... pa ajd jovo nanovo.....

a trebalo bi da ima neki demo ili bar spisak čega ima u fajlu, skinuo sam milion stvari a tek kad skinem vidim da imam već to ili da je jedno te isto....
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 18:45   #42
vita_kg
Drugar foruma
 
vita_kg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.08.2007
Mjesto: Kragujevac
Godina: 33
Postovi: 72
Downloads: 1220
Uploads: 10
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 6 puta u 5 Postova
Instrumenti: Yamaha psr-3000
vita_kg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vita_kg pošalji poruku preko MSN messengera vita_kg pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I ja sam nakucao vala dosta,... al jbg, da ne bi ovog sajta, popila bi sekiru moja Yamaha. Trudim se da vratim dug sad kolko je moguce.
__________________
Najvise ljudi umire u krevetu, a najmanje na zeleznickim sinama.
NARAVUCENIJE: Spavajte na sinama!!!
vita_kg je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 18:45   #43
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Trudimo se sada da forsiramo to, tako da pakete uploadovane bez spiska fajlova ne propuštamo.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 20:31   #44
ado_rado
Početnik forumacije!
 
ado_rado's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.02.2012
Postovi: 45
Downloads: 0
Uploads: 6
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
ado_rado ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ova odluka ima svojih pozitivnih stvari u svakom slucaju, ali ima ono ali!!
Niko od nas nije se registrovao na ovaj forum bez razloga a taj je razlog Download i Upload mozemo mi da se lazemo ali nemoj te jer smo svi ovde radi nekog interesa pa i ja neka budem taj prvi!
Ja nikada nisam volio ULIZICE koji se uvlace jer misle da im je to jedini prolaz za zacrtani uspjeh!
Evo citao sam sve komentare svi su rekli super pa neka se i to vec jednom desi i tako to, ali 90% vas koji to kazu nije tako jer nikome to ne ide u prilog!
Svi smo mi to radi interesa i to slijedeceg>
Download,Uplaud,druzenje,kupovina,prodaja,itd!
Ja sam na ovom forumu novi to je istina jer nisam znao dok slucajno nisam naletio nesto trazeci pa sam surfo po ovom forumu i vio sam da je ovo najjaci muzicki forum na netu i iz tog razloga sam se registrovao. Vidio sam de je dosta opsiran Download jer to nama svima prije svega najvise treba!
Mi mozemo pricati sta god i lagati se izmeduse ali na nasem profilu lijepo sve pise detaljno i nemoj te tako sada ispada da mi novi CIGANIMO I MOLIMO DA NAM NEKO NESTO DADNE nije to fino kada se procita ne zvuci dobro!
A sto se tice banovanja mora i za to da postoji razlog!

Veliki Pozdrav od NOVOG NA FORUMU!!!!!
ado_rado je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 20:47   #45
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

mozda to jeste tako kao sto ti kazes,i ja sam se nekad davno pridruzio forumu zbog downloda,ali evo sad sam clan vec 3 godine i nesto,i ovih dana bas i ne skidam nesto sa foruma,ali mi je jednostavno za to vreme postao vrlo drag,i sad na njega ne dolazim zbog downloada,vec jednostavno da se druzim s ljudima, nekom pomognem nesto sta znam, nekog pitam nesto,tako mi je u zadnje vrme forum vise relaksacija,razonoda nego download,premda sam i skinuo sve sto se da skinuti,u prosle dve godine,tako da sam sad po ceo dan na forumu, jer mi je fino ovde,znam dosta ljudi sa foruma,pratimo jedni drugi vremenom,bice i nekih novih desavanja na forumu kako rece Vaxter, tako da je forum sad,bar kod mene,uzeo jednu sasvim drugu dimenziju,sem downloda..nema dana da nisam na forumu...nadam se da ce svima tako biti vremenom..pozdrav
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 21:27   #46
ado_rado
Početnik forumacije!
 
ado_rado's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.02.2012
Postovi: 45
Downloads: 0
Uploads: 6
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
ado_rado ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Svaka cast kolega bas si fino to rekao volim kada je neko iskren recimo kao ti sada!
Znaci bio sam u pravu to sto sam rekao da smo svi ovde sa nekim ralogom a prvi je Skidanje sa foruma, to je tako htjeli mi to prihvatiti ili ne to je istina 100%!
E recimo u tvom slucaju kao sto se i vidi iz prilozenog par hiljada Downloada to je normalno da ces forum da zavolis i da se nastavis druziti i dalje jer si dosta koristi to jeste Hajra vidio od foruma!
Ja se slazem sa organizacijom da se ovi bez korisni koji samo skidaju da se banuju jer oni su tu samo radi interesa nista vise!
Znaci skidaju do granice za Downolad i onda ko nas sisa kasnije sta ga briga za komunikaciju na forumu!
Ja sam se prvi registrovo na forum jer mi je trebalo nekih semplova ali recimo sada mi je jako zanimljivo se druziti sa vama jer se dosta komplikacija i problema upravo rijesava na ovom Saitu!
Nemam puno vremena ali svaki dan par pola sata provedem na forumu jer volim da pomazem ljudima sta cu takvi smo mi Krajisnici ali ne volim folere i ulizice vvvvvvvvaaaaaaaaaoooooooo kako sam elergican na takve!!
I to sto kazu da su na catu ovijek isti ljudi to je 99% tacno to treba promijeniti evo kako!

Recimo treba uvesti 200 postova i onda Download pa da vidimo ko i kako ce onda da se ponasa pa nebi nas bilo svega mozda za citav dan 20 i to bili bi oni standardni koji vec imaju prava na Download!

Ma ne znam sta vise reci vec mi je pritisak od takvih skocio na 200.

Veliki Pozdrav!
ado_rado je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2012, 21:35   #47
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
Recimo treba uvesti 200 postova i onda Download pa da vidimo ko i kako ce onda da se ponasa pa nebi nas bilo svega mozda za citav dan 20 i to bili bi oni standardni koji vec imaju prava na Download!

Pa da opet svaki drugi post bude na demo snimcima
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 16.03.2012, 01:53   #48
spasoje88
Vredan član društva
 
spasoje88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2008
Mjesto: Valjevo
Godina: 35
Postovi: 223
Downloads: 461
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x-pro
spasoje88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
spasoje88 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

U potpusnosti se slazem sa kolegom @Milan$! Nema dana da nisam na forumu... Jednostavno pregledam prvih 30 aktivnih tema i to mi je dosta! Ponekad nesto skinem sto mi treba i to je to! Pitam sta mi treba...

A sad mi sinu jedna ideja... Chat je zanimljiv... Ali kad bi bile jos neke sitne igrice koje bi mogle da se igraju medjusobno... Kao sto je potapanje brodica, ne ljuti se covece, jamb, tablic... Cisto da bude jos malo razonode... Auuuuu. Pa ja bi po ceo dan visio na forumu!
__________________
spasoje88 je offline   Reply With Quote
Star 16.03.2012, 02:10   #49
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hahaha
Oni najstariji članovi se toga verovatno sećaju.
Imali smo nekad davno te igrice.
Nekada je to i bilo opcija, ali sada jako teško...
Sajt je toliko prerastao da bi nam to igranje igrica ubilo server potpuno.
Ionako štucka svaki čas.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 16.03.2012, 11:47   #50
duzo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 29.01.2011
Postovi: 16
Downloads: 0
Uploads: 2
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
duzo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slažem se potpuno i 100% si u pravi većina ih se folira i ulizuje samo mali broj će da prizna da se registrovao zbog downloada a od tih ljudi ćeš i da čuješ nešto korisno, što reče svi mi gledamo da se ovajdimo i to je normalno ali onaj ko je novi član sigurno se nije registrovo zbog priče i druženja nego zato što ima potrebu da osposobi svoj Isrument da bi mogao da ga koristi pa bio on profi ili amater .
I taman se ponadaš ovde ima ono što mi treba a ono p....c ,treba da uplauduješ što da uploadujem kad ništa nemogu da downloadujem.I onda te više nema na sajtu ne zato što te neiteresuje već zato što jurcaš po drugim (forumima sajtovima itd ) nebili iskopo ono što ti treba.

Lako je gladnoga izudarati i izgaziti ajde napojga i nahrani !
duzo je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije