Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.11.2006, 10:30   #21
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav dragim kolegama i prijateljima !

Eto, kao što vidite nisam vas napustio, jer nakon toliko vremena druženja jednostavno ne mogu. Ipak imam ovdje previše dobrih i dragih prijatelja, kojih kako kaže Vaxter nisam nikad vidio a opet su mi srcu prirasli ko da se znamo 100 godina.
Hvala vam na podršci.
I meni je žao što sam planuo i tako impulzivno reagirao i nastupio, ali kao što sam reko. Sve što znam iznosim iz vlastitog iskustva i prakse. Znam da nisam uvijek u pravu, ali to svaki put istaknem da ako neke činjenice iznosim da možda postoji bolje, ali da još nisam provjerio ili čuo. U ovom slučaju sa zvučnicima, možemo pisati do prekosutra. Iznio sam samo svoje stajalište a i zapažanja što naše kolege najčešće koriste i na što ZNAJU radit. A jako me je povrijedila tvrdnja da Yamahin razglas ne vrijedi da izvinete qrca. Pa brate mili možda nije najbolja, ali za uložene pare mene zadovoljava na stageu i mom je uhu i te kako dobra, a vjerujem i večini.

@ Yu-Midi, Vaxter i Adrijan

Dragi prijatelji, hvala vam na ponudi za mjesto admina. Kako sam i prethodno izjavio bila bi mi to jako velika čast. No problem je sljedeći. Nikad do sada nisam radio kao admin. Znaći morat čete mi malo objasnit kako s time radit :wink:
S druge strane, sve postove kucam večinom poslovnog računala, a pošto imamo vrlo jak fire whall možda bih mogao imati i problema (ne znam, vjerojatno lupam)
Nekad sam bio jak u poznavanju računalne tehnologije, no moram priznati da me je novi hardwar pregazio, a softwar još donekle pratim. Hebi ga, nekad sam programirao u Clipperu, Visual Basicu i Delphiu, danas koristim isključivo softwar koji mi treba za posao. Tako da dobro razmislite koliko čete imati pomoći i koristi od mene Jer za dobrobit ovog sajta spreman sam uvijek pomoći, no koliko će moj doprinos biti od pomoći to stvarno ne znam. A da ovdje glumim nekog policajca, hvala ne bi. Ako već treba nekog sankcionirat, uvijek postoji Private line s pritužbom.

Još jednom, hvala vam svima. Eto, moram i sam sebe kritizirati. Nikako da uhvatim vremena da otiđem do pošte i uplatim prilog za našega Envu. Morat ću to čim prije obavit. I dajte ljudi, čitao sam malo stanje nije fer da nas ima ovdje preko 200 (karikiram), možda i više, a da nema niti 10 % uplata. Pa barem mi koji smo stalni ovdje svaki dan.
kreso je offline   Reply With Quote
Star 13.11.2006, 10:38   #22
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav Krešo majstore...Ma ne pusti pobogu da te provociraju...Ja kad sam vidio koliko imaš postova i to sve i jedan kvalitetan i pametan nisam mogo da vjerujem da odlaziš...Pusti ove prdaroše što sa tuđih stranica dolaze i zavađaju narod...Čim na njegovom profilu piše NEWBIE i dok počne gužvu stvarati znaš kolko je sati...Baš sam gledo na forume drugih sajtova...Ma čista katastrofa-ovdje na yu-midiju je odazov najveći ns svijetu...Dakle mali milion postova i svega a sve zbog tebe i ostalih majstora za instrumente koji vole pomoći i objasniti neke stvari...Budi mi dobar i nedaj se jaro...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 13.11.2006, 15:03   #23
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Kreso prijatelju drago mi je da si ostao sa nama !
Poslije ovoliko vremena nisam mogao da zamislim da izgubimo prijatelja kao sto si ti.
Kada sam poceo da radim sajt to je bilo negdje polovinom 2002,mucio sam se i pokusavao da na linku pojavi se makar jedna slicica .Proslo je vishe od 1 god. dok sam savladao neshto od toga i dok su doshli prvi clanovi a medju njima je bio Adrijan.
Adrijana sam prvog tako reci upoznao i ostali smo u kontaktu do dan danas bez ikakve prepirke ili bilo kakve zamjere.Covjek je dobre dushe i od samog pocetka koliko sam ja njemu pomogao on je najmanje toliko meni ako ne i duplo uzvratio.
Hvala Adrjane !

Tako isto i prijatelja Vaxtra,pojavi se covjek jednog dana i napravio mi ponudu da pomogne na sajt.
Na privi pogled nisam mu vjerovao sto jest jest.
Kontaktirali smo jednom na msn i onda sam odlucio da mu dam sve potrebne podatke kako bi mogao kao Admin da neshto radi,pa reko shta bude bude .
Nisam ni sam vjerovao da covjek moze da bude toliko uporan i da ima volju da radi neciji sajt bez ikakvog zahjevanja ili bilo sta da je trazio neshto zauzvrat.
Mnoge sate je proveo radeci i pokusavajuci da Forum koji je prije njega bio potpuno prazan osposobi i napravi neshto shto danas dosta njih pokushava da srusi.
Zato mogu da razumijem ako se prijatelj Vaxter naljuti i lupi nekome BAN,i mogu samo da potvrdim ono shto on odluci.

Hvala Vaxter!

Kroz njegov rad pokazalo se da je napravio poboljshanje na Forumu,tako da su i clanovi koji su bili u potrazi za necim sve vishe dobijali odgovore i pri tome neki ostali i do dan danas sa nama sireci dalje svoje znanje i iskustvo.

Zahvaljujem se svim aktivnim i clanovima koji su doprinijeli na razvoju ovog sajta!

Zato ja licno nemogu da kazem ovo je moj sajt i ja cu da radim kako hocu.
NE!
Ovoj je sajt za sve muzicare i ljude dobre volje za druzenje i pomaganje.

Zato cemo da preduzmemo neke mjere da poboljasamo ovaj sajt,i sve dok drugi budu pokushavali da nas omalozavaju,prave svadje na Forumu mogu samo da nam daju volju da pocnemo jos bolje i aktivnije da radimo.
Mi jesmo i ostacemo NAJBOLJI
sad ga pretjera

Srdacan pozdrav
__________________
---------------------------------
PRIDRZAVAJTE SE PRAVILA NA FORUMU
www.yu-midi.com
yu-midi je offline   Reply With Quote
Star 13.11.2006, 15:16   #24
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

To Mile!!!Živjeli 100 godina...Nedamo YU-Midi nikome...Evo sad sam se odlučio za jedan potez samo ako mi to dozvoljavaju Mile i Vaxter pošto su Administratori...Lično ću da Uploadam cjeli CD što sam ga kupio (znate od koga jer je bila diskusija na forumu) i to sve poklanjam džabe iako sam ga platio u znak poštovanja i dragosti što ovakav sajt postoji da se možemo družiti i upoznavati nove drugare i prijatelje...Dakle sve ono za koje bi plaćali goleme pare dajem džabe ili da pošaljem CD Miodragu pa nek on odluči šta je za upload...Živjeli svi koji doprinose ovom sajtu a oni koji hoće da ga sture nek nam ga Po**še jer nam ništa ne mogu...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 14.11.2006, 13:58   #25
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@Kreso

Nauchicesh ti to brzo...

Dodacu te ovih dana na listu!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
diskusije


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije