Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.11.2006, 11:06   #1
Vlajko
Drugar foruma
 
Vlajko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.05.2005
Mjesto: Germany
Postovi: 88
Downloads: 121
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Vlajko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Daj KRESO sta ti je??
Neces valjda sebi da dozvilis da te iznervira jedan CINCILATOR koji se juce pojavio na forumu i sad prosipa neke svoje filozofije ?
Ti si postovao lom komentara od kojih ni jedan nije bio 100% bez veze. CINCILATOR tek poceo da kuca i nakon celih 17 postova vec poceo neke prepirke i vredjana i ponizavanja onih koji su drugog misljenja.
Ja bi u ovom slucaju zamolio Administratore za da upute opomenu Cincilatoru, jer stvarno nije fer da ovde lupeta i da te vredja kao da nemas pojma.
Da napustis forum to bi bio uspeh Cincilatoru i ako bi svi bezali sa foruma kad neko pocne da kenja gladan, onda Miki slobodno moze da zatvori stranicu i cao.
Zato prijatelju bolje ignorisi takve komentare i siguran sam da ce Administratori stati iza postavljenih pravila na forumu i konzikventno reagovati na preksaje.

pozdrav
Vlajko je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 16:32   #2
elvis
Vredan član društva
 
elvis's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.03.2005
Mjesto: switzerland
Godina: 44
Postovi: 130
Downloads: 861
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: pa800-cz1000,cz230s,cz5000,cz3000,cz101,-roland alfajuno2,korg prophecy,yamaha dx9..roland xp50...
Interesi: glavni hobi,heineken i rubin vinjak,,pa onda:karlovacko,lasko,tuzlansko i jelenko obavezno..
elvis befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
elvis pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

..DOBRO LJUDI KOJI VAM JE KURAC,,TAKO VRIJEDJATI I TAKO SE PONASATI JEDNI PREMA DRUGIMA,,GOSPODINE KRESO VLAJKO JE POTPUNO U PRAVU,NEMOJ DA SE NERVIRAS ZBOG NIKOGA A POGOTOVO ZBOG OVOG CINCAROSA,,SVI MI ZNAMO OVDJE KO SI TI,,A JA MISLIM DA OVAJ CINCI MINCI ZASLUZUJE JEDNU CRVENU KARTU ZA SLIJEDECIH 217 IGRI ..JA MISLIM TAKO,ZBOG TAKVOG PONASANJA,,,OVA STRANICA NE ZASLUZUJE OVAKO NESTO :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: ,EH SAD GOSPODO YU-MIDI I VAXTER,,,SAH-MAT ILI???????????? :roll: :roll: ...POZDRAV SVIMA..
elvis je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 18:58   #3
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam ovaj post postavio da mi neko kaze sta da uzmem na ovom pocetku. Al evo, ispade opet belaj. Ovo nevodi nicemu dobrom. Svaki treci post "belaj" ovaj ovom onako, ovaj nezna svirat, ovaj reklamira, ovaj krade. I ja mislim da je vecina nas ovdje dovoljno zrela da zna gdje se usutit treba. I nas balkanski ponos i temperament neda nam da salusamo drugog vec po nasem ili nikako. Ljudi dodzite sebi. Ja sam mislio da cu ovjde nesto naucit i da cu ko Kreso i mnogi ovdje moc prenosit to znanje nekom drugom nekad, a sta cu ja sad ovdje belaj. Ljudi presutite nekad i ta nasa NAGLOST nevodi nicemu.
A da vam kazem sto se tice klavijatura ozvucenja ritmova i boja, ja "DOBIO" naprimjer od nekog ritmove koji se kleo da su ritmovi boli glava, ja stavim u klavijaturu probam nista posebno, a taj se klete i dalje boljih ritmova nema. Razumijeteli me, svako ima svoj ukus i to je to. Za razglas ueti BEHRINGER i provesti 20 min. vise za stimanje ili kupit DYNACORD i samo prikljucit isti kurac rugo pakovanje. Sluh je bitan i volja za muzikom. Ja vas molim licno da se vise nezajebajete sa takvim stvarima ovdje. Pozdrav Alen.
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 22:09   #4
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Alene jaro ko kvari tvoj post?...Pa ljudi kakvo je ovo bjesnilo spopalo na YU-Midi?...pa de cinco umiri se pobogu čovječe ovo je javni forum i svako ima pravo da istakne svoje mišljenje a ne da se vređa odmah...Znate šta ja mislim da se dešava na ovom forumu...WEB Masteri sa konkurentnih sajtova se loguju pod nekim nickom npr cico,mico,pico,kitico,,,i stvore svađu i tako zavađaju članove i normalno cilj toga je da članovi sve manje i manje posjećuju forum i sam sajt...Pa pobogu ljudi šta vam je da pokušavate da bojkotujete ovaj sajt?...Muka vam što je YU-Midi najposjećiniji sajt na svijetu sa strane muzičara...Sad moram da nešto kažem pa iako me banuje jaran Mile...Dakle Javno J***m ******svakom ko na ovaj sajt dođe da bi nas zavadio,da bi kvario ugled samog sajta ili ko želi na bilo koji način da škoduje članovima YU-Midija...Ja znam da sam jako bezobrazan ali nemam brate živaca da više gledam kako dolaze ljudi sa par postova i nama stvore svađu skoro u svakom postu...To su špijuni sa drugih sajtova 100%...Izvinjavam se al ne znam kako da se drugačije izrazim i da izjasnim svoju ljutnju prema tim šupcima...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 22:20   #5
blusa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 07.12.2005
Mjesto: Gdje?
Godina: 40
Postovi: 265
Downloads: 449
Uploads: 3
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA3X
Interesi: Ma hobi sta drugo..
blusa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
blusa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zivio govornik, nabijem ih i ja !! Idemo dalje..

Imam i ja yamaha ozvucenje ali nemam razloga
da se zalim na nju nikad.
Samo moze da se zali onaj ko nezna da radi sa
stvarima..
Poz..
blusa je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 23:03   #6
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Svaka cast za ovaj sajt i za sve. Almire, moze biti i to da hoce da iskrhaju ovaj sajt. A znas ti ko je mene ovdje izivciro reko sam ti. Iz ljubomore. Samo neka ostane medzu nama to ime jaro. Samo ako se ovako nastavi na ovom sajtu, Kreso ima pravo, covjek hoce pomoc i na kraju bude izivciran. I ja cu da odem, al od mene ovdje svakako nema niko koristi,nazalost. Pozdrav svima koji su normalni Alen.

PS: MANJE PRICE VISE RADA!!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2006, 23:55   #7
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bogami ovaj nam je dobro razljutio Kresu .Nedaj se jarane .Ma ko god da te isprovocira ili neznam sta nije vredno da ti radi njega napustis ovaj forum jer sa tim je on pobednik .Mislim da ce Admin u kratkom napraviti malu reorganizaciju sajta i uvesti neka malo drugacija pravila koja se nece tolerisati kao do sad mnogo puta , ja jesam za diskusiju i razmjenu mislenja o ovoj ili onoj klaviaturi ili spravi koju se koristi u muzici ali svak bi pored i trebao da doda licno sam radio sa njom i nije me odusevila ili ima ju prijatelj i kod njega sam probao .
Ne znaci uvek ako neko procita specifikaciju neke sprave i da sve sto pise pase svima ljudima jednako . Neko voli mekan zvuk neko jake basove drugi opet samo snagu i zato je dobro dodati ono iz mog licnog iskustva .I naravno najvaznije u svemu do sviju ucesnika se ponasati maksimalno kulturno i prijateljski i uvazavati svaciji stav pa makar on bio u suprotnosti sa tvojim ,tek onda ce biti i svaka diskusija produktivna a ne cim napises prvi post kritikujes i vredjas sve koji su protiv tvog stalista .

fico
P.S
Znam da te je razljutio jer nisi primetio ni PP koju sam ti poslao .Budi mi ziv i zdrav .
fico je offline   Reply With Quote
Star 11.11.2006, 04:11   #8
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I ja imam Yamahu sa RCF kutijama.
Nikad nisam bio zadovoljniji zvukom!
Sve je to nevazno sad...

cincilator, bilo ti je dosta!

Ovo je jedan direktan prekrshaj pravilnika!


BAN!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 11.11.2006, 04:35   #9
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sad sam se malo smirio, pa mogu i da razmishljam shta kucam...


Kreso, brate!

Ne znam shta da kazem na sve ovo...
Kao shto vidish, cincilatora sam banovao, jer je to, ipak, direktna povreda pravilnika!

Zao bi mi bilo da ti odesh.
Ja nikog, ko dolazi na ovaj sajt, ne poznajem lichno!
NIKOG!

Miodraga i teba sam nekako zgotivio toliko da imam osecaj da vas poznajem ceo zivot, a nikad vas, za ovih mojih, kratkih, 22 godine nisam ni video!

Ne bih voleo da nas napustish.
Ni kao dobar prijatelj, a ni kao kolega muzichar.
Tvoj savet je uvek bio valjan i rado prihvatan ovde.

Nadje se tako poneki koji misli da je posisao svu pamet ovog sveta, ali mi tu ne mozemo nishta, osim ovoga shto sam ja vecheras uchino.

Odmori se malo od svega ovoga, ohladi glavu, pa nam navrni opet.

Ipak si ti jedan od ljudi koji su pored Miodraga, mene i Adrijana najvshe doprineli razvoju ove strane.

Kako kazu, ti si ovde deo inventara!

Kao shto svi znaju, na stranici ce sad biti nekih drastichnih promena!

Nadamo se da ce one uchiniti da sve ovo ide nabolje...

Zato, nemoj nas napushtati, dragi prijatelju...

Vec smo ti nekoliko puta nudili da se priljuchish administratorskom timu, i ti si odbio...
Ponuda josh uvek stoji, bar sa moje strane, a mislim da se i Miodrag slaze...


Osalima se izvinjavam ako ih je ovaj moj post uvredio, smorio ili bilo shta drugo...

Jednostavno, bilo bi mi zao da na ovaj nachin izgubimo pod jedan dobrog prijatelja, a pod dva vrednog chlana ove, pa moze se reci i porodice...


Pozdrav svima!

Vaxter
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 11.11.2006, 09:57   #10
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Juce sam poslao Email cincilatoru i kao sto sam ocekivao nije odgovorio.
Znaci doshao je samo da podmetne vatru i to je to.
Ja sam josh jednom potvrdio BAN na sve i jednu adresu sa kojom je posjecivao sajt.
On je prvi ali kako je krenulo bice ih joh mnogo!
Zato mislim da bi nash prijatelj Kreso mogao kao Admin da udara Ban to bash nije teshko
__________________
---------------------------------
PRIDRZAVAJTE SE PRAVILA NA FORUMU
www.yu-midi.com
yu-midi je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
diskusije


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije