Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 30.08.2013, 15:23   #1
kac97
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 09.01.2012
Mjesto: Hrvatska
Postovi: 66
Downloads: 29
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg N364, Hohner Atlantic IV Deluxe N
kac97 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kac97 pošalji poruku preko MSN messengera kac97 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Monitori na Yamahu emx5000

Uskoro s bandom imam gostovanje u jednoj glazbenoj emisiji,te ćemo tamo koristiti samo monitore,i to 3 komada,aktivna.E sad,za gaže na toj mikseti imamo spojene dvije kutije na njezino pojačalo,i iz izlaza St.out 2 kabla na drugo pojačalo koje daje snagu bass binovima i satelitima.Znači sad bi te monitore trebali spojiti na ta dva izlaza,St.out L i R pošto oni ne daju snagu,nego samo signal,i treći monitor bi spojio na izlaz Mono out,samo me brine da li pojačalo u mikseti smije raditi bez spojenih kutija na njega,pošto potenciometar za pojačavanje St.out izlaza služi ujedno i za pojačavanje snage unutarnjeg pojačala.
I drugo pitanje je kada bi mi htjeli imati više od jednog monitora,a da je u vidu postavka za gaže,znači zauzeti su St.out izlazi,gdje bi se ti monitori još mogli spojiti?Na izlaz za slušalice?

Unaprijed hvala.
kac97 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije