Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Prateća oprema > Harmonizeri

Harmonizeri Da zvučite kao hor...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.01.2011, 21:20   #21
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Moj komentar na ovo, Ako ikako moze da se izvadi vokalist iz pa2x-a bilo bi dobro, jaaaa sam pre pre prezadovoljan s njim!!! Ako mozes naci takav, posluzio bi te vjeruj mi! za cijenu i za ostalo ne znam..... samo znam da je odlican!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 01.02.2011, 19:04   #22
bracinaccar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.04.2008
Mjesto: Razanj
Postovi: 25
Downloads: 531
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg pa1x
Interesi: Fudbal
bracinaccar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od tr_le Pokaži Post
Digitecha VHM 5 mislim da ce ovo da zavrsi,posao
Pre dve nedelje sam kupio Digitech vocalist live 3 i veoma sam zadovoljan bolji je od performera i duplo laksi za upotrebu.....tako da bi ti njega preporucio...
bracinaccar je offline   Reply With Quote
Star 01.02.2011, 20:49   #23
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dobro kolega ajde mi bas objasni kao je duplo laksi za upotrebu.Kao prvo ja sam imao Performera 3 godine, to je model koji nema podrsku za midi.Ako si na to mislio onda nemozes uporedjivati ova dva modela.Drugo najvise mrzim kada neko siri dezinformaciju, i kada kolegu koji postavi pitanje dovodite u nedoumicu.Nemoj mi reci molim te da je duplo laksi kada kod njega u jednom u dva poteza odabiras odakle da te prati i da li je dur ili mol.Malo sam ga uprostio kod pisanja jer zurim.A da bi ti sa tona C dosao na ton A, brate imas da se pritiskas i pritiskas.A kod performera je to u jednom potezu.
Ne sumnjam da je bolji kvalitet, novija sprava ali ja garantujem, da ne pisem velikim slovima, da je Digitech Performer najprostiji vokalist sto se tice rukovanja, naravno ako odabiras rucno terce bez midija, sto on naravno nema tu opciju.
Napisao si kako je bolji od performera i duplo laksi za upotrebu, ajde molim te napisi mi kako???
E sad kolega bracinaccar ubedime da nije tako, i mi smo ovde da pomazemo kolegama a ne odmazemo.
Pozdrav!!!
dekipa je offline   Reply With Quote
Star 02.02.2011, 03:08   #24
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Podrzavam te Deki, potpuno si u pravu,... treba pomoci a ne odmoci,.... ja imam digitech Vl3d,... strasno je praktican, stavis ga na desni zvucnik klavijature, sve na dohvat ruke, mogucnost memorisanja 10 seta,... efekti,... nov procesor, vokali su prirodniji u odnosu na performer, midi konekcija,... guitar in po potrebi,.... izvedes signal preko aux send i peva ti tercu i tebi i pevacu i pevacici,.... Mozes do dva prateca glasa istovremeno da ukljucis,... i to dva muska i dva zenska, ili mesano pa izaberi,,.... Za detalje imas na ovom forumu sve objasnjeno po sto puta, vec je pisano!!!!!! Mlad si covek,... trebao si da procackas net, izaberes par modela pa onda postavis pitanje, na primer dvoumim se izmedju tog i tog vokalista, a ovako svako ti predlaze ono sto koristi i tako u nedogled!!!!

Promijenjeno od pedjajazz (02.02.2011 u 03:11 sati)
pedjajazz je offline   Reply With Quote
Star 02.02.2011, 17:18   #25
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Naravno kolega pedjajazz, svaka cast, vidis kod performera mozes memorisati 50 preseta, da ne idem dalje...Ja performer ne koristim vise, ali opet kazem i tvrdim da je najprakticniji sto se tice vokalista.
E sad kao sto sam i napisao u predhodnom postu, VL3D je novija sprava, noviji procesor, naravno da se prirodnije cuje, pa pobogu ta sprava ja mislim da nije starija od 2 godine, a performer, e he, ...
U tom pogledu VL3D nosi pobedu 100%.Jedna stvar ja sam imao da ga kupim za 180 evra starog 6 meseci, ali nisam.
Opet kazem da sumiram prakticnost, tu je performer nosi pobedu, a sve ostalo neka covek sam odluci, dosta je pisano o tome, a mozda je covek vec i kupio, ko zna.
Pozdrav i sve najbolje!!!
dekipa je offline   Reply With Quote
Star 17.02.2011, 21:48   #26
bracinaccar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.04.2008
Mjesto: Razanj
Postovi: 25
Downloads: 531
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg pa1x
Interesi: Fudbal
bracinaccar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard vocalist live 3

kolega kupio sam skoro vocalist live 3.....i veoma sam zadovoljan......pa ti ga rado preporucujem...
bracinaccar je offline   Reply With Quote
Star 17.02.2011, 23:14   #27
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa dobro bre kolega bracinaccar to si isto napisao jos 01.02. nevidim sta si sad time hteo da kazes.Obrazlozi kolegi koji je postavio pitanje oko vocalista kakva je to sprava, sta moze sta ne moze, a ne samo "pa ja ti ga rado preporucujem".Mozda i mene interesuje da ga kupim...Ja se izvinjavam moderatorima, ali neke stvari me strasno... nema veze.
Pozdrav!
I jos nesto, ja zaboravi da napisem, mozda je covek vec kupio to sto je trazio, trebalo bi da napise da vidimo sta je izabrao, naravno ako je izabrao.
I jos jednom pozdrav!!!

Promijenjeno od dekipa (17.02.2011 u 23:17 sati)
dekipa je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije