Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.07.2009, 13:59   #11
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ae da se oglasim...
Ista diskusija se vodi po ko zna koji put...
Inache, ista takva je pre par dana zapocheta i na admin-mod sekciji...
Uvek se to pitanje potegne pochetkom i krajem leta...
Stvar je u tome shto mora neko na sebe da preuzme organizaciju, inache nema nishta od toga.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 14:54   #12
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da neko bi trebao preuzeti odgovornost, inaće će se tema i drugog ljeta uzaludno ponovit...Idemo Jefto
Za to se treba dogovorit, ako će to biti npr u Beogradu neka se tamo sastave par forumaša, neka se okvirno dogovori, gdje i kako, neka se prijedlog stavi na forum i vidjet će se zainteresiranost, za ozbiljniji rad i osiguranje dolazaka gostiju ok bi bila i neka akontacija, moje mišljenje...Ideja je super, samo je treba realizirati
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 15:22   #13
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ako se slazu ljudi koji vode ovaj sajt ja cu da pocnem akciju.Neku ideju o prostoru imam u glavi.S obzirom da se nikad nije skupilo vise od pet ljudi,stvarno mislim da bi bio veliki uspeh da dodje nas 50 a samo nas iz Bgd i okoline ima 20-30.Vaxter?
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 15:51   #14
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

tu sam u avgustu,u BG-u,ne idem na odmor nigde,dolazim sigurno ako se napravi nesto ovakvo,i evo javljam se da mozete da racunate na moju pomoc koliko god mogu oko svega (organizacija,prevoz svega i svacega do restorana,prevoz clanova do restorana,cekanje nekih clanova koji nisu odavde na stanici,aerodromu i prevoz do restorancica...i svega drugog sto vam padne na pamat)
pozzz
__________________
medino bend
medino je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 15:53   #15
milanche007
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 18.07.2008
Postovi: 174
Downloads: 2589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg Extreme,Roland XP30
Interesi: Sex,droga,alkohol...sve sto vole mladi
milanche007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

evo da se i ja javim,iako sam mladji u potpunosti podrzavam ovaj skup.samo mislim da bi to trebali da organizuju starije i ozbiljnije kolege,ipak mi mladi(cast izuzetcima) svasta obecamo,pa nista.u svakom slucaju,trudicu se da pomognem.ako nista momci koji dolaze van grada,ja cu ih cekati sa kolima na naplatnoj rapmi(ili bubanj potok ili simanovci) pa da ih dovedem do mesta gde treba da se odrzi skup.
Dodato:
heh dok sam pisao post,kolega medino me preduhitrio...tu smo,u svakom slucajupozz svima

Promijenjeno od milanche007 (09.07.2009 u 15:56 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
milanche007 je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 21:23   #16
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Mozda tu i ne treba neka silna organizacija, ne verujem da ce nekog npr. utorka popodne biti problem da se svi nadjemo na jednom mestu i odemo u neki restoran na cugu, klopu i casicu razgovora. Sto komplikovanija organizacija, to manje sanse da se neko prihvati svega toga. Znaci, moj predlog: toga dana u toliko sati nadjemo se u toj kafani. razmenimo predhodno brojeve telefona da bi mogli da se sacekamo ako neko ne zna gde je ili slicno, i to je to. Ionako moze biti najvise 20-30 ljudi, za taj broj nije problem ni nenajavljeni da odemo na neko mirno mestasce.

Ne mozes nista ni da organizujes ako ne znas ni priblizno koliko ljudi mozes da ocekujes.

A nmislim da je kraj avgusta najbolje vreme za to.

Promijenjeno od caka012 (09.07.2009 u 21:25 sati)
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 21:24   #17
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo prve izvesne lokacije gde bi mogli da organizujemo nas skup.Radi se o restoranu'Dva bela goluba' u Skadarliji.Restoran ima veliku i lepu bastu(ali to nas ne zanima)i salu za 60 ljudi,koja bi nam bila na raspolaganju.Vlasnik restorana je nas kolega,pevac,Peca Jovanovic(Pucaj mi pravo u celo),koji se u poslednjih nekoliko meseci bavi i ugostiteljstvom.U restoranu vec postoji razglas(a to bi jos proverili sta,kako i da li nesto treba da se jos doda postojecoj konfiguraciji).Problema sa razglasom ne bi trebalo da ima jer znam nekoliko nasih clanova kji ce sigurno doci a imaju razglas.Sto se tice termina,to bi mogao da bude 25.avgust,utorak(24.je Madonin koncert).Vreme u restoranu nam je od 12h-24h(ali nece biti nikakvih problema ako se zaglavi i duze).Dobili bi veoma veliki popust za sve sto bi tamo konzumirali ali o tom popustu ne bih da ovako javno diskutujemo.Veci je problem osmisliti neki pametan program,recimo prezentacije poslednjih modela Rolanda,Korga i Yamahe(po jedan sat za svaku firmu)a posle toga prica,druzenje i svirka.Svako po 10-15 min.da se malo predstavi i sl.Ja bi se potrudio da dovedem neke od poznatih nasih kolega(Baneta,Nesu,Endzija,Ivana i sl)i verujem da to moze da bude dobra prica.Opet,ponavljam,sve je na dobrovoljnoj bazi i ako neko ima neku bolju i konstruktivniju ideju neka kaze.Plus kod ove price je sto bi se osecali kao kod svoje kuce a minus je sto je to centar grada i naci mesto za parkiranje je veoma tesko(mozda javna garaza).Pisite,sta mislite o svemu ovome.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 21:50   #18
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ok, Jefto, ti si glavni i odgovorni.
Tu sam za svaku pomoc.
Nisam hteo na sebe da preuzimam organizaciju proshle godine, a ne bih ni ove, zbog previshe drugih obaveza.
Da pomognem sam tu shta god treba.
Shto se tiche prezentacija instrumenata.
Mislim da se to moze organizovati poprilichno dobro.
Ima ovde ljudi koji su dobro ovezani sa dilerima, tako da nije problem.
Samo, prvih sat-dva okupljanja, dok bi bile prezentacije i testiranja, nema pica ni za koga
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 21:52   #19
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Aj da se i ja oglasim,stvarno imam celu seoznu u full-u popunjenu ali bi eto iskobinovao da dodjem tog utorka i to bi uradio vrlo rado!Potrebno mi je malo opustanja jbg ali mislim da ce neki clanovi imati problema kako da se vrate kuci,bice alkohola neko nece moci da ostane da prespava i slicno...Znaci treba obratiti paznju na sve sitnice,posto necu biti tu nekih 5 dana pa nceu pratiti forum jer nemam internetu vili u Vrnjackoj Banji tamo gde spavam racunajte da podrzavam ideju
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2009, 23:15   #20
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@Vaxter-Hvala na ukazanom poverenju.Ova lokacija je samo prvi predlog.Imam jos jedno zanimljivo mesto ali nisam uspeo da danas kontaktiram sa njima.U svakom slucaju ovo je sigurno.Svi zainteresovani mogu da se jave da bi napravili neku listu,da znamo koliko nas ima bar priblizno.Za pocetak molim clanove iz Bgd,da mi se jave na pp,da razmenimo brojeve tel.i sl,i da vidimo sta jos moze da se uradi konstruktivno povodom organizacije.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije