Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.05.2008, 20:58   #1
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ljudi moji kad ne osta bez opreme

U subotu smo radili u jednom manjem diskaću ma sve za pet samo mi se nije sviđalo kad sam vidio redare znam dečke i znam da su veliki problemi. Sve je bilo dobro gosti veseli štimung da nemože bolje sve tako negdje do dva sata. Jednom od redara koliko sam ja vidio dva nepoznata gosta su išla na živac i kako je bio pijan znao sam da će doć do sranja.
Momci su sjedili na stolicama i na druge su digli noge onda ih je luđak došao opomenuti da to ne rade a drugi su se penjali po stolu to mu nije smetalo.
Jebiga jednostavno znaš da će doć do sranja osjetiš to i tako je i bilo.
Ma briga me nek se budale udaraju samo su bili malo preblizu mjestu na kome smo mi stajali.
Kad su se počeli tuć odmah su mi otišli na zvučnik nemoš ti budale ustavit jedni udaraju drugi razdvajaju al nastradaće meni oprema a za njih me zaboli.
Nekako buraz uspije uhvatit kutiju da ne padne ja stao ispred klavijatura odgurujem ih al ne vrijedi.
Dođe buraz do mene pa onako bratski počnemo udarati po svakom ko priđe bliže od metra do mjesta gdje mi stojimo.
Moram reć da nijedan nismo mali buraz stotinjak kila ja nekih 95. a nismo debeli ima nas u visinu.
Malo su se odbili od nas kad jedan od redara dreknu (inače buraz od ovoga što je napravio sranje) mislio sam da je radio nož ili nešto tako, međutim ne tip mu je odgrizao dobar komad uha a on njemu bocu od glavu i tu bi kraj.
Druge ne spominjem oni su se samo šakama obračunavali mada na kraju niko nije znao zbog čega.
Redara koji je ostao bez uha inače zovu Roki ja sam mu dao prijedlog kad se sve smirilo da ga od sad zovu Holyfield. Posle je došla policija i hitna za tipa sa polupanom glavom.
Redari mene naveli za svjedoka još mi govore šta bi trebo reć ma zajebi prijatelju mogli ste mi toliko štete napravit ja u više od 15 god. nisam ni ujednoj tuči u kafani ništa vidio pa ni u ovoj i budi sretan što je tako.
Šta bi ste vi kolege rekli na ovo i kako se vi ponašate u ovakvim situacijama a znam da ih je bilo i da će ih nažalost biti?!!!!!!
martinez je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 21:28   #2
No.1
Odomaćeni član
 
No.1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.04.2007
Godina: 40
Postovi: 721
Downloads: 1585
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa3x
No.1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
No.1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Nista novo buraz...to je sastavni deo naseg posla.
Ima velika verojatnost da se to dogodi jer se toci alkohol i on radi cudarije i pizdarije.
Ja sam nekoliko puta to dozivio i jednom za srecu sam uhvatio klav u let.
Kako su mi gurnuli stalak i klav u vis...ma haos.
Jednom nam pala kutija i raspukala...ma bilo svacega.
__________________
No.1 je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 21:37   #3
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Uhh to najvise mrzim kad se potuku blizu mene...
Pre mesec dana su mi tako srusili zvucnik,a sto puta skoro da sruse klavijaturu...
Ili mrzim kad prolaze ljudi pored mene u sutnu slucajno u stalak za mikrofon i dobijem po ustima i zubima!

Mi tu ne mozemo nista uciniti,takav nam je posao!
A posle dodje neki moj drug ili neko i kaze..."tebi je lako samo sviras i zaradis"
Tu najvise popizdim!Odmah mu kazem aj probaj da stojis pored mene celo vece,nemoras nista da radis samo stoj...pa da vidimo koliko je lako!
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!

Promijenjeno od kuki (07.05.2008 u 21:41 sati)
kuki je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 21:59   #4
mpdzprod
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2008
Postovi: 27
Downloads: 156
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mpdzprod befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard jojjjjj

a joj kolege.... ja bi mogo o tome knjigu da pisem.. nazalost nas narod nezna da se sabere ka popije alkohol.zaboravi cak ime prezime cak datum rodjenja.mislim sad ozbiljno.cudan je taj nas balkanski narod kad cuje balkanske zvuke i popije koju lozu.pa poludi.jos ako je neki kreten koji se radi neke drolje pocne marisati.ma kreteni sta drugo reci. lepo je svirati live al bogme i opasno po zivot.

moj savet je kad kupite nove klavijature.ostavite je nek bude zapakovana u najlon kesi ona providna.bas oko regirste ili potis.jes da glupo izgelda ali bar cuva od diima i pica. isto tako uzmite stabilne stalke za klaviajture..a kutije mozete cak nekad svezati sa neki stub ili cak gore za plafon ako je mogucnosti.- ma najbolje kupiti automat pa ko se priblizi klavijaturi.izresetati ga.hehehe salim se se..ali znam da bi to neki najvise voleli da mogu.naravno svako voli svoj instrument vise nego svoju zenu. hehehehehe.

narode sta da kazem...no risik no fun..no money. ebiga svaki poso ima svoju dobru a i losu stranu. zato malo se raspitajte kakav ambijent i kakvo drustvo tu dolazi i koja ekpia cuva lokaciju.


caooossss ... DZANI DJi..
mpdzprod je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 23:08   #5
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

A šta bi tek rekli onda da kupite novi mikser, zvučne kutije i ostali pribor, odsvirate jednu tezgu u diskoteci, malo ste lijeni to sve vuć natrag pa ostavite to preko noći jel sutradan opet svirate na istom mjestu.A kad ono ujutro dođe tip i ide pospremat lokal, palit peć i ode, zaboravi na nju, kad se ono vrati a cjeli lokal izgorio do temelja skupa sa opremom vrednom nekoliko tisuća Eura???????
Ili kad dođe tip harmonikašu, gleda ga gleda neko vrijeme i u sekundi izvadi nož i raspori mu mijeh na harmonici, i ode ko da ništa nije bilo?Hebiga, sad mu ti priđi i traži odštetu ako imaš muda!!

Pozdrav,

Svirko

Promijenjeno od svirko (07.05.2008 u 23:11 sati)
svirko je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 23:17   #6
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od svirko Pokaži Post
A šta bi tek rekli onda da kupite novi mikser, zvučne kutije i ostali pribor, odsvirate jednu tezgu u diskoteci, malo ste lijeni to sve vuć natrag pa ostavite to preko noći jel sutradan opet svirate na istom mjestu.A kad ono ujutro dođe tip i ide pospremat lokal, palit peć i ode, zaboravi na nju, kad se ono vrati a cjeli lokal izgorio do temelja skupa sa opremom vrednom nekoliko tisuća Eura???????
Ili kad dođe tip harmonikašu, gleda ga gleda neko vrijeme i u sekundi izvadi nož i raspori mu mijeh na harmonici, i ode ko da ništa nije bilo?Hebiga, sad mu ti priđi i traži odštetu ako imaš muda!!

Pozdrav,

Svirko
To je bezobrazluk,ne kultura,....
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Star 07.05.2008, 23:46   #7
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Zato ja nekad sedim kuci,jebo pare!
__________________
don't worry,be happy,and drink 'ladno Jelen pivo!
neconix je offline   Reply With Quote
Star 08.05.2008, 00:00   #8
No.1
Odomaćeni član
 
No.1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.04.2007
Godina: 40
Postovi: 721
Downloads: 1585
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa3x
No.1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
No.1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Jebo pare al sta cemo kad nekom je jedini prihod novca
__________________
No.1 je offline   Reply With Quote
Star 08.05.2008, 00:15   #9
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma ne sviram tamo gdje ne znam narod i gdje me ne znaju previse je opasno...a to da mi se desi da jedan svirac isto dodze tek u lokal gdje ja sviram trijezan i vidi mene napravi se pjan dodze sa pivom ko fol pjesmu narucit sto se inace kod pjevacice radi al eto i ko fol ne namijerno pospe pivu po klavijturi!??? I ono pravi se ono ironicno kaze " ehh jebiga sad haman neces moc dalje svirat" sve mi je jasno bilo!!! Nista, saceko sam ga u wc da ode i tamo naplatio i dusevnu i materijalnu stetu koje hvala Bogu nije ni bilo! Dakle pamti pa vrati!
Pozdrav,AleN!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 08.05.2008, 09:41   #10
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

Ma znate kako se kaže,
barem kod nas - da čovjek zna gdje će nahebat, nikad nebi tamo iš'o. Tako i mi muzičari, nikad neznaš na koga češ i gdje nabasat. Sreća je da nam se dogodi puno više ljepših stvari, radi kojih opet imaš volju i želju dalje svirat.
A i definitivno se slažem sa kolegom Kuki. I onda te takav tip hebe što si stao nakon dva, dva i po sata neprestane svirke. Zubima bi mu grkljan odgrizao!

Pozdrav,

Svirko

Promijenjeno od svirko (08.05.2008 u 09:47 sati)
svirko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
bez, kad, ljudi, moji, opreme, osta


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije