Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.08.2007, 14:20   #31
kezo777
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.12.2006
Postovi: 54
Downloads: 153
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
kezo777 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

svaka cast elvir i ja sam ga imo 5 god.,i da nism moro ne bi ga nikad prodo,jos uvijek s njim radis solidno,jednostavan je,legenda je a prije deset godina bio car nad carevima,mislim da ga nikad necu prebolit,pozdrav svim forumasima
kezo777 je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2007, 16:08   #32
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Eh...G-serija...Jarani ja kad sam prvi put dobio G-800---najslađa klaviatura poslije Korga M1...Dakle toliko jake ritam mašine više nema...Ali brate oni isti ritmovi (Sirtaki,7/8,9/8,Tah Kake,Sa-sa,rumba) već dojadili i bogu i narodu...isto bilo sa G1000,ali onaj jaki bubanj nijedan aranžer nema...Kad bi G-serija imala makar više User prostora (bar jedno 20 ritmova) nikad ga nebi mjenjo ni zašta...Sa PA1X sam prezadovoljan ali ipak ona nostalgija G-serije ne prestaje...Šteta što je toliko golem i težak inače nebi nikad otišo od mene...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2007, 16:39   #33
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hehe...G serija..ima dobos kao DAJRE...mislim stvarno...gde moze da se poredi sa ovom novom E serija ili ne daj boze sa korgom ili yamahom...vreme ih pregazilo...
Ali o navici necu da govorim...dok sam imao T3(pet komada)to je za mene bio vrh..stvar navike,a sad sa ovim KURZom sam se utupio do boga...sta ces nostalgija,isto kao vi sa G serijom!!!
mykeli je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2007, 19:10   #34
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jao druže ako imaš još koji T3 daj ga prodaj ako za Boga znaš...Ja sam svoga M1 magarac dao za X5d 8(u ona vremena sam ispo magarac i tele) i poslije kad sam skonto svoj kretenski potez kupio sam sebi T3 i imo ga skroz dok nisam požudio za portamentom i Dx-serijom...Ali nikd nisam prebolio one crne,masivne i unikatne Music Workstatione ko što su M1 i T3...Zato ako imaš kojeg prodaj mi ga---nećeš požaliti otići će u prave ruke...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
nesto, oko, pa800

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije