Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija Sve o mobilnim telefonima i njihovoj propratnoj tehnologiji

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.11.2019, 21:52   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Xiaomi mi 9t pro

Drage kolege, ako neko ima ovaj tel.voleo bi da iznese svoje objektivno misljenje o njemu. Tojest da kaze iz iskustva koliko je zadovoljan telefonom u svakom smislu. Nameravam da menjam telefon, tojest da zamenim moj galaxy9 kojega koristim nekih godinu dana, i stvarno nemam nijednu zamerku za njega, jedino sto mi je malo vec dosadio. E sad, ne big izdvajao neke velike pare, a o ovom xiaomi sam sa interneta saznao da je bas "zver" od telefona, na papiru... za nekih 350ak €. U svakoj recenziji ga hvale kao "flagship killer" ili ti za malo para mnogo radosti... zbog toga bi voleo da cujem neke realne utiske od nekoga ko ga vec poseduje i da vidim da li je to stvarno tako kako stoji u internetu. Hvala unapred.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 09.11.2019, 20:40   #2
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mi 9t sam imao prilike da cackam uzivo nekih pola sata i stvarno je ekstra.
Ne mogu mnogo da ti dam nekih poredjenja jer je sve relativno sta je kome dobro, ali evo ja imam xiaomi mi a2 koji ima bilju kameru od s8 i fluidnije mi radi otkako sam ubacio miui.... Inace pre a2 sam imao s8 tako da verujem mi9t moze samo da bude jos bolji....

Kamera mu je vrh, pogotovo kad se ubaci gcam....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2019, 03:36   #3
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ipak sam poklekao... uzeo galaxy note 10+, nikada se necu opametiti doduse, nisam ga platio, nego sam skontao ds mi istekao ugovor, pa samo produzio, tako da u principu nista nisam izgubio, ali stvarno sam imao zelju da se pozabavim onim gore navedenim telefonom.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2019, 10:39   #4
SavaRea
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.09.2016
Postovi: 8
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SavaRea ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nemam taj model, ali imam stari Redmi Note 3 Pro. Ne znam tačno koliko dugo, jedno 3-5 godina i još uvek radi. On je hardverski jak i radi odlično, a taj noviji mora da radi još bolje. Moja zamerka ide na kineski način izrade. Recimo ubodem slušalice pa ih izvadim, a on ne preklopi. Pa onda bateriju sam već menjao iako imam generalno dobro mišljenje o kineskim baterijama. Glavni taster se relativno brzo zaprljao i pravio probleme. Sve su mi to sredili u jednom servisu i koristim ga i dan danas.

Imao sam u prošlosti uglavnom Samsung i bukvalno nikada nisam imao ni najmanjih hardverskih problema, osim baterije koje sam menjao. Imam takođe i jedan Huawei koji je pouzdaniji od Xiaomi i jednostavno i osećaj u ruci je bolji. Da li su i najnoviji Samsunzi tako kvalitetni ne znam, ali se nadam da jesu.

Sve u svemu mislim da treba da uzmeš taj Xiaomi jer ne verujem da u toj klasi cene možeš da nabaviš nešto bolje, ali eto budi spreman na neke nedostatke u izradi. Ako si voljan da daš više para predložio bih da tražiš nešto kod ozbiljnijih firmi.
SavaRea je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:18


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije