Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Akordi i partiture

Akordi i partiture Akordi pesama i partiture sa notama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 08.09.2008, 21:09   #1
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Beitrag

Pozdrav svima kolegama muzicarima,

Imam 13 godina i sviram KORG pa50. Poznajem potrebnu tehniku za sviranje nasih domacih pjesama sa ex-yu prostora. Posto sam u fazi ucenja pjesmi koje nikad do sada nisam cuo i onih pjesmi koje cesto traze na svadbama i u kafanama ili bilo kojih drugih (mada dosta pjesmama znam svirati, sto je dosta dobro za moj uzrast), zamolio bih vas:

Ako neko od kolega muzicara ima svoj neki spisak pjesama - pjesmaricu-pesmaricu (a sigurno vas ima dosta jer je i sa tim lakse svirati) pjesama koje svira da mi posalje na PP ili da stavi link za download u temi bio bih mu veoma zahvalan.

Srdacan pozdrav,
Hare.

Stvarno niko, bas niko nema spisak?? Pa dobro...pricekacu do sutra, mozda nesto i bude...
harepa50 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
pesmarice


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije