Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.01.2006, 14:10   #1
plav
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard PSR 9000, KAlvijatura ne radi!! Molim za pomoc, Hitno!!!

PSR9000
Sinoc sam malo svirao sa Kolegama, isprobalali neke pjesme. Klavijatura radila 100%. Svirao sam do kasno u noc pa sam je zato ostavio u auto , mrsko mi je bilo nosit se sa njom u 2 sata noci. Jutros je iznio u stan , pustio sat vremena da se privikne na sobnu temperaturu jer je zadnja noc bila dosta hladna. Prije htjedoh da je upali kad ono " nista"!! Nista se ne desava! Nije bilo nikagvog znaka da je imala negdje kontakt ili slicno. Kad pritisnem POWER nema nikakve reakcije!

Klavijatura je dosta nova i dobro ocuvana. Cudi me kako to od jednom. Znam da se tako takve tehnicke stvari moraju prilagodoti sobnoj temperaturi, to mi je sve jasno, tako sam i uradio. Neznam sta da radim?

Molim za pomoc, dali je neko moda imao isti slucaj?? Da nema u njoj mozda neki osugurac ili slicno?
Znate kako mi je krivo, sredjena je 100%, sa vise od stotinu pjesama pojedinacno napravljenim i plus ,plus toga.

Bas mi je krivo zbog toga belaja!!

Kako da postupim?? Hitno mi je .

Haris
haris_montenegro@hotmail.com
  Reply With Quote
Star 06.01.2006, 16:07   #2
zokin
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 20.07.2005
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 145
Downloads: 2342
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
zokin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kod mene pre par dana isto nije htela da upali ali na srecu u pitanju je bio samo kabal, a ako je nesto drugo moras u servis.
zokin je offline   Reply With Quote
Star 06.01.2006, 17:12   #3
plav
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

problem rijesen!

Postirao sam pitanje na njemackom Yamaha Forumu i odgovor je bio da su u principu puni njih imalo isto iskustvo sa PSR9000. To uvjek kad je klavijatura ,zagrijana poslije svirke u nekoj sali ili kafani, puna vlaznosti, ostavljena u nekoj hladnoj prostoriji a kod mene je to Auto bio slucaj po ovoj hladovini.
Znaci pustiti klavijaturu u normalnoj sobnoj temperaturi da se sama " odmrzne". Moze potrajati nekoliko sati kao kod mene ili do 7-8 sati kod drugih.

U svakom slucaju strah da je nesto vise pokvareno je bio badava!
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
9000, hitno, kalvijatura, molim, pomoc, psr, radi

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije