Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 18.05.2008, 01:17   #1
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10250
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Daumen hoch Wharfedale PRO EVP-X 15 Ja kupio i zadovoljan

Pozdrav Ljudi !!! Kupio sam zvucne kutije Wharfedale PRO EVP-X 15,
Da vam budem iskren kad sam kupovao bio sam u velikom razmisljanju s obzirom na nisku cjenu dal ce valjat,ma da vec dosta muzicara ovdje u mom kraju koriste te kutije vec neko duze vrijeme i jako sam bio odusevljen kako rade... Ja sam imao kod kuce Dynacord Forum F-150 dvije kutije 2300 eura,
pa sad kad uho navikne na takve kutije normalno je da poslje tog nista nevalja,do duse nisu bile moje te kutije bile su od kuma.
Doslo vrijeme da vratim kumu kutije i onda sam pao u sevdah,para nemam da kupim takve kutije ipak 2300 eura nije mala stvar kad covijek zivi samo od svirke, sintovi su mi radili odlicno na te kutije pa i cjena govori :2300 eura..
I onda sam ja reko sebi kupit cu Wharfedale PRO EVP-X 15 pa kako mi bude,
Prosli petak sam svirao u jednom ogromnom Disku, Ja sam bio odusevljen nisam mogao vjerovat da tako jeftine kutije rade tako dobro:zvuk sav izlazi van,toplo sve zvuci Tj. nije metalan zvuk koji sam cuo kod nekih jaci marki,jednostavno kutija ima dusu.... Nemogu rec da je to u klasi mozda s Dynacordom ali je naj jaca marka od ovih jeftinijih
Ljudi!!! Nekajem se uopce!!! kutije rade savrseno..!!!!!!!
Ja sam inace picajzla volim da mi se iz kutije sve cuje kako treba znaci sve da toplo zvuci ,a ove kutije su me jako zadivile
sad imam trenutno dvije kutije Wharfedale PRO EVP-X 15 i Basove USBlaster 18¨" nagodinu uzimam jos dvije kutije Wharfedale PRO EVP-X 15 i Basove EVP-X 18, tako da cu onda imat sve Wharfedale PRO 4 satelita i 2 basa cjeli sistem,,,

Posto ta marka i nije tako zastupljena svagdje zato sam napisao ovo ako u buduce neko zeli postati vlasnik Wharfedale PRO EVP-X 15 a nije mozda upucen i nezna mozda kako radi evo moje iskustvo. nemora dvoumiti nego da uzme bez razmisljanja, kutije tu kod mene u mom mjestu kostaju 500 eura.
__________________
Panonica Band
Panonica Studio
GALA je offline   Reply With Quote
Star 27.05.2008, 06:59   #2
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Nisam još stigao da ih probam onaku u fulu,do daske,nego nešto me zanima...sa zadnje strane imaš jedan prekidač,jesi li probao to kakav je efekat...u knjizi piše da navodno pojačava visoke za 3 db...ima li smisla to čačkati?
  Reply With Quote
Star 27.05.2008, 11:01   #3
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Te kutije ja vec duze vreme merkam,samo sto sam ja hteo da uzmem Titan 15!
Mislim da su oko 700EU,ali nikako pare skupiti!
__________________
don't worry,be happy,and drink 'ladno Jelen pivo!
neconix je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
evpx, kupio, pro, wharfedale, zadovoljan


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije