Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.02.2009, 17:53   #61
exa
Početnik forumacije!
 
exa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: okolica Osijeka
Postovi: 13
Downloads: 139
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa 50
Interesi: L R N P Zlato 2009
exa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozz!
Eto moram i ja da nesto napisem vezano za ovu temu.Jos malo i skoro ce godina dana...i nije se dogodio suprotni efekat. Zasto se svi ljute kada se spominje taj famozni pravilnik, neki ljudi ga svjesno krse i onda se stalno opravdavaju kako moderatori ovo,ono itd.Ja sam apsolutna pocetnica i procitavsi pravilnik mi je odmah bilo jasno sto se smije a sto nesmije, u medjuvremenu sam saznala cemu sluzi SW i neusudim se ni na pp da trazim, ej aj mi posalji...Mozda da je bilo vise strogoce ne bi doslo do "operatori skulirajte malo". Nisam ovo napisala u namjeri da nekoga branim niti optuzujem.Sama pomisao da se stranica moze ukinuti zbog nedozvoljenih radnji.....nisam za ban nego za cijelu plantazu banana. Eto toliko.
exa je offline   Reply With Quote
Star 21.02.2009, 18:10   #62
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

vidi exa sto se tice pravilnika to je toliko prosta stvar da svako ko ima iole mozga u glavi i da ne cita taj pravilnik nece ga prekrsiti jer su samo stavljena "na papir" zdravorazumska pravila ponasanja tako da ne uzbudjuj se mnogo oko tih sto prave gluposti jer ako pored normalnog vaspitanja koje imaju ili nemaju ne mogu da se kontrolisu i da ono sto su modovi napisali ne mogu ili ne zele da ispostuju dobiju ban ili opomenu pa se jos bune nJIMA ZAISTA NIJE MESTO OVDE!!! I ne treba se uzbudjivati oko toga ali uopste... Samo me interesuje da li treba jos da pocnemo ko amerikanci sto pisu na kese "do not eat" da takve banalnosti stavljamo napismeno ??? A sto se tice pomoci oko software-a ili bilo cega drugog mozes se obratiti gotovo svakom ili na pvt ili msn, mail ili kako god sigurno mozes proceniti ko bi rado pomogao .... a svi imaju te podatke u profilu. Evo ako ti sta god treba javi se slobodno ....
A da ne rekoh ti pre DOBRODOSLA i nemoj da zbog sitnih dusa steknes pogresan utisak o sajtu jer ovde ima zaista VELIKIH ljudi i prijatelja...
pozzzzzzzzz
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote
Star 21.02.2009, 22:44   #63
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4847
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tacno je to sto je rekao kolega tesla. Zna se sta se sme a sta nesme i takodje i ja mislim da je to jako prosta stvar, znaci samo treba odvojiti 10 minuta, procitati pravilnik i mislim da bi i najglupavijem coveku bilo jasno. E sad, naravno provokatora je uvek bilo i bice. Normalno da neces stavljati na javno da ti treba neki softver (piratska verzija) koji je u sustini skup ko djavo. Ali zato nikakav problem nije da procenis ko bi ti eventualno izasao u susret i kontaktiras ga na mail ili pp. Ja sam licno dobio jako puno pomoci sa te strane, i ni dan danas ne mogu dovoljno da se zahvalim kolegama koji su mi stvarno mnogo pomogli i dosta kvalitetnog materijala poslali. A ima i ona stara narodna "pamti pa vrati", i tim principom se i ja vodim i uvek kazem, ako nekome treba nesto sto imam, uvek cu rado izaci u susret i pomoci, poslati ili uplodovati kome sta treba. zato smo tu da se ispomazemo. Ali opet ponavljam, za sve postoji mesto, priv. poruke postoje, mailovi postoje, a (na srecu) ima jos dobrih ljudi.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 17:20   #64
hrci
Vredan član društva
 
hrci's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2005
Mjesto: München
Postovi: 146
Downloads: 2144
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 3
Interesi: Treniranje!
hrci befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
hrci pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@milanceshow

Nado sam se da ce Gazda da se javi ili neko stariju od Tebe, ali i ti si dobro Upucen kolko vidim pa cu rado da odgovorim.

Kad je sve bilo Idealno Ubacio sam jedan Svoj Instrumental Mp3, nije bio Postavljen, par puta sam probo neznam zasto se nije pojavio ali nebitno.

Kao Drugo, Kad sam Prodao svoj Roland G1000, Cjeli set sam Kopiro i Stavio na Download koji je bio Primljen ali nikad se nije pojavio na Download, a set je bio do maximuma Sredjen i za Kafanu i za Diskoteku.
E onda sam skonto da nesto nestima od tog dana nisam nista vise Upladovo.

A Skidam sa Stranice zato sto ajmo reci imam komplex to mi je ostala navika a od svega toga nisam ni 10% Isprobo niti Koristio.

ZA SVERCERE, nemam nista ni protiv tih Ljudi ali Bolje bi Bilo da se Stavi jedan Kutak za njih pa neka Ljudi Prodavaju, mozda je to i Bolje a ne da Ljudi dobivaju pogresnu Sliku na ovome Forumu.

A sto se tice Banovanja isto tako nista nemam Protiv Toga Red mora da postoji, Ali ne Monopolsko i Mangupsko Banovanjea ako cemo biti posteni.

Ja sam Dobio Ban sto sam se Zahvalio jednoj Dami na Privat, ona mi je nesto poslala na Privat post i ja sam joj se Ljubazno Zahvalio e sad neznam od koga? dali je Neko bio Ljubomoran ali to nije posteno.

Eto Ukratko od mene a inace nevolim puno da Pisem.

Poz!
Hrci
hrci je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 17:55   #65
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ae, da se javim, poshto hocesh sa gazama da prichash...
Od Milancheta, trenutno, sem nas gazda nema niko stariji...
To shto ti nije propushteno verovatno nije bilo postavljeno na dobro mesto, i za to postoji obaveshtenje da ce biti brisno sve shto ne bude na dobrom mestu.
Shto se bana koji si dobio tiche...
Mozesh li mi malo pojasniti shta se tu desilo?
Nisam siguran da shvatam uopshte o chemu se radi...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 19:05   #66
hrci
Vredan član društva
 
hrci's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2005
Mjesto: München
Postovi: 146
Downloads: 2144
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 3
Interesi: Treniranje!
hrci befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
hrci pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@Vaxter

Hvala Gazda, vidim da si Procito moj post, uglavno htio sam da vam malo svartim Paznju ali vidim da vam je sve Poznato i meni vise ne igra Ulogu kako i ko sve ovo Ignorise, ja nema sta vise da Pricam, Hvala jos jednom.
Nadam se da nisam nikog uvredio a ti mi i nije bila namjera a isto tako nisam zelio da se sa nekim raspravljam ili svadjam.

Pozdrav!
Hrci
hrci je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 20:19   #67
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

HRCI nisi u pravu znaci stvarno nema logike to sto si rekao potpuno se slazem s milanceshow,svi imaju pravo da download-uju,to za svercere ne verujem,pazi ti imas set i neces da ga stavis iz principa teras inat svercerima,sta mi imamo od toga?pogledaj koliko nas ima koji nismo sverceri i kome bi koristio taj set i ritmovi uopste,mislim da nas ima mnogo vise kojima bi koristilo stvarno nego onih sto bi prodali,sta tebe briga i da neko prodaje,jedino ako neces i ti da prodajes pa ti pravi konkurenciju,stavis to sto imas na download boli te uvo sta ce ko da radi s tim,ili stavi patenet na set
Stavljajte ljudi sve sto imate a mislite da valja na download nemoj da se stekate,olaksavamo posao jedni drugima puno je lakse tako.pozz
Dodato:
mislim da je pricati o svercovanju uzaludno mi to ne mozemo spreciti nikako,to vam je uzaludna rabota

Promijenjeno od mimiki (22.02.2009 u 20:22 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 21:00   #68
hrci
Vredan član društva
 
hrci's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.04.2005
Mjesto: München
Postovi: 146
Downloads: 2144
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 3
Interesi: Treniranje!
hrci befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
hrci pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@mimiki

Care neznas o cemu se radi a i duga je prica ja nevolim da Pisem, zato molim da se neobracate ni ti ni ostali Clanovi na moj Post, jednostavno Zaobidjite me a i ja neznam koji meni ovo Ku" trebo, bezveze da me sad spominjete ovde i imate pogresno misljenje o meni.

Poz!
Hrci
hrci je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 21:45   #69
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pozdrav svima !


Koliko sam shvatio da ti Hrci sumnjas u mene da ja dobre stvari koje se uploadaju nepustam u download i da te stvari preprodajem svercerima kako bi sa tim odrzavao sajt.

Sumnjas posto si ti uploadao set za g1000 koji se nikada nije pojavio kao i taj mp3 .

za ovu temu sve rijeci od mene su suvisne !

Sramota !
__________________
---------------------------------
PRIDRZAVAJTE SE PRAVILA NA FORUMU
www.yu-midi.com
yu-midi je offline   Reply With Quote
Star 22.02.2009, 22:13   #70
vlaxxy
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.05.2007
Godina: 47
Postovi: 166
Downloads: 666
Uploads: 8
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
vlaxxy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vlaxxy pošalji poruku preko MSN messengera vlaxxy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od hrci Pokaži Post

Ja sam Dobio Ban sto sam se Zahvalio jednoj Dami na Privat, ona mi je nesto poslala na Privat post i ja sam joj se Ljubazno Zahvalio e sad neznam od koga? dali je Neko bio Ljubomoran ali to nije posteno.



Poz!
Hrci

...ma *ebes PP,nisi smeo da viris pod suknju!!!

Nisi jedini.
vlaxxy je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
banovanje, pochinje


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije