Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.12.2010, 11:01   #91
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Bokivelik: Hvala brate na informaciji, brinula me ta kilometraza, ali ako ti kazes da to nema veze onda cu ozbiljno razmisliti o ovom audiju. Sat nije vracan sigurno, mada, ako ga budem kupovao odvescu ga prvo u ÖAMTC da mu izvrse detaljnu proveru, platim 30-40e ali mirna glava, znam onda za sigurno da li je sve ok sa autom. A na kraju krajeva 2-3 godine ce mi sigurno potrajati da ga vozam.

@djukapfc: Ja sve gledam na lokalnom sajtu koji je vezan za pokrajinu u kojoj sam ja (vorarlberg), jel mi je to najblize kada nesto kupujem da mogu i otici po to a da se ne cimam. E sad, fora je u tome sto je moja pokrajina najdalja (u odnosu na jugu), na samoj granici sa svajcarskom, pa ljudi iz srbije (i bivse YU) nece da se cimaju npr. zbog auta da prelaze taj put. Ovde sto se tice ogranicenja na tip motora itd jos uvek nema. Srecem ljude koji jos voze golfove keceve, pa cak i stare bube, ali to vise radi fazona (oldtimeri) ali moze svasta da se vozi i ima da se kupi svasta po oglasima, po solidnim cenama (sto se vozila tice). Ne znam samo koja pravila vaze za srbiju, mislim da je jos uvek euro 3 standard za uvoz, posto se i ja razmisljam nesto da oteram u srbiju, pa mora da se raspitm. Ako te bude zanimalo na koji sajt konkretno gledam pusti mi poruku na pp pa cu ti poslati link sajta, da ne pisem ovde na javno zbog reklame.
Dodato:
hajde ako mi neko kaze ako zna, na koliko se hiljada km mora menjati zupcasti remen kod opela? U pitanju je opel corsa 1997 god.

Promijenjeno od yamahapassion (27.12.2010 u 01:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 00:14   #92
mkorgpa500
Početnik forumacije!
 
mkorgpa500's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.10.2009
Godina: 32
Postovi: 47
Downloads: 217
Uploads: 1
Rekao HVALA: 40
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
mkorgpa500 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mkorgpa500 pošalji poruku preko MSN messengera
Lächeln Alfa romeo

Poz kolege,razmisljam o kupovini 156,ili 147 modela od 2001 do 2004,jel moze neko da mi kaze iskustvo sa ovim automobilima,ja sam gledao na netu,ima ih dosta jeftino sa obzirom na opremu,sve su full,koza,klima,asr,esp... jesu li skupi za odrzavanje?
mkorgpa500 je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 03:56   #93
armin
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 07.03.2009
Mjesto: .at
Postovi: 308
Downloads: 234
Uploads: 12
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 31 puta u 29 Postova
Instrumenti: keyboard
Interesi: Auta i sve oko auta i muzike
armin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Alfa kao alfa... jedinstveni dizajn... motori su dobri... ali djelovi zali boze skupi... sve zavisi u kakvom stanju nadjes, znaci sto manje km i sto mladje bolje za tebe... i zavisi sta ti vise volis karavan, coupe, limuzinu, jace, slabije itd...
armin je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 06:34   #94
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sve je to ok,samo gledam gorivo opet poskupilo bilo jucer 1,45 eura Litar,a danas 1,62...tako da ce izgleda postati moda sto slabije i manje auto,ako ne i biciklo kao u kini heheh..Pozzz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 12:05   #95
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

prijatelju, moj ti je savijet, nadji je u dobrom stanju (alfu) i da je dizel po mogucnosti gledaj odose cijene gorivaa u nebo........ ko ce ga tocit..... Kod mene ima jedan momak, ima golfa 2 dohc 2.0. turbo i izvukao iz njega 750 Konja, e sad zamisli ti kolko to trosi... Trka se po ovim streetraceovima, trenutno najbrzi u bih, a mozda i hr.....10.2 mu vrijeme na 402........ kaze da mu potrosi na 100 km oko 30 litara pa sad gledaj i zamisli to cudo Prijatelju dizel je zakon, a danasnji dizelasi su ti dosli kao benzinci sto se tice ubrzanja i maksimalne brzine....
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 12:35   #96
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Zeljko: kako bre tolika cena, ja danas tankam i kod mene 1.38
Postovano sa mobilnog uređaja
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 12:46   #97
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa rekoh ja da svaki dan je druga cijena heheh....A ustvari ti koliko znam zivis u austriji i tamo je uvijek bilo malo jeftinije gorivo ili si potrefio dan kad su spustene cijene.....Druze ni ja ne razumijem sta se dogadja u zadnje vrijeme pa non stop druga cijena,to nekad nije bilo bas tako u njemackoj i znao se neki standard cent dole..cent gore ali ne brate tolike razlike cijena,pa moras da se prepustis sreci i da potrefis dan kada je 50 centi jeftiniji Litar goriva,a to nije malo kad pogledas da u tank stane 70 litara.pa ja
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 13:59   #98
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Zeljko: to je zbog Libije drug, dok god bude sranje u Libiji, i cena ce da varira.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 05.03.2011, 17:43   #99
mkorgpa500
Početnik forumacije!
 
mkorgpa500's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.10.2009
Godina: 32
Postovi: 47
Downloads: 217
Uploads: 1
Rekao HVALA: 40
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
mkorgpa500 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mkorgpa500 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pa ja sam hteo 147 sa petora vrata,e sad moze ii ja sam za diesel al oni su skupi,a nekako nije ni los onaj 1.6 ts moze da se ubaci plin...hocu sa full opremom,nego gledao sam na netu neke oglase,i nisu mnogo skupi,delovi,lupam amortizeri,lezajevi,letva,nije to preterano skupo,e sad oko motora nisam mogaio da nadjem neke podatke....
mkorgpa500 je offline   Reply With Quote
Star 30.03.2011, 13:11   #100
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Posto su mi podosta matirali farovi,i dosta utice nocu,gledam malo po forumima za odrzavanje auta,svakakve stvari preporucuju za skidanje,od vodenih smirgli p1000,1500.2000,u kombinaciji sa nekim namenskim polir pastama koji kostaju cak i po 20e.Sve u svemu kad se sabere treba manje-vise oko 25-30e za uspeh i da dobijete kao nove farove.Medjutim neki lik kaze da je sasvim dovoljno i cak preporucuje svima da se koristi neki stari pamucni peskir, i.....*"PASTA ZA ZUBE"* Posto sam mislio ,i vec resio da puknem tolke pare za svu tu hemiju,rekoh nista ne kosta pa da probam. Nisam verovao ....moji farovi su progledali,i sad su ko novi.Prosto neverovatno,za ono sto se treba odvojiti pozamasan novac,ovde se prodje sa jednom pastom za zube .Koga zanima nek se pridrzava sledeceg uputstva.
-dobro oprati far i osusiti ga
-uzeti parce pamucne krpe(peskira,vate),naneti pastu za zube,i trljati oko 10-15 min
po faru,naravno ne pritiskati jer moze doci do pucanja,vec onako sa osecajem trljati.
-kad se lepo sve ispolira,isprati lepo sa vodom
-pasta za zube mora biti iskljucivo bela,bez onih dodataka zelene,plave,crvene ili bilo koje druge boje,znaci iskljucivo bela pasta,po mogucstvu kolynus,ali i ne mora,bitno je da je bela pasta za zube.
Posto su mi plasticni farovi,ne znam dal ce isto da ima efekat na stakleni far,i za to nisam siguran i ne odgovaram.Verovatno to neko i zna od vas,ali eto hteo sam da podelim to iskustvo.
Rezultat je vise nego zadovoljavajuc.Ko proba nek se javi sa rezultatom!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije