Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 11.01.2009, 07:27   #1
AlfaFox
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.01.2009
Postovi: 3
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 15 puta u 2 Postova
AlfaFox befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Kako praviti terce na PA800?

Pozdrav,
Moze li neko da objasni za clanove foruma kako se prave terce na PA800.
Koliko sam ja shvatio postoje tri nacina: preko Sub-scale u Esemble, preko Oscilatora i kroz semplovanje. Ja znam da te terce ne zvuce bas najbolje ali bolje ista nego nista. Interesanto je da neki kazu da imaju terce dok drugi kazu da se nemogu napraviti.

Semplovanje uzima puno memorije tako da to nije bas neka opcija no bilo bi super ako bi neko bio ljubazan da objasni kako se prave terce na druga dva nacina (preko oscilatora i sub scales).

Mozda bi najblje bilo ako bi neko stavio primjer, korak po korak, sta se treba uraditi na PA800 da bi se napravila durska i molska terca na PA800.

To bi nam svima pomoglo da pocnemo experimentisati svako na svoj nacin i mozda doci do rijesenja.

Hvala unaprijed!
alfafox
AlfaFox je offline   Reply With Quote
Ćlan 8 Vam se zahvalio, AlfaFox, za koristan post:
amadeus1 (08.12.2011), giorgoszoras (02.03.2015), ivanpa800 (22.08.2017), joki94 (26.10.2011), Miki0 (26.09.2010), ramicmirsad (17.07.2013), Sale_Ljubi (21.09.2010), veselinovicvs (05.03.2015)
 

Favoriti

Oznake
kako, pa800, praviti, terce

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije