Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.06.2006, 14:29   #11
Aziz
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.03.2005
Mjesto: Gothenburg- Sweden
Postovi: 35
Downloads: 153
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Aziz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zdravo Druze!
Ritmovi i boje na Aziz_Catic.SET vucuse sa FlashCard 16 MB. Ako nemas istu karticu kao sto taj set zeli, nece ti svirati kako je namjereno jer ti nemere naci drum kits i boje za ritam. Ti to sam sebi mores nastimati preko Record ili Track Select. Ako imas neki drugi FlashCard nacice ti boje i drum kitove ali nece svirati kako je namjereno jer nisu iste boje i drumkitove ko sto je na kartici za te ritmove..
(Taj Aziz_Catic.SET to je moj set sto sam uploadao 2004 godine, pa neproporucujem ga zbog bas toga problema sto raja nema Karticu koju ja koristim.)

A ima i slucajeva da narod uploada samo style mapu u setu, ili da uploada style mapu a ne program za ritmove.. Pa nejde kako treba, onda sam trebas stimati na Track Select ili na Record..
Aziz je offline   Reply With Quote
Star 21.06.2006, 14:46   #12
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ahaaaa, to je. Onda sam ja mislio da je skroz nesto drugo. To se i kod mene zna desit. Treba cijeli set loadati na klavijaturu tako da bi klavijatura mogla da cita ritmove kako su pravljeni. To sznaci: Global, Performance, Program i naravno style. A kao sto kolega kazemozes promjenit to na " record mode" Kod nekih setova je tako kod nekih nije, sve zavisi na sta ti stavljas te ritmove.
Pozdrav.Alen
blatusan je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
neispravni, setovi

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije