Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 30.10.2008, 18:19   #11
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja bih samo dodao da prilikom provere uploadovanih fajlova moderatori obrate paznju i na materijal koji je vec neko stavio.Par puta sam video iste La campanelline ritmove u razmaku od nekoliko meseci,semplove itd.POZ
svrakan je offline  
Star 30.10.2008, 18:43   #12
Svirac bt
Odomaćeni član
 
Svirac bt's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.06.2008
Mjesto: Bitola
Godina: 34
Postovi: 612
Downloads: 1834
Uploads: 12
Rekao HVALA: 136
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzkia i samo muzika :P
Svirac bt befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Svirac bt pošalji poruku preko MSN messengera Svirac bt pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

I ja podrzavam
Svirac bt je offline  
Star 30.10.2008, 19:50   #13
Tomy
Odomaćeni član
 
Tomy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.06.2005
Mjesto: Cakovec
Postovi: 505
Downloads: 231
Uploads: 2
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 76 puta u 73 Postova
Instrumenti: Yamaha GENOS, Motif XS6, Korg PA800, ROYAL STANDARD Silvana II, Boss VE-500...
Interesi: Klavijature, Software, Web, PC...
Tomy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Tomy pošalji poruku preko ICQ messengera Tomy pošalji poruku preko MSN messengera Tomy pošalji poruku preko Yahoo! messengera Tomy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Konacno jedna ozbiljna stranica. I meni je vec dosta raznoraznih preprodavaca i dilera tudjeg materijala!!! Potpuno pozdravljam ovu odluku!!!
Tomy je offline  
Star 30.10.2008, 20:36   #14
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix Pokaži Post

Harise drug bolje ti je da ne znaš,vjeruj mom prijatelju...To je NAJGORA bagra i uš koju pozna internet i mnogo krvi je poteklo zbog tih šupaka...

Podržavam "vandredne mjere", ali ovo što napisa "moderator la radar" je po meni vrlo degutantno!!!Apsolutno me ne zanima kakve su se"bitke" i "bojevi" vodili, čije je "krv padala", ali znam da ljudi vrlo odgovorno i profesionalno rade svoj posao!!!
Moja klavijatura kud i kamo bolje radi kada sam legalno i na obostrano zadovoljstvo pazario ritmove kod njih...
Ista stvar je i kod fajlova, profesionalno urađeni i ne prodaju nekakve pjesmice odsvirane na aranžerčićima, a šta Vas briga da li ja za svoje pare uzimam fajlove da ih puštam u kući ili na svirci ili recimo da "izvadim" ritam....
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline  
Star 30.10.2008, 20:49   #15
krema
Drugar foruma
 
krema's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2008
Postovi: 56
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
krema befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

beskonacno podrzavam akciju, STOP organizovanog kriminala, predlazem sledece, od 1 novembra ko prekrsi pravilo sledi banana najmanje mesec dana, ako uradi to jos jedanput onda banana za sva vremena

pozdrav svima i akcija neka tece
krema je offline  
Star 30.10.2008, 20:53   #16
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

@Alix
@Marco7
Kakvo je to stajanje iza ledja?
------------------------------------------------------------------------------------
La ********** radi svoj posao,i to me ne zanima.....nije problem u njima nego u sviracima....
Oni imaju potpisane ugovore sa nekim izdavackim kucama tako da su oni oprali sebe u zakonu.

Veci problem je UPLOAD zasticenih programa i zasticene intelektualne svojine....
Mnogi mogu da imaju problema ako se postavi na download krekovan zasticeni program ili necija intelektualna svojina,jer postoje zakonske regulative po pitanju piraterije........
milanceshow je offline  
Star 01.11.2008, 16:44   #17
x3meSRB
Odomaćeni član
 
x3meSRB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.10.2007
Mjesto: Balkan bre
Postovi: 529
Downloads: 445
Uploads: 12
Rekao HVALA: 31
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: PA1X 96mb + usb
x3meSRB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slazem se sa tim sto se tice piraterije kod programa za komp, al kako da prosecan korisnik korga ili rolanda sa nisih prostora koji je tek naucio da ubaci ritam u svoj aranzer zna da je neki ritam od lacampanelle (ili slicnih anonimusa), ako je dobio ili skinuo ritam od nekoga ko se kiti tudjim perjem pa je prepravio naziv ritma kao da je on to napravio, a nekome se svidi taj ritam i hoce da ga podeli sa svima nama ovde na forumu??? Malo je delikatna tema, zar ne? I otkud bi ja znao da je neki sempl od lakampanele i od nekog ko je zashtito taj isti??? Gde to pishe, na vecini semplova i ritmova, sigurno ne, pogotovo kod nas jer se uglavnom vrte sve jedni isti po setovima samo sa razlicitim nazivima..... nisu forumashi krivi shto hoce da podele neki ritam sa nama, sto se tice toga zar KORG treba da nas tuzi sto smo uploadovali fabricke setove i ritmove??? ili sw??? To sa ritmovima je cist monopolizam, ali pravila su pravila da ne ulazim sad ja u "ispravljanje krive Drine", al samo sam hteo da kazem svoje mishljenje.
__________________
x3meSRB je offline  
Star 01.11.2008, 17:28   #18
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Niko od nas nema nista protiv Lacampanele,oni ljudi rade svoj posao i od toga zive i to je to!MIDI FAJLOVI na ovoj stranici su strogo zabranjeni i kao i sve vrste krekovanih i neleglnih programa!Pre neki dan se nasao tu jedan ''pametan'' clan pa je lepo uzeo stavio 10-tak midi fajlova lepo spakovao u Rar i postavio covek u download sekciju kao mp3 demo a odma zatim jos jedan clan je postavio Style Works naravno nelegalan u download sekciju,a pre jedno mesec dana sam naleteo na Awave studio E tu je glavni problem!Sve to razmenjujte preko msn-a ili putem mail adrese ali nemojte te takve stvari stavljati u download sekciju jer mozete nam navuci probleme na vrat!
__________________
Marco
Marco7 je offline  
Star 01.11.2008, 18:28   #19
gibanica
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
gibanica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mozda bzvz da pitam a sta je ta la*********.vidim njihovi midiji ritmovi...itd..
imam neku rumbu la camapnella i bas je ql. aj mi pustite neki link sa jos njihovih ritmova.konvertovacu ih ja kako mi treba..
gibanica je offline  
Star 01.11.2008, 19:22   #20
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

To su Gibanice muzikanti u pokusaju...nekad su probali da se bave muzikom pa nije islo a sad prave midi kojestarije za "kvazi-muzicare" i sjebavaju svima nama posao...eto...nadam se da sam ti bio jasan?
 
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
clanoveprocitati, obavestenje, obavezno, sve

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije