Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.02.2008, 22:15   #1
sladykorg
Drugar foruma
 
sladykorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.01.2008
Mjesto: Mannheim
Postovi: 60
Downloads: 267
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: i opet pa1x
Interesi: muzika elektronika i ono izmedju
sladykorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladykorg pošalji poruku preko ICQ messengera sladykorg pošalji poruku preko MSN messengera sladykorg pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard pa1x pro elite ..............

nemam vise ni snage ni volje a ni vremena da ovo sredjujem sam JBG puko sam tri tauzenke za pa1 a jos uvek sviram na pa 80 katastrofa . .. . . ima li neko set za ovo . . .sredjen za narodnjacku svirku sa semlovima bubnja . .. harmonike ...svi registri dx,etno instrumenti duvaci i to . .. naravno i cz i JV boje i obavezno terce . .. ali prave . . a ne ove igracke sto imam sa neta . . ako ima . .. neka mi se javi da se dogovorimo o ceni . .. znaci samo da ucittam i to je kraj . ..
sladykorg je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:19   #2
DjoleBn
Ovaj baš voli da kuca
 
DjoleBn's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.06.2007
Mjesto: Bijeljina
Godina: 40
Postovi: 303
Downloads: 475
Uploads: 2
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x, Yamaha 01v96...
Interesi: Muzika i samo muzika...
DjoleBn befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DjoleBn pošalji poruku preko MSN messengera DjoleBn pošalji poruku preko Skype™ messengera
Beitrag Iskreno...

Iskreno tesko ces naci to sve na jednom mjestu, terce nema sanse, mozda da ti neko to odradi, ali da znas da ce te kostati puno, ima tu posla i posla... I opet ko uradi, mozda nesto nece biti po tvom ukusu, nece ti se svidjeti...

Ne znam, opet mozda neko ima sve to na jednom mjestu... Ja ga jos upoznao nisam..

Reci mi odakle si?
__________________
Korg4Life
DjoleBn je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:29   #3
sladykorg
Drugar foruma
 
sladykorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.01.2008
Mjesto: Mannheim
Postovi: 60
Downloads: 267
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: i opet pa1x
Interesi: muzika elektronika i ono izmedju
sladykorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladykorg pošalji poruku preko ICQ messengera sladykorg pošalji poruku preko MSN messengera sladykorg pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

ja zivim u Mannheim. . .. i nosio sam klavijature dole (okolina Vranja) . .. kada sam isao oko nove godine . .. i platio coveku (i to ne bas malo) da mi sredi i osim par harmonika i jednog seta bubnja . .. nista . . .nijedna terca nepase . .. nestima . .. drugo jedna perf. glasnija jedna se necuje . .. neka susti . .. ma .. . sve u PM pokusao sam da ubacim set sa pa800 neide . .. nalazio razne setove za pa1 ali nema nigde sredjenih terci . .. sve moguce stranice pregledao . .. i na kraju resio sam da sredim . .. farbu za farbu . .. traje citavu vecnost . . dok je ja sredim izaci ce i pa 8x pro . . . . netrazim nista spec. znaci sve one farbe sto ih uvek ima u svim setovima . . obicno za triton ... i par setova bubnja i to je to . ..
sladykorg je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:30   #4
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne verujem da ce neko da ti da ,a kamo li proda svoj set!!
Najbolja ti je varijanta da sakupis matirajal i sam radis na njemu...eto za pocetak moze da ti posluzi i taj set od pa80 sto sviras na njemu,sa malim prepravkama i korekcijama.
A za semplove imas ovde na forumu puno toga!
Ili ako neko ima vremena da ti napakuje sta ti hoces,ali ipak mislim da bi to trebao sam da uradis...
Ili kontaktiraj Nedima...
__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:36   #5
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od sladykorg Pokaži Post
ja zivim u Mannheim. . .. i nosio sam klavijature dole (okolina Vranja) . .. kada sam isao oko nove godine . .. i platio coveku (i to ne bas malo) da mi sredi i osim par harmonika i jednog seta bubnja . .. nista . . .nijedna terca nepase . .. nestima . .. drugo jedna perf. glasnija jedna se necuje . .. neka susti . .. ma .. . sve u PM pokusao sam da ubacim set sa pa800 neide . .. nalazio razne setove za pa1 ali nema nigde sredjenih terci . .. sve moguce stranice pregledao . .. i na kraju resio sam da sredim . .. farbu za farbu . .. traje citavu vecnost . . dok je ja sredim izaci ce i pa 8x pro . . . . netrazim nista spec. znaci sve one farbe sto ih uvek ima u svim setovima . . obicno za triton ... i par setova bubnja i to je to . ..
Mislim da znam covjeka koji ti moze pomoci,javi se!Bices iznenadjen al ne uvrijedjen!
dalabu je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:36   #6
DjoleBn
Ovaj baš voli da kuca
 
DjoleBn's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.06.2007
Mjesto: Bijeljina
Godina: 40
Postovi: 303
Downloads: 475
Uploads: 2
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x, Yamaha 01v96...
Interesi: Muzika i samo muzika...
DjoleBn befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DjoleBn pošalji poruku preko MSN messengera DjoleBn pošalji poruku preko Skype™ messengera
Ausrufezeichen

@slady

rekao sam ti, terce zaboravi, malo ces koju naci da ti radi kako treba, sto se tice bubnjeva, to se da srediti, pa i boje, al oduzima puno vremena, ja bi ti rado pomogao, samo ne znam kakav ti je ukus, sta konkretno trazis.

@pa1xpro


!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izludjujes me sa tom tvojom slikom, sav se zbunim kad je vidim
__________________
Korg4Life
DjoleBn je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:42   #7
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Slady poslacu ti ja neke boje i neke terce,harmonike,buzuki orjental boje i boje sa portamentom!Nemoj da placas nikom nista,nemam sad vremena pa posle kad se ukljucim na forum javicu ti se
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:45   #8
sladykorg
Drugar foruma
 
sladykorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.01.2008
Mjesto: Mannheim
Postovi: 60
Downloads: 267
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: i opet pa1x
Interesi: muzika elektronika i ono izmedju
sladykorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladykorg pošalji poruku preko ICQ messengera sladykorg pošalji poruku preko MSN messengera sladykorg pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Izludjujes me sa tom tvojom slikom, sav se zbunim kad je vidim


KOJOM SLIKOM??????? KO ?????


ukus . . .. ma nema tu ukusa . .. sviram ovamo po klubovima neke male zurke proslave i to . .. znaci sve ovo novije . .. matici lukas ,haris ..JV ma kao i svi uostalom . . naravno bitne su mi harmonike i namenske boje da ne ojasnjavam to. . . normalno ... a bitne su mi tacne ali TACNE terce ...ritmova ima to nije roblem . . i semplova naravno . .ali kada se to ubaci nije svakom isto steloanje efekata pa nezvuce pojedine farbe kako treba . . zato hocu komplet set . . i to je to . .
sladykorg je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:49   #9
DjoleBn
Ovaj baš voli da kuca
 
DjoleBn's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.06.2007
Mjesto: Bijeljina
Godina: 40
Postovi: 303
Downloads: 475
Uploads: 2
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x, Yamaha 01v96...
Interesi: Muzika i samo muzika...
DjoleBn befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DjoleBn pošalji poruku preko MSN messengera DjoleBn pošalji poruku preko Skype™ messengera
Beitrag

Izludjujes me sa tom tvojom slikom, sav se zbunim kad je vidim


KOJOM SLIKOM??????? KO ?????

Izludjuje me pa1xpro sa svojom slikom, vidis kako se rasirila, joooooooj.....



ukus . . .. ma nema tu ukusa . .. sviram ovamo po klubovima neke male zurke proslave i to . .. znaci sve ovo novije . .. matici lukas ,haris ..JV ma kao i svi uostalom . . naravno bitne su mi harmonike i namenske boje da ne ojasnjavam to. . . normalno ... a bitne su mi tacne ali TACNE terce ...ritmova ima to nije roblem . . i semplova naravno . .ali kada se to ubaci nije svakom isto steloanje efekata pa nezvuce pojedine farbe kako treba . . zato hocu komplet set . . i to je to . .

Ne znam, opet vidi sta ce ti poslati Marco7, savrsene terce mozes imati samo na tritonu, Ostalo se moze nabaviti...
__________________
Korg4Life
DjoleBn je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2008, 22:53   #10
sladykorg
Drugar foruma
 
sladykorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.01.2008
Mjesto: Mannheim
Postovi: 60
Downloads: 267
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: i opet pa1x
Interesi: muzika elektronika i ono izmedju
sladykorg befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
sladykorg pošalji poruku preko ICQ messengera sladykorg pošalji poruku preko MSN messengera sladykorg pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

e to se vec zove navika . . .. . posle rolanda d 70,pa xp80...onda t2 i g1000 pa va76 normalno je da bude xPRO zar ne . .. bilo je tu jos ponesto . .. . ali nevazno ... a da ne zaboravim moju prvu . . i josuvek je imam dx7 IIfd ...
sladykorg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
elite, pa1x, pro


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije