Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.10.2015, 11:05   #1
M3Livno
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 20.03.2015
Postovi: 3
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
M3Livno ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Blokiranje Korg M3

Pozdrav svima,
novi sam na forumu, nadam se da nisam preskočio neku proceduru za početak Imam jedan problem, ponekad mi se dešava da mi zablokra klavijatura (Korg M3), znači, to se dešava i na tvorničkim bojama, kada nisu učitani seplovi. Ponekad zablokira taman kad pritisnem tipku i onda ostane ton, a klavijatura totalno zablokira, ne može se ništa prebaciti, onda je ugasim i upalim i ponovo radi, kao da ništa nije bilo.
Zna li neko o čemu se radi i kako da to riješim??
Pozdrav!!!
Dodato:
Pozdrav svima, novi sam na forumu i potrebna mi je pomoć.
Imam problem s tercama, znam ih napraviti, ali ne znam kako da naštimam neke tonove. Npr. Sviram foršpil od Halidove pjesme "Put me zove" u a molu i idu tonovi D F# G A, ali kad pritisnem tipku F# dobijem zvuk kao da pogrešno sviram. Ima li neko rješenje?
Hvala!

Promijenjeno od M3Livno (14.10.2015 u 11:44 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
M3Livno je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije