Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Pokaži Rezultat Ankete: Sta je bolje?
Korg Pa1x 40 78,43%
Audio PC sa aranzerom do 1000 € 11 21,57%
Glasač: 51. U ovoj Anketi ne možete više glasati

 
 
Alati tema Display Modes
Star 25.08.2006, 14:32   #1
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Audio PC-PA50 ili PA1x

Postovane kolege
Za manje od 14 dana treba da dobijem PA1x a vec sada razmisljam dali nisam poresio.
O tome sam poceo da razmisljam od prije par dana kada je chlan nikdejan pokrenuo opet temu sa PC i jednostavno vishe mi neda mira da ne razmisljam o kombinaciji PC-a sa nekim jeftinijim aranzerom kao PA50 ili cak Rolanda GW7 koji je jos duplo jeftiniji.Ko ima PA80 ili PA1x samo je tema semplovi,kako napraviti sve to da valja a da sve stane na 16 ili 32MB.Vecina od nas neiskoristi ni 20% fabrickih boja sa tih aranzera traze se samo semplovi,lupovi,boje itd...
Pitam se zasto nam treba tako skup Aranzer,pogotovo za mnoge od nas sto se muzikom bavimo iskljucivo iz hobija .
Mozda je bolje za istu sumu novca napraviti jedan mocan PC i kupiti jedan slabiji aranzer.
Na ebay mogu se naci sve sto je potrebno za jedan takav PC po dosta povoljnijoj cijeni nego u radnjama sto znaci ako uzmem PA50 mogu 1500 € da ulozim za PC.
Adrijan je vec sklopio mashinu kao sto rece za $1000 i sada hoce da reze Yamahu Psr9000 da bi mogao da ubaci mashinu .
Prije nego sto kupim PA1x pa kasnije pocnem da testeram i izbacujem sto mi netreba iz njega,sto moze lako nakon par godina da se desi,zamolio bih vas da mi pomognete pa da i to jednom skinem sa dnevnog reda.

Unaprijed se zahvaljujem!
yu-midi je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
audio, ili, pa1x, pcpa50


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije