Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Moduli

Moduli Moduli raznih mašina, ritam mašine i problemi vezani za njih...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 07.03.2020, 12:51   #1
Alex_1992
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.03.2020
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Alex_1992 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard povezivanje aranzera sa korg m3

pozdrav svima. ljudovi dragi,tek sam kupio m3 modul i cini mi se dosta komplikovan. imam stari roland e96 aranzer i njega sam iskljucio kompletno,hocu da mi sve izlazi iz korga,a na rolandu kontam pustati ritmove i svirati. znaci moram namestiti kompletan ritam i boje da izlaze iz korga. midi kabl je povezan i radi. uspevam uglavnom da sviram boje i to radi dobro. ne rade sve boje,iz nekog razloga ni jedna harmonika ne radi,pusta mi neki klavir umesto nje. mozda fale neki semplovi,ne znam. ima ram od 64mb u korga. medjutim kad pustim ritam na rolandu,iz m3 izlaze samo neki klaviri i tako dalje,brljavi dosta. ovo ne funkcionise bas na taj nacin na koji sam mislio da ce,ne znam sta da radim i odakle da pocnem. na rolandu sve znam namestiti uglavnom i imam pristup midi podesavanjima,svakom kanalu koji treba. a to je bubanj,aranzerski bas,nekoliko pratnji,upper 1 i 2. medjutim,na korgu uopste nemam takva podesavanja. ima neki globalni kanal i on stoji na broju 1. ima i drum kanal koji stoji na broju 10. namestio sam sinoc standard drum kit na korgu i dobro radi kad pustim ritam na rolandu. sta da radim nije mi jasno? fale mi midi podesavanja na korgu,fale mi kanali. treba mi kanal za bubanj,aranzerski bas i pratnje. boje rade vec i sad,snacicu se oko njih nisu one problem. evo pogledajte link sa slikama sto sam stavio i stvarno,zamolio bih najiskrenije za neku pomoc oko ovoga. kontam da mora raditi sve lepo,nema razloga da ne radi. iz rolanda samo saljemo informacije i nista drugo.





https://imgur.com/a/awjb3KP
Alex_1992 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije