Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.11.2008, 10:49   #31
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Što se tiče pištojiranja...Izgubio sam NAJBOLJU tezgu što se može naći u Sloveniji zbog toga...Naš član pd nazivom "milanlekic" je bio u toj kafani dok sam radio s Dejanom i zna koju kafanu imam u mislima...Zadnje veče prije završetka došlo je do bezveznog prepira oko jednih klinaca (možda 17-18godina),kao jedan ostavio neku žensku i pojavio se sa drugom u kafani,a njene "kolege" ga vidjele i ko vele hajmo da mu pokažemo koju vaspitnu...Normalno momak je bio jaki tehničar za tuču,njih 2 je sastavio braco za sekundu i vidiš jedan odmah vadio onaj đavo butterfly,bajagi da će da mu pokaže đavla...U tom dolaze i ostali i počinju uvrede i ovo i ono-samo što nije počela masovna tuča...Inače gazda te kafane je najbolji gazda kojeg sam ikad imo a jako velik čovjek (i fizički a i veoma poštovan među narodom i mafijom,a još je i crnogorac )...I kad se on sa svojim "junačinama" umješo...Ostalo znate...Evo već 6 mjeseci je imo zabranu i jedva čekam da me pozove da mu je zabrana potekla i da počinjemo ponovo da tezgarimo...Inače ljudi nikad ne znaš kakav balavac može da ti dođe i pravi se pametam...Evo još jedan primjer (previše pričam al moram)...Moj kolega Denis K. (zna ga narod po Ljubljani) je jedne prilike bio na treningu Tae kwon Do-ja u jednom sportskom centru Tivoli...I momak čeka na stanici trolu,kad mu priđe neki mali ciga i traži cigaru...Ovaj kaže da nema a onaj njemu nama krehne mater i hrakne ga...Ovaj normalno nagonski odvali mu pleskurinu i ništa...ode cigica...ma ne prođe ni 10min kad evo ih pola čerge s njim...I šta će ovaj---Stavljaj rusak na ramena i bježi...U tom primjeru ne treba ti ni tehnika ni ništa već samo brze noge i ne obaziri se...Iako je stvarno sposoban i jaki momak nekad treba znati kad da se povučeš i bjžiš a ovo nije samo jedan primjer--Ima u svakom gradu ljudi koji samo mole Boga da započnu svađu pa da se polemaju...Takav je današnji narod,droga pravi čuda i razara domove...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...

Promijenjeno od Alix (10.11.2008 u 10:52 sati)
Alix je offline   Reply With Quote
Star 10.11.2008, 15:23   #32
gibanica
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.02.2008
Mjesto: Srbija
Postovi: 437
Downloads: 249
Uploads: 28
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 13 puta u 11 Postova
gibanica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

samo cupajte kablove i nosite aparat u stranu..oni ce se sutra izmriti a vasu jamahicu i korga niko nece nadoknaditi..
gibanica je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
komentar, molim


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije