Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 11.04.2020, 02:34   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Zivot muzicara u aktuelnoj situaciji...

Evo drustvo postavio sam ovu temu, nesto razmisljam, stigla su neka teska vremena za celu planetu, a posebno za profesionalne muzicare (mislim na ljude kojima je to primarni posao i koji zive od toga) a i za sve nas koji smo manje ili vise u muzickim vodama, koji imaju prihod od muzike glavni ili dodatni nebitno, pa bih voleo da diskutujemo malo kako ste se vi snasli u novonastaloj situaciji, da li radite jos negde dok posao sa muzikom stoji, ili su vam firme zatvorene, i kako ispunjavate ovaj iznenadni period slobodnog vremena koji nas je sve zadesio. Meni licno je firma zatvorena do utorka, imao sam lepe dve nedelje slobodnog, malo se odmorio, a sledece nedelje prelazim na model skracenog radnog vremena od 3 dana u nedelji koji ce potrajati do jula. Ovde gde zivim, u Austriji nema policijskog casa, niti nekih velikih restrikcija tako da je za zivot ok, s malom dozom dosade posto trzni centri ne rade... srecom pa su prodavnice, pekare itd.otvorene pa sa te strane nema problena. Sviruckam malo, i uzivam ako bi se tako moglo reci. Sto se tice primanja, firma mi placa nekih 85% od plate pa se ne zalim, a zena dobijs skoro punu platu, pa nemam nekih vecih briga. Kakva je situacija kod vas, kako zivite, sa cim ispunjavate vreme, i najvaznije da li uspevate da istrajete u ovom ludom vremenu? Zivi i zdravi mi bili!!!

Promijenjeno od yamahapassion (11.04.2020 u 02:37 sati)
yamahapassion je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije