Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.08.2014, 00:27   #1
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard peavey kutije SP5

Narucio sam kutije nove u trgovini...znaci zadnji model peavey SP5.....kutije nikad nisam nigdje cuo niti probo....sto se tice komponenata u tom modelu poznate su mi i znam ponesto o njima...... posto moram cekat dok ne stignu i vrlo sam onako sretan i uplasen....
Pa me zanima ako je neko probao taj model kutije i ako bi mogao usporedit je s nekim kutijama onako tonske slicnosti ....iskreno odlucio sam se na te kutije jer su mi davale naj vise za svoju cjeni bar na papiru a i peavey skorpion je provjeren zvucnik bar u svom rangu..inace dvije kutije ce me izaci oko 700 eura NOVE......i zanima me kako vokali izlaze iz te kutije.....guglo sam al sami neki DJ po forumima laprdaju to mi nist neznaci....hvala unaprijed na odgovoru
Dodato:
jel moguce da niko nije probo ove kutije
__________________
Panonica Band
Panonica Studio

Promijenjeno od GALA (07.08.2014 u 20:07 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
GALA je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije