Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.02.2014, 01:30   #1
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Za moderatore i postene kolege

Posto ne znam gde da postavim ovu temu, iskoristih svastaru. Naime posto mi danas clan Aca_Casper slao neke dve privatne poruke i proziva me a sve zbog razloga sto sam otkrio da je prevarant koji postavlja tudje snimke u demo sekciji evo da mu odgovorim ovde a posebno ovo moderatori pazljivo da procitaju. U julu mesecu 2013. je izbacio snimak Haos kolo od Zorana Paunovica, mozete to videti na njegovoj stranici u demo snimcima i procitati kako se dalje odvijala diskusija da ne smaram ovde. I evo posle 7 meseci ja postavljam ovde dokaz da je sve lazirano a postavicu i u download sekciji user3 gde se nalazi ritam pod imenom kolo, stisnite c dur i zatim ending i sve ce vam biti jasno. Ovom prilikom molim MODERATORE da ako imaju iole ljudskog u sebi prepoznaju pravdu i banuju ovog clana bez obzira da li je novajlija ili stariji i bez obzira na njegov broj postova i slicno kao sto su banovali i Srdjana_Motifa jer je lazirao svoj snimak u demo sekcijama. Samo da porucim Aci_Casperu da cekam onih 1000 evra sto je obecao i zahvalim kolegama koji su bili uz mene tada kao sto je Sale_bend i ostali a i onima koji nisu poput Nesa_benda itd...mozda i po neki moderator. Apelujem da svi budemo ravnopravni ovde bez obzira koliko postova imamo, i kao sto sam tada rekao svaka istina je spora ali dostizna drage kolege. Pozdravljam vas evo skinite video ima 93 mb snimao sam telefonom preko skajpa a kolega pustio ritam na pa80, nije mi bilo tesko.

Link za skidanje videa:

http://www.speedyshare.com/2EdqY/Hao...n-Paunovic.3gp

Promijenjeno od namrgodjen (20.02.2014 u 01:31 sati)
namrgodjen je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 02:25   #2
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Potpuno razumijem da ne akceptiras i toleriras postavljanje snimaka koji sumnjivog porijekla. Istog sam misljenja i stava, medjutim nije mi jasno, odakle kod tebe tolika frustracija u vezi sa tim. Ipak to, na kraju, ide na cast tim istim ljudima i oni moraju da zive sa tim, da uvijek mogu biti javno prozvani od strane kolega, za ucinjenu prevaru, a to je zaista tesko breme i velika kazna. Mislim da ti, ne treba dalje da se opterecujes time, bez obzira da li je to sve tacno ili ne. Proslo je pozamasno vrijeme od tada, a ti jos uvijek pominjes taj slucaj i to sa istim zarom i istim cinjenicama i argumentima. To je nepobitan znak da te to prilicno okupira, a samim tim trosis svoju energiju na totalno nebitne stvari. Nisam stekao utisak da si los covjek, bas naprotiv medjutim, malo si neoprezan prema sebi jer dozvoljavas da te takve beznacajne stvari tako dugo i tako cvsto zaokupiraju. Siguran sam da ti imas daleko pametniji nacin da utrosis svoju energiju jer si i vise nego dobar muzicar, a posto je muzika vrlo siroko polje, imas i dovoljno mjesta za trosenje te svoje energije. Uzgred, najnovija naucna istrazivanja su pokazala da muzika, narocito konkretno sviranje, djeluje veoma pozitivno na razvoj mozga u svim starosnim dobima i najbolji je lijek protiv Altsheimera i Dementivnih bolesti.
Naravno da treba javno osuditi sve one koji se bave necasnim radnjama pri postavljanju svojih demo snimaka, sankcionisati ih, banairati ih ili sta vec moze da postoji kao kazna ali nema razloga optereti sebe time, toliko snazno i toliko dugo, da to polako prelazi u nekakvu fobiju i psihozu.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 03:07   #3
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma razumemo se u potpunosti Tranzit, ali me uvek u zivotu nervirala ta neravnopravnost. Eto, kad ga banuju jer je to ocigledno zasluzio ja cu se smiriti, a ne da se on sada nadje pa nekom drugom komentarise snimke tipa "jesi to stvarno ti odsvirao" a prvi on je teski laznjak. Neka dobije ban i sve je u redu, ne vidim sto je on toliko povlascen u odnosu na recimo Srdjana_Motifa koji je vec banovan iz istog razloga. Nadam se da ce admini odraditi ovaj put svoj posao korektno.
namrgodjen je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 09:21   #4
acakasper
Stvarno kod kuće
 
acakasper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2012
Mjesto: Usa
Postovi: 1.146
Downloads: 1259
Uploads: 61
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 137 puta u 134 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
acakasper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
acakasper pošalji poruku preko ICQ messengera acakasper pošalji poruku preko AIM messengera acakasper pošalji poruku preko Yahoo! messengera acakasper pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja uopste ne znam sta je sa ovim covekom,poslao sam mu pp i ljubazno ga zamolio da me ne proziva po raznim temama,nikakvu uvredu nisam napisao,neka izlozi moje dve pp neka pokaze kako sam napisao,a dali cu dobiti ban ili ne to ce administratori odluciti a ne ti,ne bih vise da ulazim u raspravu,i javno cu zamoliti da vise ne pominje moje ime u temama,ili neka administracija nekako reaguje na njega.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je
MADE IN CHINA
acakasper je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 11:28   #5
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sve će to proći a, što je najgore, i mi sa tim.
Slažem se sa tranzitom i namrgođenim ali i sa acakasperom.
Tranzit je kao glas razuma dao odličan savet, namrgodjen ne razume kako to da za istu stvar dva člana nisu isto tretirana a acakasper se već dugo trudi da ispravi onaj peh u demo sekciji a ja bih opet pisao u "šta vam smeta na forumu" ali je, na žalost, tema zaključana.

Ko razume, shvatiće....

Sent from my HTC One XL using Tapatalk
sale_band je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 11:52   #6
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ljudi, ovo nije sudnica niti bilo kakva ozbiljna kompanija.
Moderatori nisu tu da sude nekome ili bilo šta tome slično, već samo da održe koliki toliki red na forumu i ništa drugo!

Srđan nije banovan zbog tog demoa.
To je bila samo poslednja kap, kao i kod mnogih drugih.
Ban je krajnja solucija nakon što se sagleda kompletno ponašanje člana na forumu.
Ne smete da gledate poslednju ili samo jednu stvar koju je neko uradio.
Ona je samo finalni povod za ban, ali ne i jedini razlog.
Nije II sv rat izbio zbog atentata koji je napravio Gavrilo Princip, već zbog mnogih drugih razloga.

Stvari koje se dešavaju putem privatnih poruka su privatne i zato se tako i zovu.
Ako imate probleme među sobom sami treba i da ih rešite.
Mi reagujemo ako i samo ako na nekog člana dobijemo pritužbe od više drugih članova.
Tada to ima smisla.
U ovakvim slučajevima deluje samo kao da dvoje imaju interni problem i traže od treće strane da im to reši.
To ne dolazi u obzir.

@sale_band
Nadam se da je jasno da je tema zaključana jer je postala ono što nikada nije trebala da bude, zato što neki ljudi zaista ne znaju da se kontrolišu.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 12:02   #7
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sve je meni jasno kao dan, nije u tome problem vec u cinjenici da ogromna vecina (ne samo na ovom forumu vec uopste) sudi o svemu kroz prizmu svojih licnih shvatanja, zelja i ambicija a pogotovo interesa. Takvi stavovi , tj. ne prihvatanje tudjeg misljenja i osecanja za ravnopravno dovode do bezizlaznih, odnosno "ko ce koga" situacija.
sale_band je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 12:04   #8
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Apsolutno istinito
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 12:16   #9
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E, bas zbog takvih sam protivnik zakljucavanja tema "u vrhuncu", tj. zbog sigurnosti slucajnih prolaznika. Zamisli nekog tipa koji se naostrio na svog virtuelnog protivnika i, onemogucen da, zbog zakljucane teme, iskali svoj bes, taj bes posle iskali na nekom od slucajnih prolaznika ili, ne daj Boze, svojoj devojci i sl....

P.S. Sala mala
sale_band je offline   Reply With Quote
Star 20.02.2014, 12:29   #10
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hahahaha... a zamisli da mu se ipak da prilika da iskali taj svoj bijes na toga na kome je i trebalo da ga iskali, koja bi to tirada psovki i uvreda bila. Ko bi to onda mogao da kontrolise i umanji negativni utisak. Ipak je bolje prekinuti kad je takva diskusija na tom "vrhuncu", da ne bi doslo do jos nepojmljivo viseg vrhunca.
tranzit je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije