Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.10.2009, 00:18   #11
b.o.Y.c.h. ČK
Odomaćeni član
 
b.o.Y.c.h. ČK's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.04.2007
Mjesto: Međimurje, Bayern
Godina: 36
Postovi: 503
Downloads: 685
Uploads: 13
Rekao HVALA: 120
Zahvalili mu 43 puta u 43 Postova
Instrumenti: Genos, Scandalli, Bugari Gold
Interesi: Skupljanje salveta
b.o.Y.c.h. ČK befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko MSN messengera b.o.Y.c.h. ČK pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Uzmi yamahu! ako je ispravna, ja ti garantiram da kasnije nećeš žaliti!
__________________
https://www.youtube.com/user/bcirkvencic/videos
b.o.Y.c.h. ČK je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio b.o.Y.c.h. ČK za ovaj koristan post:
Jaki (01.10.2009)
Star 01.10.2009, 00:35   #12
Jaki
Veliki prijatelj sajta
 
Jaki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.08.2008
Mjesto: Pljevlja
Postovi: 75
Downloads: 1290
Uploads: 2
Rekao HVALA: 81
Zahvalili mu 17 puta u 17 Postova
Instrumenti: Pa 3x,fantom x6
Interesi: Svasta nesta
Jaki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
[quote=Jaki;105184]Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!
Dodato:
[quote=Jaki;105184]Hocu svakako cu javiti sta sam uradio .Sjutre zovemo tipa da se nadjemo!
Ovo je stvarno najbolji forum!!!!!!!!!!!!!!
Dodato:
Postovani drugari,
obecao sam da cu javiti da li sam pazario onu yamahu psr 3000 sto mi je covjek cijeni 600E i to ovom prilikom cinim.
Vjerujte da sam zbunjen,jos uvijek razmisljam i lomim se.Gledao sam je ,sprava je fakticki nova bez ogrebotine,nesredjena-nesto malo je u nju ubacivano boja i ritmova.Ono sto me medjutim zbunjuje jeste stav covjeka (bratov mi je drug sa faksa kao sto sam rekao) koji prodaje instrument.Ubi se covjek ubjedjujuci me da to nije za mene ,da je apsolutno ispravna ali da cu se pokajati ako je kupim.Majko moja stvarno me je nekolika dana glava boljela ,a i sad kada ovo pisem.Nevolim kada se dugo lomatam oko necega.
Bas sam zbunjen.
Ako prelomim i kupim javicu-svima veeeliki pozdrav!

Promijenjeno od Jaki (07.10.2009 u 22:38 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Jaki je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije