Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.08.2009, 01:14   #11
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imas u rubriku Kompletne setove pa onda Korg PA800/PA2X. Sigurno ima. A sta se tice adapteru mislim da ce gubis malo u brzinu ucitavanja zasto ide od MicroSD preko adapter a ne direktno SD kartica!
Ace je offline   Reply With Quote
Star 18.12.2009, 02:44   #12
zarcchissimo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.11.2009
Postovi: 1
Downloads: 417
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zarcchissimo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Mala pomoc...

Drug da li bi mi mogao pomoci oko namenskih ritmova koji u sebi imaju Rumbu,Begin i dvojku-da li je moguce smanjiti ili ubrzati tempo po varijacijama i da se sve to memorise? Trenutno imam Pa500...slucajno sam na forumu procitao nesto slicno tome ali sad ne mogu da nadjem!Bio bih ti jako zahvalan kada bi mi pomogao Hvala
zarcchissimo je offline   Reply With Quote
Star 18.12.2009, 14:42   #13
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ovako
Da napravis ritam da ima tri razni varijacijama trebas kopirati varijacije iz vise ritmova.
Odberi jedan ritam na primer nek bude dvojka. Stisni record i odberi "Record/edit current style" pa stisni menu i odberi Style edit. Sad stisni na Copy from style.
Gore gde pise current stisni select i izberi rumbu. Kaj from trebas namestiti koju varijaciju i koje instrumente (ti izberi sve instrumente - all) Kaj to trebas namestiti u koju varijaciju da se kopira (izberi onu koju neces da je ima u ritmu da bih tu stavio rumbu. Na isti princip mozes kopirati i intro, fill i ending. Posle promeni ritam na begin i kopiraj od begina sta hoces. Stisni exit i sredi instrumente u svaku varijaciju.

Sad trebas srediti tempo za svaku varijaciju!
Izberi koju u varijaciju hoces smeniti tempo i stisni menu pa event edit. Stisni na strelka dole levo i izberi "master". Stisni na tempo pa stisni na insert. Pojavice ti se nov "event" Tempo. Taj novi tempo neka ima vrednoste "position" 001.01.001 i kod "value" namesti koliko zelis da ti bude tempo za tu varijaciju. Tako ces namestiti tempo za svaku varijaciju, fill, intro i ending posebno.
Onda sredis instrumente na trake i odaberes na padajuce meni "write style" i memorises.
To bi bilo sve pa ako opet ne mozes javi mi na MSN.
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:20


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije