Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 11.11.2010, 14:51   #1
Mile011
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.11.2010
Mjesto: Bg-Zr
Postovi: 39
Downloads: 140
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg is50
Mile011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Mile011 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Frage Korg pa800 pitanje

pozdrav drugari

Prelistao sam forum i procitao to sto ste pricali za njega, vidim da su misljenja podeljena i da ga jedni hvale a drugi kude. E sad zapao mi za oko jedan komentar da onaj problem sa ram memmorijom je popravljen na nekoj seriji, e sad me interesuje dal neko zna kako se gleda to? Msm kako se gleda koja je serija itd? Jer sam zainteresovan da ga kupim a ne bih da rizikujem nije mali kes :/ Ako moze neko da mi pomogne?
Mile011 je offline  
Star 11.11.2010, 14:54   #2
Razer
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.11.2010
Postovi: 34
Downloads: 127
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Razer befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hmm meni je pa 800 mrak klavijatura i nisam čua da ima više serija... Jesi razmišljao o pa 500?
Razer je offline  
Star 11.11.2010, 14:55   #3
gnovako8
Odomaćeni član
 
gnovako8's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.06.2008
Mjesto: HR
Postovi: 518
Downloads: 1664
Uploads: 11
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x, Ketron Event,Yamaha Genos2
gnovako8 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozz,ako ikako mozes izbjeci ga,ja ga nebi kupovao,imao sam ga i fala bogu nije se pokvario, ali kad sam vidio sta se desava drugima, ja ga odma prodo,jer to za novu kljavu je previse dosta para ,a kvari se,e sad mozes kupit i da radi godinama kako treba, sve ovisi kako naletis,e sad to koja serija ma nevjerujem se moze znati koja moze bit najnovija serija pa rikne display ili flash, ako imas para radje od korga onda pa2x pro ili nesto drugo.pozzz to je moje misljenje. nadam se da nece nitko zamjerit.
__________________
Korg Pa5x & Yamaha Genos2 ,Ketron Event
gnovako8 je offline  
Star 11.11.2010, 15:09   #4
Mile011
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.11.2010
Mjesto: Bg-Zr
Postovi: 39
Downloads: 140
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg is50
Mile011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Mile011 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nemam para za pa2x. Razmisljao sam o pa1x i pa800 pa sam pokrenuo temu za savete za kupovinu i uplasili me sa dirkama Kazu da su kao klavirske i da su teske za nasu muziku kola itd. Zato sam se zalepio za pa800 pa me interesuje ako neko zna kako to da izbegnem?

@Razer ne nisam razmisljao o pa500, hocu da uzmem kvalitetnu i dobru klav. msm sa funkcijama da ne moram da je menjam posle god dana! Jer is50 koji sada imam koristim vec 5-6godina.
Dodato:
@Razer druze nisam otvorio temu za sakupljanje postova i za savet za kupovinu nego da mi neko da konkretan odg. Molim te nemoj to raditi.

Promijenjeno od Mile011 (11.11.2010 u 15:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Mile011 je offline  
Star 11.11.2010, 21:24   #5
lagunabend
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.10.2008
Mjesto: GB
Postovi: 119
Downloads: 2312
Uploads: 20
Rekao HVALA: 27
Zahvalili mu 28 puta u 26 Postova
Instrumenti: mipotXD
Interesi: mipotXD
lagunabend befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
lagunabend pošalji poruku preko ICQ messengera lagunabend pošalji poruku preko AIM messengera lagunabend pošalji poruku preko Yahoo! messengera lagunabend pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Druze sve zavisi od sprave do sprave,ja moj imam god dana i radi ko doksa,nemoj ga puniti do kraja i trebalo bi da bude ok,ja sam za sad zadovoljan
Postovano sa mobilnog uređaja
lagunabend je offline  
Star 11.11.2010, 21:34   #6
Mile011
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.11.2010
Mjesto: Bg-Zr
Postovi: 39
Downloads: 140
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg is50
Mile011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Mile011 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Znam,nego sam video bas ovde na forumu da moze da se vidi valjda po seriskom broju koja je verzija. I tu je popravljena ta greska sa ramom, e sad me zanima kako se gleda ako neko moze da mi pomogne?
Mile011 je offline  
Star 11.11.2010, 21:54   #7
mijat
Početnik forumacije!
 
mijat's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.03.2010
Mjesto: Sremska Mitrovica
Postovi: 49
Downloads: 738
Uploads: 2
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: Korg pa800
mijat befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Daumen hoch

druze ja planiram da kupim pa800 uskoro,, zvao sam sky music u beograd ,, oni su kao sto znas zastupnici korga za srbiju i oni daju dve godine garancije na klavijaturu,, kazu da je ispravljena greska sa ramom,, i da sve sto se desi nakon dve godine tj. posle isteka garancije bice popravljeno po bukvalno fabrickoj ceni u servisima sky musica,, naime ram memorija ce kostati i kosta 30 eura,, tako da je to sasvim prihvatljivo..... e sad....... to mi je rekao radnik sky-ja.....i to moze da bude mac sa dve ostrice,, ali garancija od dve godine meni za sada deluje u redu.....
Dodato:
i jos nesto da dodam ,, svi ovde znaju da je pa800 paklena masina,, tj. njene mogucnosti su zaista ogromne,, ja imam par drugara koji je imaju ,, koji zaradjuju pare sa njom,, i kada malo klavijatura ostari i pohaba se, oni planiraju da menjaju iskljucivo samo za pa800,, a pricam o ozbiljnim muzicarima ciji rad odavno prevazilazi kafane i satore (ne pocenjujem niciji rad),, tako da je to jos jedna stvar koju treba uzeti u obzir........

Promijenjeno od mijat (11.11.2010 u 22:00 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mijat je offline  
Sledeći član vam se zahvalio mijat za ovaj koristan post:
Mile011 (11.11.2010)
Star 11.11.2010, 22:03   #8
Mile011
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.11.2010
Mjesto: Bg-Zr
Postovi: 39
Downloads: 140
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg is50
Mile011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Mile011 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Napokon konkretan odgovor! Hvala druze! E sad samo jos nesto da te pitam dok je klavijatura pod garancijom i crkne nesto ( ne nasilnim i namernim putem npr kao sto je ram displej itd) da li popravku naplacuju msm delove ili je besplatno? Mozda jeste glupo pitanje ali me vise nista ne moze iznenaditi kod nas!
Mile011 je offline  
Star 11.11.2010, 22:08   #9
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard **

Mile..
Garancija je garancija.....ukoliko je fabricka greska tj. kvar koji nije prouzrokovan pogresnim rukovanje,skladistenjem transportom itd..spada pod garanciju. To ce ti reci u svakom normalnom servisu....a dokazivanje dolazi posle...to je slag na tortu
I sada uspori sa pisanjem postova jer ce da pomisle da ih nabijas radi skupljanja poena. Pozzzz.
gega je offline  
Sledeći član vam se zahvalio gega za ovaj koristan post:
Mile011 (11.11.2010)
Star 11.11.2010, 22:11   #10
Mile011
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.11.2010
Mjesto: Bg-Zr
Postovi: 39
Downloads: 140
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Korg is50
Mile011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Mile011 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Uredu, hvala an upozorenju jer mi to stvarno nije cilj. Samo zelim da resim ne doumice. Ide mi prijatelj u Austriju za vikend pa sam mu rekao da pogleda cene tamo, mozda je jeftiniji nego ovde! Pozdrav! Gego moze lock
Mile011 je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije