Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.06.2009, 13:26   #31
Minicevac
Odomaćeni član
 
Minicevac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2008
Mjesto: Knjazevac
Postovi: 692
Downloads: 1265
Uploads: 21
Rekao HVALA: 46
Zahvalili mu 77 puta u 67 Postova
Instrumenti: KORG Pa3x
Interesi: Pevanje
Minicevac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prijatelju nisi pogresio, pokusaj da klavijaturu sto bolje upoznas jer to je i cilj!!!
Minicevac je offline   Reply With Quote
Star 20.06.2009, 22:34   #32
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Lächeln

Dovoljno ti je da prelistas ovaj forum i naci ces svasta sto ce ti pomoci da mashinu sredis cakum-pakum. Nemoj da budes lenj i da se zadovoljis onim sto imas, veruj da moze da zvuci duplo bolje nego sto sada zvuci. Znaci, bices i duplo zadovoljniji.
Pohvalno, jos jedan u PSR FUN CLUBU.
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 14.07.2009, 16:26   #33
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Cestitam!!! Dobrodosao u PSR club! Posto je tema zavrsena time sto si ti odlucio da uzmes yamahu ne bih nista dodao, ali....
Kolega Bolero...yamaha psr 1500 je MAJKA FUNKCIONALNOSTI na tezgi gde nemas i solo klavijaturu.
Razlozi koje su ljudi navodili u smislu da je bolje uzeti pa50 jer ima vise materijala je istina...ako zelis da kopiras, budes prepisivac ili ne umes da napravis svoj stil aranzera, ne umes da stvaras svoje setove...tj ako si muzicko-kompijuterski nepismen! Sto bi se ti mucio...uzmes lepo i prepises od druga iz klupe ili prebacis boje koje ima Kosmajac (parafraziram)! A od koga je on prepisao? Voleo bih da muzicari koji znaju da prave boje, ritmove i ostale stvari koje su potrebne za rad NAPLACUJU kolegama koji to ne umjeu...jer znanje se naplacuje...ti kad sviras naplatis, a ja tebi jer si svirao sa mojim setoom, bojom i sl...sem ako ne sednes kuci, procitas uputstvo i krenes sam da pravis svoj aranzer. ako ne umes SVIRAJ HARMONIKU... na kraju krajeva...svako od vas bi bacio u kanalizaciju svoj aranzer kad bi krenuo jednom ozbiljno da radi sa zivim bubnjem. neuporedivo...ja sam digao ruke od aranzera ali yamahu PSR 1500 i ostale PSR serije cenim jer omogucavaju muzicaru da pravi svoj stil i jezivo je funkcionalna, samo zahteva IQ nije zvaka za seljaka usput trenutno sviram solo na X5D Korgu i duplo je bolji od slicnih klavijatura te generacije...samo treba da se sedne i pravi, pravi, namesta, doteruje na svirci...jer je kompleksan... Nadam se da se niko nije uvredio ovim sto sam rekao jer tako mislim, posto je ovo cuvena vecna borba KORG-YAMAHA...nema kraja.
doktor87 je offline   Reply With Quote
Star 18.07.2009, 00:18   #34
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3436
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od BoleroBend Pokaži Post
80% njih svira korg pa sad vidi,..
Vecina svira iz onog razloga koji je Doktor naveo (Cast izuzecima)
Ima gomila ljudi koji su muzicko-kompjuterski nepismeni, i ne znaju da sednu i da sami iskucaj svoj ritam od 0 nego nadju neki set na netu i to sviraju tako kako jeste, ne znaju ni sebi performase iliti programe da podese kako im odgovara nego koriste onako kako je neko namestio...
Ja se licno najezim kada cujem 90% aranzera PA serije, sve isti ritmovi, boje...
Meni je postalo je monotono. Svaka cast ljudima koji sviraju Korga, ali sa vecinom je situacija takva.

Ja sam svirao PSR 1500 i 90% stvari koje sam imao radio sam sam mesecima dok je nisam namestio da zvuci drugacije. Ali kada sam je sredio, bio sam i vise nego prezadovoljan! Ne bih je u tom trenutku menjao ni zasta drugo, ali splet okolnosti je odredio drugacije, vise ne sviram aranzer...

@ Doktor87
Jel ti to meni budis nostalgiju ?
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.
milepsr je offline   Reply With Quote
Star 18.07.2009, 00:25   #35
doktor87
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.06.2008
Mjesto: Сурчин
Postovi: 139
Downloads: 88
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: KORG X5D
Interesi: Maloletnice... :))))
doktor87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
doktor87 pošalji poruku preko MSN messengera doktor87 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Aha
doktor87 je offline   Reply With Quote
Star 20.07.2009, 16:07   #36
jmikulc5
Drugar foruma
 
jmikulc5's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2006
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 96
Downloads: 889
Uploads: 7
Rekao HVALA: 53
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Interesi: Uživati u životu
jmikulc5 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jos jedan glas za PSR 1500.
jmikulc5 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije