Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 03.06.2017, 14:44   #26
DraganV
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.04.2017
Postovi: 91
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 67
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
DraganV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala Ti Druze, tako je, sve je izaslo tacno onako kako Si rekao i napisao

Evo nove slike sta sam sada uradio, ostaje jos da mu sredim CC parametre, Program Change i sl... Pa da vidimo kako ce da radi,

Za restarte, ne znam ni ja sigurno, znam da mi je to radilo tako na Korgovima i Rolandima, samo sto se oni nisu restartali, nego zablokira, pa ga moras sam iskljuciti/ukljuciti i to u situacijama kada bi uleteo neki style koji nije bio ok, sjecam se - na G-800, zatim kod PA80 onaj "Virus", pa vracanje sistema sa onih 5 FD-ka.... I zato sam pretpostavio da je i ovde nesto oko toga!

Ali, ako produzi da restarta i dalje, ne znam, videcemo, pa cu odmah pisati sto i da izadje novo!

Nisam jos stavio snimku, kako je rekao Dell, jer je ovo jos nezavrsen posao po meni, da profercera sve OK, onda odmah stavljam da se vidi i da se cuje

Da ne zaboravim, ima jos nesto!

10-ta traka je za bubnjeve, 9-ta za perkasije...

Sta mi se desava - uradim i perkasije preko GM za bubnjeve, ali kada uploadujem u KP110, ne svira nista na kanalu 9, vec se obe trake PRETOPE u bubnjarsku traku 10!

Ja i tako stavim dosta toga na 10, ali cisto - zeleo bih da do kraja razjasnimo sve dileme i probleme kada smo vec poceli sa ovime,

I najzanimljivije je ono sto mu pise u knjizi i na sajtu - da uopste nema GM
Grafički Fajlovi
File Type: jpg pt6.jpg (428,8 KB, 52x skinuto)
Highslide JS
DraganV je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije