Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.10.2008, 15:28   #1
suad84
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 02.08.2007
Postovi: 25
Downloads: 196
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
suad84 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Ausrufezeichen problem flesh card na pa80

Ja se izvinjavam ljudi ali treba mi pomoci oko flesh kartice.Nemogu da vidim koliko je kartica velika,a i nepishe na kartici,odnosno koliko mb ima,a i nemogu ubacivati sampler,jer ne otvara meny za karticu???.kada pritisnem disk pa onda nekoliko stranica pa sve do kartice,ono sve pishe izbrisanim slovima,(Na primer da otvorim card info)nemoze i nereaguje,neznam sta mu je,.nemogu ni da formatiram karticu nit nista,a ima nesto na nju sto bash fino radi,na primer,neki drum kids ili neki ritmovi vec sto ima na kartici.Daj drugovi pomagajte oko ovoga,dosta ljudi citaju a ne pomagaju.Hvala unapred,
suad84 je offline   Reply With Quote
Star 17.10.2008, 16:56   #2
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prvo da bi ti mogli ista reci .Gde si kupio kartu i sta ti je reko taj od koga si ju uzeo .Ako je to karta na kojoj su drum kitovi verovatno neces moci na nju da snimis nista jer to je tvornicki snimljeno i zasticeno tako da ju koristis samo za to sta je vec snimljeno na njoj .A ako je neko na nju nesto snimao i nakon toga ju zastitio to se moze onda da resi .
fico je offline   Reply With Quote
Star 17.10.2008, 17:12   #3
suad84
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 02.08.2007
Postovi: 25
Downloads: 196
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
suad84 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Unglücklich

Pa slushaj druze,kad sam ga kupio decko nije znao nista,nije imao veze sa time,kao i sa kartom.ima na nju mozda oko 10ritma semplovani od kartice,a na drugu stranu ima boje surle i tako te stvari kao i gitare,tako da znaci nije kartica punjena ima na kanale prazno mesto,da moze josh da se nesto dopuni sa obe strane(ritma i boja) i tako to.nema shanse nikako da procitava moj korg pa80 tu karticu.on samo ucitava te zvuke sto sam nabrajao,ali da je otvorim,izbrishem nesto tuda ili da formatiram to nemoze,pishe IZBRISANIM slovima kao da nije nesto aktivirano.na primed card info ili nesto u vezi karte,a isto i na HD pishe izbrisanim slovima.Pomagaj brate ako mozesh.hvala unapred.

Promijenjeno od Vaxter (17.10.2008 u 17:37 sati) Razlog: Izbrisan citat
suad84 je offline   Reply With Quote
Star 17.10.2008, 18:22   #4
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pre neki dan sam postavio jedan mali program u download sekciju skini ga zove se formatiranje fles karte za pa80.Fajl je winrar i raspakuj taj fajl na disketu u root .Znace nesme da bude u nekom folderu nego direkt na disketi .Pokusaj ako mozes da napravis backup od fles karte jer inace sve ce da se izbrise i kasnije nemozes da to vratis.Sumnjam da ces uraditi i bekap posto kazes da je sve bledo ali ipak .Ubacis disketu sa tim fajlom u sint i kad upalis sint drzis dugme FADE IN OUT pritisnuto .Na korgu ce ti pisati da se startuje program za fles kartu i sta zelis da uradis ,Cini mi se da imaju opcije erase i copy i LOCK ti ides na erase da sve izbrises . Program ce da formatira kartu i ona postane vidljiva za sint .Ako su to original Korg karte njih neznam ako mozes da odkljucas i izbrises jer nisam to probao a ove sve druge kineske i turske program sredi da jih sint prepozna.
fico je offline   Reply With Quote
Star 18.10.2008, 15:01   #5
suad84
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 02.08.2007
Postovi: 25
Downloads: 196
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
suad84 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Ausrufezeichen

Fico druze...stavio sam ono sto si mi rekao i to sto si na download stavio,uradio sam kako treba ali sada mi pise na display protect card i dole erase card-ja kliknem na erase card ono pishe prvo wait pa odma fail,tako i na protect card kad kliknem isto pishe file,...i sada kada ga ugasim i izvadim katicu korg mi trazi o.s, disk na kojem sam stavljao onaj program sto si mi rekao,sada nista nemogu raditi,nemogu cak ni da vratim kao sto je bilo,nemogu nit svirati,sta da uradim????????hvala,odgovori,add sam te na msn.....................

Promijenjeno od Vaxter (19.10.2008 u 02:22 sati) Razlog: Izbrisan citat
suad84 je offline   Reply With Quote
Star 18.10.2008, 16:13   #6
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ubaci me na msn pa cemo pokusati resiti sta se resiti moze
pozdrav imas moj msn u privat poruki
fico je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
card, flesh, pa80, problem


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije