Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 04.02.2014, 17:33   #551
Amater_svirac
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 25.08.2012
Postovi: 106
Downloads: 11
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Amater_svirac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard ne zakuvavam...

ovo je rubrika "sva vam smeta na forumu", a ja sam rekao sta mi smeta, moje pravo da to kazem. Da sam rekao sta mi smeta u rubrici "Demo" ili da otvaram novu temu, to bi vec bio problem, ovako dajem sebi za pravo da iznesem svoje misljenje, svidelo se to tebi I nekome trecem ili ne.

Nisam znao da je Zeljko banovan...

Ne iznosim u postovima nikad vise od onoga sto svakome ne bi mogao u direktno u lice da kazem, ne vredjam nikoga niti nazivam imenima, niti koristim pogrdne reci ni psovke, tako da ne vidim u cemu je problem ovde.
Amater_svirac je offline  
Star 04.02.2014, 19:07   #552
Arter
Vredan član društva
 
Arter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.01.2012
Mjesto: Split - Zagreb
Postovi: 214
Downloads: 529
Uploads: 1
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 21 puta u 18 Postova
Instrumenti: Yamaha psr sx700
Interesi: Glazba, glazba , glazba...
Arter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo, mene smeta (osim onoga sa downloadom šta sam prije napisao) i to što se svo ovdje toliko (oprostite na izrazu) priseravaju, ne što se tiče sviranja i znanja, nego DRŽANJA VISOKO KAO DA SU NAJPAMETNIJI...

primjer (ne prozivam samo se osvrćem)


kolega @rolandx potpuno smireno i fino, i sasvim pristojno kaže kolegi @Amater_svirac da ne potiče još više tenzije između sale i nese, da se nebi ponovno "prepirali", jer to j eizmeđu njih dvoje, ali diraju se tema koje su tu na forumu aktivne, i nemamo se pravo nitko miješati i jednog od njih dvojice prozivati i stajati na stranu jednog od njih, to je njihovo i nemamo zabadati nos, eventualno nadopisati što nam smeta al na pristojan način bez prozivanja... i ovaj na to odgovara kao klinac (neznam dal je klinac il čovik u godinama, nevažno) bahato odgovara "moje pravo da to kazem" kao i "ovako dajem sebi za pravo da iznesem svoje misljenje, svidelo se to tebi I nekome trecem ili ne" kao i ..... ne nemaš se pravo ubacivati u "prepiranje" njih dvoje to će oni sami riješiti, ovako samo potičeš i podilaziš jednom da bi drugog pogrdio...

nadalje,

Citat:
ne vredjam nikoga niti nazivam imenima, niti koristim pogrdne reci ni psovke, tako da ne vidim u cemu je problem ovde
kolega, prethodni post...
Citat:
potpunosti se slazem sa sale_band-ovom konstatacijom o arogantnosti clana foruma nesaband
zar ovo nije prozivanje?

Molim vas sve tu, nemojmo jedni druge pogrđivati, ovo je samo forum, i nikome ništa odavde ne može utjecati na život, ovo je napisano tu i to je to, i ako ti netko pregovori nešto, to je virtualno, nije vrijedno svađanja... ponašajmo se na forumu točno onako za što forum služi, ZA DISKUSIJU ne za svađu...

meni su i nesa i salje i puno njih ovdje jako puno pomogli...tako da... ako netko napiše na nešto TO NE SPADA TU ILI ODGOVORENO JE STO PUTA IMAŠ TEMU itd itd.... zar zbog toga je netko loš???

Ako netko napiše da skupljaš postove? Zar treba stvarati konflikt zbog toga? Pa puno ih je odvje samo zbog downloada, jer tko se jednom opeče i na hladno puše... ako ti je netko to rekao, to dokaži suprotno i boli te briga...

Eto, pozdrav...
__________________
Nikada ne misli da sve znas, jer uvijek postoji netko tko zna vise...
Arter je offline  
Sledeći član vam se zahvalio Arter za ovaj koristan post:
nesaband (04.02.2014)
Star 04.02.2014, 20:47   #553
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@Amater_svirac

Momce,malo sam prelistao tvoje teme i procitao sta sam pisao.
Ja i dalje smatram da tebe licno nisam uvredio ni na koji nacin u tim temama sem sto sam samo napisao svoje misljenje o istim.

Mislim i dalje tako da nije bitno ko zna da cita note a ko ne.Ne vidim sta je tu korisno za ovaj forum.

Koliko ima profesionalaca na forumu i koliko amatera....pa stvarno ne znam sta bi to moglo nekome da koristi na forumu.

Sto se tice razvlacenja meha i sviranje samo na razvlacenje meha ajd pa da nekome bude interesantno.Ali ne vidim cemu i ova tema.
Svirao sam i sa Banetom Vasicem i sa Mirkom Kodicem i nisam primetio da sviraju na taj nacin.Na onom snimku se stvarno vidi da Bane nesto izvodi neke kerefeke sa mehom ali taj odgovor bi mogao da dobijes samo od njega licno zasto je to tada radio a nikako od nekog od clanova foruma.

Cisto cu ovde da ti odgovorim na ankete koje si postavio.

Skolovan sam muzicar znam da citam note,Surovi sam profesionalac u svom poslu.Nekada sam svirao harmoniku i mnogi kazu da sam bio odlican harmonikas.

I na kraju kad pogledam broj odgovora na tvojim anketama one se mogu svrstati u statisticku gresku jer ne odrazavaju pravo stanje i pravi odnos za neku ozbiljnu anketu.

A to samo znaci da sam i tada i sad potuno u pravu sto se tice tvojih tema.

Naravno svakom ostavljam za pravo da ima svoje misljenje o tvojim temama.ja sam moje misljenje izneo tada kada si postavljao teme i nisam ni do danas promenio svoje misljenje.Samo sto tako kako ja pisem na forumu ovde i nije bas popularno pa se mnogi clanovi ljute na mene zbog moje iskrenosti.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 05.02.2014, 01:59   #554
Amater_svirac
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 25.08.2012
Postovi: 106
Downloads: 11
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 20 puta u 20 Postova
Amater_svirac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard OK Neso...

Zahvaljujem sto si odvojio vremena da se vratis na moje postove. Mozda se ipak nismo razumeli I to je vrlo moguce da se ljudi ne razumeju, neko je malo zustriji, neko malo blazi... tvoj profesionalizam i strucnost ni jednog jedinog trenutka nisu dovedeni u pitanje, svi smo smo gledali i gledamo i slusamo tvoje demo snimke, pa prema tome nemas ti nikakve potrebe da bilo sta nama dokazujes.

Nisam ni stavio postavio pitanje sa namerom da pravim neku statistiku, tacnije ja sam samo postavio pitanja a moderatori su izvdojili kao anketu, tako da niko ne bi morao da se prestavlja... svejedno, to je nekad bilo. Diskusija je bila radi diskusije i ni zbog cega drugog.
Ako cemo po tvojoj proceni sta je bespotrebno od tema a sta, onda bi sa ovog foruma trebalo skloniti sve teme koje se ticu onoga sto nije muzika ali onda treba da se obratis Waxter-u, Dell-u i jos drigim moderatorima i da im predlozis da sklone sve ono sto se tebi licno ne svidja i smatras bespotrebnim.

Eto tako,
Povlacim se iz ove diskusija, a vas dvojica cete, nadam se, naci neki zajednicki jezik.

Svako dobro zelim.
Amater_svirac je offline  
Star 05.02.2014, 09:11   #555
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mi zajednički jezik već imamo, u to ne sumnjaj...

Ne bih da nastavljam dalje jer sam preumoran i prezauzet da bih nastavio nešto što se svodi na level prosečnog desetogodišnjaka.

Pozdrav

Sent from my HTC One XL using Tapatalk
sale_band je offline  
Star 05.02.2014, 09:49   #556
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@sale_band odmori malo pa da nastavimo

Salim se naravno.Nema potrebe da nastavljamo jer ova rasprava nema nista konstruktivno i korisno za ovaj forum pa samim tim treba staviti tacku na dalju polemiku.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 05.02.2014, 10:01   #557
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Eto vidiš da imamo zajednički jezik

Kako god, želim da ti još jednom naglasim da nemam ništa protiv tebe i da te poštujem jednako kao i sve ostale forumaše.
E sad, ako ćeš da se duriš svaki put kad se potrefi neki post u kom ću da ti repliciram, onda ti ne mogu pomoći jer, kao što sam već jednom ranije rekao, kome smeta eventualna replika, neka uzme neki list papira i tu piše šta već ima a ne javno...

Da nastavljam neću jer mislim da sam dovoljno rekao a i ti takođe.
Jasno mi je da ti ne "ležim" iz bilo kakvih razloga ali, tako je to sa ljudima, neko te voli a neko ne...

Eto, dođoh i do kraja emisije pa, umesto odjavne špice, lep pozdrav!





Sent from my HTC One XL using Tapatalk

Promijenjeno od sale_band (05.02.2014 u 10:03 sati)
sale_band je offline  
Star 19.02.2014, 02:36   #558
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo i ja da nesto kazem, tek sam malopre video da postoji ova tema pa sam je detaljno procitao od pocetka, trebalo je dosta vremena ali ne marim. Iskreno mi najvise smeta kad se neko kiti tudjim perjem sto sam malopre napisao u demo sekciji kod clana Srdjana cija je tema zakljucana a nadams e on banovan. Takvim clanovima treba trajno zabraniti pristup jer mi koji se koliko toliko trudimo da napredujemo vezbajuci ispadamo smesni.
Dalje, vidim da sam u ovoj temi bio prozvan par puta od clana Zeljka, ali kako sam procitao on je takodje banovan tako da necu njega sada da uzimam u usta jer ne moze covek da odgovori tako da cu reci onda ovo uopsteno sto vazi za sve clanove: ko nije spreman da prihvati i negativne kritike nek' ne postavlja snimke u demo sekciji. Ako se meni ne svidja necija svirka ili pevanje ja sam takav da to odmah kazem a imam sluh da procenim ko zna da svira i peva a ko ne. Isto ocekujem i za moje snimke, bilo je i negativnih komentara i ja to prihvatam tako da cu i neke snimke ponovo da uradim da bi zvucali bolje. Toliko za sada, ako se jos necega setim napisacu. Pozdrav svim kolegama dobre volje.
namrgodjen je offline  
Star 19.02.2014, 03:49   #559
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da ipak pokusamo da prekinemo ovu vrlo nategnutu i nezdravu diskusiju, u kojoj se sigurno niko ne osjeca bas najbolje.


Citat:
Originalno postovano od mladenkom Pokaži Post
Eeeee secam s vremena kad su Basaristudios i jos neki bili aktivni,to su bile svadje,ovo sad je plazma i mleko...
Hahahahaha... Nedim je bio legendaran i neponovljiv. Ako se ponasao i u zivotu, kao na forumu, siguran sam da odavno nije medju zivima. Kako ti on pade na pamet... a znas da mi ponekad nedostaju njegove nebuloze . Kako god, bio je jedinstven i neponovljiv.

Promijenjeno od tranzit (19.02.2014 u 03:51 sati)
tranzit je offline  
Star 19.02.2014, 10:35   #560
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od namrgodjen Pokaži Post
Evo i ja da nesto kazem, tek sam malopre video da postoji ova tema pa sam je detaljno procitao od pocetka, trebalo je dosta vremena ali ne marim. Iskreno mi najvise smeta kad se neko kiti tudjim perjem sto sam malopre napisao u demo sekciji kod clana Srdjana cija je tema zakljucana a nadams e on banovan. Takvim clanovima treba trajno zabraniti pristup jer mi koji se koliko toliko trudimo da napredujemo vezbajuci ispadamo smesni.
Dalje, vidim da sam u ovoj temi bio prozvan par puta od clana Zeljka, ali kako sam procitao on je takodje banovan tako da necu njega sada da uzimam u usta jer ne moze covek da odgovori tako da cu reci onda ovo uopsteno sto vazi za sve clanove: ko nije spreman da prihvati i negativne kritike nek' ne postavlja snimke u demo sekciji. Ako se meni ne svidja necija svirka ili pevanje ja sam takav da to odmah kazem a imam sluh da procenim ko zna da svira i peva a ko ne. Isto ocekujem i za moje snimke, bilo je i negativnih komentara i ja to prihvatam tako da cu i neke snimke ponovo da uradim da bi zvucali bolje. Toliko za sada, ako se jos necega setim napisacu. Pozdrav svim kolegama dobre volje.

Dobro mi je ono u demo snimcima Srdjana ...
Čestitam kontrolorima
romario je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:11


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije