Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Ritmovi

Ritmovi Pitanja vezana za ritmove...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.03.2013, 23:44   #1
nicic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.02.2008
Postovi: 111
Downloads: 2050
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
nicic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Pomoc u vezi Direct SD kod Korg PA 50 sd

Jedan naoko sitan problem koji zahteva pomoc.
Napravim folder koji ce glasiti, na primer DRAGAN.SET i tu prekopiram STYLE iz nekog seta koji hocu da preslusam. (nebitno moze i neki drugi naziv bitno je da ima .SET),
dalje u tom folderu iskopiram STYLE iz nekog seta koji hocu da preslusam.E sad sta je bitno ako samo iskopiram
USER1, 2, 3 bez ovog foldera STYLE onda nece opet da ucita taj vec spomenuti folder STYLE zato kopiram ritmove koje zelim preslusati i oni MORAJU imati nazive USER01 USER02 I USER03, zatim u folderu kojem dajem naziv .SET (velika slova su obavezna) kreiras foldere GLOBAL, PERFORM, PROGRAM I VEC NAVEDENI STYLE premjestim u taj folder.. i zatim sve to kopiras na SD kard.
Moje pitanje je da li iz USER 1,2,3, mogu da obrisem sve ritmove i da tih 48 mesta iskoristim za neke druge stilove ili oni moraju da ostanu da bi mi Direct SD funkcionisao.tj,da mi je komplet potrebnih stilova siguran u svakom momentu.
Jeste malo opsirno ali ali neko procita i hoce da pomogne HVALA unapred!!
nicic je offline   Reply With Quote
Star 23.03.2013, 21:03   #2
djboko
Početnik forumacije!
 
djboko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2013
Mjesto: Kruševac
Postovi: 13
Downloads: 26
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg PA50
Interesi: Programiranje
djboko ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja te baš ne razumem, a vidim da ni ti ne razumeš. Ritmovi se nalaze u STYLE i oni mogu da vuku napravljene programe-boje da bi svirali kako treba-kako je predvideo onaj ko je pravio taj ritam.
Dodato:
Drugo, ne možeš ti da kombinuješ nasumice šta ćeš staviti u folder set pošto su PERFORMANCE vezani za program kao i STYLE što je vezan na bubnjeve, percusion, gitare, string i dr. Ja imam običan PA50 i imam problem pakovanja onog što mi treba.
Što se tiče brisanja, mislim da bi to mogao da uradiš preko dugmeta DELETE, a ritmove možeš da čuvaš i na mestima gde su fabrički ritmovi, stim što ćeš morati da prepišeš fabrički ritam tvojim.
__________________

Promijenjeno od djboko (23.03.2013 u 21:15 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
djboko je offline   Reply With Quote
Star 24.03.2013, 00:40   #3
nicic
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.02.2008
Postovi: 111
Downloads: 2050
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
nicic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Pomoc u vezi Direct SD kod Korg PA 50 sd

Nismo se uopste razumeli,jer je sustina sasvim drugacija . 1.Kada sve pripremim za direct sd i to koristim odnosno tih 48 stilova,(6 x8 stilova)da li mogu da User 1,2,3,(3x 16)koristim za neke nove ritmove PREKO onih 48 koje sam upisao u direct sd.To znaci da imam na raspolaganju 96 ritmova a ne samo 48 iz direct sd Ovoliki broj stilova je vise potreba zbog kombinovanja odredjenih ritmova, a nikako nekakav hir.Znaci kad ukucam direct sd da li user1,2,3 mogu da koristim za nove stilove ili ne.Mislim da sam bio jasan. Hvala.
nicic je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:02


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije