Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ketron

Ketron Ne previše popularni, ali izuzetno kvalitetni aranžeri

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.01.2011, 19:13   #1
markot
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.11.2010
Postovi: 65
Downloads: 21
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
markot befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard ketron-greška spremanja paterna

Pozdrav! imam problem,ne mogu spremiti pattern u Ketron x1. Piše; 5 PAT.FLASH WRITE ERR. Do sada mi je sve radilo i najednom zaštekalo.Reset ne pomaže.???? Memorija nije puna.Ima li mu spasa??
markot je offline   Reply With Quote
Star 03.01.2011, 19:16   #2
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da nije pogresan format mozda?To se zna desiti kod mene ako hocu da ubacim pattern od ketrona SD1,posto ne podrzava ovaj format kod mene....Pooz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 03.01.2011, 19:30   #3
markot
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.11.2010
Postovi: 65
Downloads: 21
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
markot befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
Da nije pogresan format mozda?To se zna desiti kod mene ako hocu da ubacim pattern od ketrona SD1,posto ne podrzava ovaj format kod mene....Pooz
ne,nije,onda piše da je krivi format,i sad vidim da imam 93% slobodnog prostora,što je nemoguče,do sad je pisalo 13%,nešto se poremetilo. Čak ni nemogu obrisati spremljene paterne! Sad sam probao.
markot je offline   Reply With Quote
Star 03.01.2011, 19:44   #4
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druze to se i meni jednom desilo da nisam mogao obrisati patterne...Idi na ketron stranicu i skini update pa instaliraj ponovo...Prvo skini na disketu i kad ubacis u ketron onda ugasis i ponovo upalis i drzis F6 i kad krene istalacija pusti....Poooz
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 03.01.2011, 19:59   #5
markot
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.11.2010
Postovi: 65
Downloads: 21
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
markot befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od zeljko Pokaži Post
Druze to se i meni jednom desilo da nisam mogao obrisati patterne...Idi na ketron stranicu i skini update pa instaliraj ponovo...Prvo skini na disketu i kad ubacis u ketron onda ugasis i ponovo upalis i drzis F6 i kad krene istalacija pusti....Poooz
Super,valda je to! Možeš mi možda poslati link od te stranice? Našao sam još jedan problem,radi tih paterna mi ne sviraju oni spremljeni patterni,počnu i najednom stanu. Nešto je zaštekalo.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od markot Pokaži Post
Super,valda je to! Možeš mi možda poslati link od te stranice? Našao sam još jedan problem,radi tih paterna mi ne sviraju oni spremljeni patterni,počnu i najednom stanu. Nešto je zaštekalo.

Ej,prijatelju,nemoraš se truditi,pronašao sam rješenje.Sve spremljene patterne sam spremio na disketu i formatirao disc od ketrona.sada opet spremem patterne na disc,primaju!!!!! Al još jedno pitanjce::: Dali možda imaš koji dobar pattern za njega??? ESTAM;SIRTAKY;neki dobar WALTZER???????
Dodato:
Al svejedno opet problem,sad ih mogu ubacivati,al spremljeni pattern kod sviranja šteka?

Promijenjeno od markot (03.01.2011 u 20:36 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
markot je offline   Reply With Quote
Star 04.01.2011, 00:17   #6
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druze al ga ti iscitira prvo jednoj temi pa sad ovdje Kad postavljas post ides na direkt odgovor to je ono dugme lijevo od thanks...Ok mozes ako hoces prvo thanks,pa onda lijevo do njega odgovor pritisnuti

Ako ti paterni stekaju onda stvarno ne znam sta je mozda je nesto pokvareno na ketronu(ram memorija)...Poooz
zeljko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije