Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 28.04.2016, 19:24   #21
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Borba protiv Dinakorda je borba sa vetrenjačama,,,i možeš ga j...i!!!!Ako nemaš D... nemaš ništa!!!!Od 100 muz-pečuraka kako ih ja nizivam dobrih 85 će reći "Samo Dynacord i ništa drugo",ali ti neće reći zašto!!!Ja sam imao sličnu dilemu i samo iz nekih drugih razloga sam trenutno na PM,i naravno posle jednog saundcrafta, nisam se još privikao i neću,mikrofon od pevcačice i dan danas ne mogu podesiti kako treba....ali ima snage dosta(jedinica je u pitanu) što je jako bitno za pevače a i sam pevam pa to vrlo dobro znam.Kad se grlo zamori nakon 5-6 sati zbilja dobro dođe malo "eskiviranja" tipa 555 i što je još dobro,mogu ga prodati za iste pare koje sam kupio,odmah sada.
Dakle,i pored muljanja dajem prednost Švabi,jer Švabo je Švabo,pa bio to auto ili DAM mašinica za pecanje ili dinakord!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije