Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.03.2012, 21:39   #11
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa ako gledamo iz perspektive onih što imaju pa80 onda je stvarno razlika 200-300 evra. Ali poenta je da svi koji prodaju pa1x ako hoće brže da ga prodaju stave cenu 1100 - 1200evra ali za keš, a ovi što nude pa80 i doplatu svi cene pa80 800 evra (sa 16mb) i daju doplatu do cene pa1x za keš. Kad sam prodavao pa1x bio sam zatrpan ponudama pa80 + 200e ili max 300e ako imaju 8mb.... realno pa80 vredi 800e ali u tiptop stanju, znači da ima sve 16mb, hdd, bez ogrebotina, dobru torbu ne neku krpu.

Pa1x može da se nađe od 1100e do 1300e za keš. E sad zavisi da li ima mp3 board, kakvo je stanje klavijature, jer dobra torba ili kofer čuvaju klavijaturu....a mp3 board ti takođe povećava vrednost 100e. Takođe i hdd nije isto ako je od 10gb i od 80gg jer su dosta skupi ti ata diskovi starije generacije.

Takođe je i bitno da li je klavijatura ofucana jer nema mogućnosti da se skidaju stranice zato što je od livene plastike iz jednog dela ceo gornji deo klavijature, i ako se napravi ogrebotina ostaje za vjek i vjekova....

Promijenjeno od nikadvisekorg (03.03.2012 u 21:43 sati)
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 06.03.2012, 17:04   #12
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

imam pa1x i dalje je koristim,sve sto ti kolega treba pomoc svi smo tu,neces se pokajat,pa1x je dobra masina samo je treba iskoristit kako treba,jest mala memorija 32 mb,ali boze moj sta je tu je tako je fabrika pravila,da se sredit kako treba,ima dosta setova i moze se dotjerat na najbolje pozdrav i sretno u kupovini.
korg18 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa1x, pa80, razlike

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije