Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 29.09.2010, 08:21   #11
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja cu biti kratak,ova tema je mogla da nosi naslov Kako doprineti da sajt bude kvalitetniji.Jednostavno,ako nekom nesto smeta,tipa da se otvaraju iste teme,od novih clanova da bi skupili postove,zaobidjite je,ili nedolazite na sajt,niko nikoga tu ne tera da dodje,a druga stvar nemate predstavu koliko je vremena potrebno odvojiti da se sajt odrzava,i sta se sve iza kulisa radi,da bi se nesto poboljsalo,a svi moderatori to rade dobrovoljno.
Milane dobro si primetio,ima puno banana,a i bice,ali to ne oduzima tvoje slobodno vreme nego nase,tako da moderatori rade punom parom.
svrakan je offline  
Star 29.09.2010, 08:41   #12
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pročitaj pravilnik

porčitaj pravilnik
kad neko od novih članova dođe i postavi neku temu jer mu nešto nije jasno i traži pomoć,ovo je sad najčešća stvar što se dešava na ovom forumu,odgovoriće mu bar trojica bilo moderatori ili OBIČNI članovi da je o tome pisano,pisano možda jeste ali pre sto godina pod ko zna kojim naslovom da te bog sačuva do nađeš,ja milion puta isto ne mogu da nađem kad mi nešto treba a pretraživač jako loše radi. A da ne pričam još kad dođe novi pa ne zna gde je levo na sajtu a kamoli do provali kako sve funkcioniše,gledam po sebi na koliko sajtova sam registrovan a nemam pojma ništa na njima jer ih nisam ni koristio jedino sam ovde aktivan i eto to je to otprilike.

inače ima super ljudi ovde i pomoć se može dobiti e sad jedino zavisi kako je tražiš i da li si ponovio pitanje ili ne

da dodam,da se uvede u pravilnik da bi sajt bio kvalitetniji da ne bi bilo i dalje ovako,taj što napiše da je već pisano o tome da bude obavezan da ostavi link gde je pisano o tome u kojoj temi
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (29.09.2010 u 08:43 sati)
mimiki je offline  
Sledeći član vam se zahvalio mimiki za ovaj koristan post:
sale_band (09.04.2012)
Star 29.09.2010, 08:54   #13
Ytres
Početnik forumacije!
 
Ytres's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.09.2010
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Roland BK-5
Ytres befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard spam

pozdrav ekipi.

Novi sam na forumu,ne bavim sa profesionalno glazbom.Nabavio sam workstation za svoj gušt i pokušao skinuti neke boje.Neide,naravno.Traže donaciju,da se igraju kvizovi ili da se spamma po forumu.Šta ću ja napisati kad nemam pojma.Čitam forum da naučim nešto od iskusnih ljudi.
Ovo je smješno,da se fino izrazim.
Neću vam dati novac ni igrat kvizove.(nemogu vjerovati,veću glupost nisam dugo vidio)Ovo je moj prvi i zadnji post.
sretno Vam bilo.

Promijenjeno od Ytres (29.09.2010 u 08:55 sati)
Ytres je offline  
Star 29.09.2010, 09:52   #14
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

A vidi ovog @Ytres-a.......
al ga je baš tresnuo......

@ mimiki....

ne bi se baš složio da pretraživač ne radi dobro.
Evo....na primjer....tražiš nešto o tercama recimo za Korg TR...ukucaš...TERCE KORG TR...ali....većina ljudi griješe pa odma pritisne gumb Pretraga....
A lijepo imaju raspoređene sekcije.....isto kao i na forumu...
I normalno da te terce nečeš tražit pod roland, nego pod sekcijom Workstation....Korg..
I izbaci postove sve koji su vezani za terce na TR.
Konkretno, vidim da ti imaš PA 1X....ja evo pod sekcijom Aranžeri - Korg, našao 5 tema vezano uz terce.
Govorim ovo kao primjer...

Druga je stvar što neko napiše nejasan podatak koji traži...
E...to niti Google niti Opera niti Mozilla nemogu odma razaznat....
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan





Promijenjeno od svirko (29.09.2010 u 09:56 sati)
svirko je offline  
Star 29.09.2010, 09:57   #15
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

moja tema sa demo snimcima se zove mimiki-demo snimci a ako otkucam samo mimiki demo on ne može da nađe
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline  
Star 29.09.2010, 10:14   #16
energy
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.03.2009
Mjesto: Zemun
Postovi: 224
Downloads: 589
Uploads: 0
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: pa3x i triton le
energy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I ja se slazem sa kolegom "mimiki"pretrazivac je bar meni mnogo nejasan npr.ukucas loop pa 800 izadje mnogo stvari koje veze nemaju sa pa 800 a kamoli sa loop-om,ili pre neki dan sam se interesovao za korg x3(karakteristike,cena......)jedva sam ziv nasao da nesto ima.Inace uglavnom imam poteskoca da nadjem ono sto mi treba i nikad nisam siguran da li je to sve sto ima na sajtu,ali imam jedan predlog koji neznam da li je izvodljiv(nisam bas strucan sa kompijuterima).Da se postave kategorije recimo za korg pa1x i da sve sto ima o pa1x stoji samo na tom mestu isto tako za roland g7o,triton le .....mislim da bis e tako mnogo lakse dolazilo do informacija.ako nisam dobro objasnio sta hocu da kazem,evo primer: interesuje me recimo korg x5d.idem u sliche ukucam"korg x5d" i pogledajte koliko stvari izadje a nigde x5d.sve ostalo na sajtu je bas ok mada nemam puno vremena da budem ovde.
energy je offline  
Star 29.09.2010, 10:52   #17
Simke
Vredan član društva
 
Simke's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.12.2008
Mjesto: Usa
Postovi: 245
Downloads: 882
Uploads: 34
Rekao HVALA: 55
Zahvalili mu 387 puta u 275 Postova
Instrumenti: magpotIZ
Interesi: magpotIZ
Simke ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Simke pošalji poruku preko ICQ messengera Simke pošalji poruku preko AIM messengera Simke pošalji poruku preko MSN messengera Simke pošalji poruku preko Yahoo! messengera Simke pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

1)Direktno mi smetalo sto neki novi clanovi ne znaju kako da skidaju iz "download"zone,jer cak neki verovatno nisu ni pravilnik procitali,i znali su da smaraju na PP da im ja skinem neke farbe,boje,semplove i da im posaljem na mail....mislim totalni apsurd,bezobrazluk!!!Na srecu me ne smaraju vise(bilo je 3-4)i svaki sledeci ce biti prijavljen adminima!
2)Mnogo vise mi smeta sto kad odem u download sekciju,i vidim neki "novi"sempl,skinem ga,i na kraju kad ga preslusam ispostavi se da vec imam taj sempl pod drugim imenom,koji je neko nekad postavio!!
Nije lepo tudje semplove preimenovati , i onda napisati da je taj sempl od tog i tog clana.To za mene direktna kradja..dosta je bilo takvih semplova ,cak sam i napisao nekad negde da pre nego sto se uploaduju da se dobro proveri od stane clana koji zeli da ga postavi,da li taj sempl vec postoji!Slazem se da se postavi isti sempl ali samo ako je modifikovan u kotekstu da je manje velicine kao sto je skoro postavio neki clan i to konkretno "cici gitaru"i taj sempl je bio vise nego duplo manji od originalnog sempla.Jedino tako i nikako drugacije se ne slazem da se ponavaljaju semplovi!!!
3)Ako sam postavio neku temu i ta tema se odnosi na konkretne i direktne neke stvari,zasto admini dozvoljavaju da se u toj temi javalju neki clanovi i da postavlaju neke svoje teme i price koje nemaju veze sa vezom!??
konkretno kad sam postavio post da "menjam moj spider za PRO-a"neko je postavio temu "a gde ima da se kupi polovan negde u bosni,koliko se krecu polovni stalci,itd...sa samim tim moja tema vise gubi svaki smisao,i naravno ostavio sam jedan komentar da je taj neko promasio temu i posle samo par minuta je moj post bio obrisan od stane admina,a ja se pitam zasto???!!!
Ovo su neke veoma bitne stvari koje mi smetaju,ali nisam na kraju srca ni bas toliko zadrt,definitnvno nemam neke vece primedbe na rad nasih admina,osim ovih sto sam naveo,i nadam se u buduce da ce se ovo postovati sto sam napisao!!
__________________
https://t.me/pump_upp
Simke je offline  
Star 29.09.2010, 12:31   #18
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ energy.....

ajde malo pažljivije ukucaj u ovu pretragu...
Evo....loop PA 800......
Podsekcija Aranžeri-Korg....
Izbaci mnogo tema vezane za Korg PA seriju, a između ostalog i post pod nazivom " Detaljno uputstvo za lupove u pa800"
I nije mi jasno kako to niste mogli pronaći...
http://www.yu-midi.org/forum/search.php?searchid=445762

@ mimiki...

evo što sam pronašao pod mimiki-demo snimci..
http://www.yu-midi.org/forum/search.php?searchid=445775
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan





Promijenjeno od svirko (29.09.2010 u 12:37 sati)
svirko je offline  
Star 29.09.2010, 12:43   #19
grandia
Veliki prijatelj foruma
 
grandia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2009
Mjesto: BEC, Kucevo
Godina: 50
Postovi: 802
Downloads: 230
Uploads: 24
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 60 puta u 56 Postova
Instrumenti: S910, MU50, W7, JV1010
Interesi: muzika, pc-igrice
grandia befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ja bi samo da podsetim kolege koji josh uvek imaju nameru da ovde pisu:

ova tema nije od moderatora otvorena vec od jednog forumasa kao sto ste i vi (naravno i ja)

mislim da tu ima razlike ...

il je drug lekic vec preso na drugu stranu? ako je tako, onda se izvinjavam za desinformaciju




pozdrav
__________________
grandia je offline  
Star 29.09.2010, 13:06   #20
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega @grandia....

a nego gdje su Moderatori nego na forumu?
Možda na televiziji?
I nego šta su Moderatori nego i sami forumaši??
I kakve veze ima jel tema otvorena od Moderatora ili " običnih forumaša ", kako Vi kažete?
A drugih strana....ima ih raznih.....zavisi ko i na kakav način prelazi.....
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije