Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.04.2009, 04:23   #411
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

evo jedan crnjak:

sedi unuka kod dede u krilu,i pita je deda:
-sta dobijes kad izdtkas slonu?
-pa slonovu spermu
-a sta dobijes kad izdrkaz zecu?
-pa zecju spermu
-a sta dobijes kad izdrkas dedi?
-pa dedinu spermu
-....i cokoladu
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 19.04.2009, 08:01   #412
sejtan_nl
Početnik forumacije!
 
sejtan_nl's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: Rotterdam
Godina: 42
Postovi: 6
Downloads: 355
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: PA 800+Le
sejtan_nl befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vaterpolo treneru se desi maler - dva dana prije svjetskog prvenstva razbole mu se tri igrača.
Šta će, mora skrpiti tim pa objavi oglas da traži igrače. Sutradan, javi se na oglas jedan bez nogu. Trener će, ne vjerujući svojim očima:
• Šta ćeš ti ovdje?
• Ja jednom rukom pucam i dodajem, a drugom plivam!
Skoči u bazen i pokaže treneru a trener se oduševi pa ga primi u tim.
Malo kasnije, dođe drugi bez ruku i kaže:
• Jednom nogom plivam, a drugom pucam!
Pokaže u bazenu, kad on - još bolji nego prvi. Zatim, malo kasnije, dovedu trećeg tipa u invalidskim kolicima, bez ruku i nogu.
Trener popizdi:
• 'Ajde nekako još i ova dvojica, ali koji kurac ti ovdje tražiš?
On mu odgovori:
• Ja jednim uhom plivam, a drugim dajem golove!
• Hajde - kaže trener - Da i to vidim!
Bace ga oni iz kolica u bazen i on potone. Prošlo 20 sekundi, nema ga. Prošlo 40 sekundi - ništa. Nakon jednog minuta izvade ga nekako iz bazena, a on, jedva živ, pljujući vodu kaže:
• Jebem vam majku, ko mi je nabio ovu kapicu na glavu!!?

evo jos jedan!!!

Dodato:
Došla dva pandura pred javnu kuću i lupaju na vrata. Otvara se špijunka i portir ih pita:
- Šta je, šta hoćete?
Jedan od pandura odgovara:
- Pa,znate, ovaj ,kako da kažem, mi imamo deset eura i htjeli bi nešto da kresnemo.
Portir im odgovara:
- Za te pare možete jedan drugom da popušite!
Nakon desetak minuta neko opet lupa na vrata od javne kuće, portir otvara špijunku i vidi ona dva pandura od maloprije.
- Šta je, šta sad hoćete?
Na to mu oni odgovoriše u glas:
- Da platimo!

Promijenjeno od sejtan_nl (19.04.2009 u 08:05 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
sejtan_nl je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2009, 14:37   #413
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Jel znate kako je nastao mužjak Zebre?




Obukli Konju Partizanov dres!!!
  Reply With Quote
Star 22.04.2009, 14:40   #414
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kako policajci rade tintu ???

Pa tuku vodu dok ne poplavi.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2009, 15:06   #415
grandia
Veliki prijatelj foruma
 
grandia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2009
Mjesto: BEC, Kucevo
Godina: 51
Postovi: 802
Downloads: 230
Uploads: 24
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 60 puta u 56 Postova
Instrumenti: S910, MU50, W7, JV1010
Interesi: muzika, pc-igrice
grandia befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e sad ako ga neko vec pisao ... jebiga...

zavrsila se svadba, a svekrva vidi snaju kako tuzna sedi izmedju 2 dugackih astala de su malo pre seli vise od 150 gosti ... kaze svekrva: "nemoj da brines kceri, moj sin ce veceras da bidne veoma ljubazan s tebe"
mlada ljuto gleda svekrvu i kaze " ma koj ti je bre kurac, ja se ´karam ko zmaj, nego ko ce ovo sve da pocisti?!"
Dodato:
a evo i jedna bajka de su ganci pobednici ... kome nije lenj da procita do kraja - svaka cast ...

pre 500 godina hteo neki car da udaje cerku ali samo za onoga koj je najpametniji. i tako pokusali mnogo njih a niko da uspe. ciga slucajno proso i reko da pita cara nek pusti i njega na test. zamisli se car, a sto nebi, ovaj i tako je glup da sigurno nece uspeti taj njegov test ...

kaze car "pazi sada, ja tebi pokazem nesto rukama a ti meni isto, znaci bec reci!"
kaze ciga, ok ...

1. TEST: pokaze car cigi jedan krug u vazduhu. razmislja ciga, i pokaze njegovom rukom kroz taj krug koji je car napravio. car se iznenadi i kaze sebi "uf, bem ga u usta, odakle ovaj ciga zna tacan odgovor ..."
2. TEST pokaze car cigi sa prstima odozdo i trepira njima ... ciga na to trepira isto prstima ali odozgo. car se opet uplasio i pita sebe kako ciga znao tacan odgovor ...
3. TEST: pokaze car cigi jedan prst. a ciga na to avtomatski 2 prsta ...

car se totalno pocrvenio i kaze: "uspeo si cigo, svaka cast"

otisao car kod cerke da isprica sta se desilo ... kaze "kceri, nasao sam ti muza, al da znas da je ciga" ... a princesa " pa kako to on upseo taj test?" "ovako!", kaze car: ja pokazem njemu jedan krug a on direktno kroz taj krug. sta znaci, ja sam mu reko da ima 1 zemlja a on meni kaze ima samo 1 pravilan put ... ja njemu trepiram s prstima odozdo a on meni odozgo ... to znaci, trava raste odozdo a kisa pada odozgo ... ja njemu pokazem 1 prst a on meni 2 prsta! to znaci, ja reko ima samo jednog boga, a on meni kaze nije tacno, ima 2 boga, bog i njegov sin ... jel vidis ti kako je pametan taj ciga ?

medjuvremenski i ciga pojuri kuci da isprica kevi sta mu se desilo ...
kaze "kevo, kevo ja se zenim sa cerkom od cara!" ... "iju kaze njegova keva, kako si bre to uspeo? " pa ovako " car meni pokaze neki krug, ja reko to njegovo dupe, a ja njemu prodjem kroz taj krug i reko da cu da ga karam u guzu! ... on meni s prstima odozdo a ja njemu odozgo ... ja reko on misli da ce da me kara odozdo a ja njemu pokazao da cu ga ja odozgo ... on meni pokaze 1 prst a ja njemu 2, veli on da ce on mene 1 put da kara a ja njemu pokazao da cu ga 2 puta karati! ...

Promijenjeno od grandia (22.04.2009 u 15:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
grandia je offline   Reply With Quote
Star 22.04.2009, 22:47   #416
Plavkica
Početnik forumacije!
 
Plavkica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.04.2009
Mjesto: Bgd
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Plavkica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

NAJZDRAVIJE PICE (4 slova).............PIVO
TELEFONSKI POZIV (3 slova)..............ZVR
GRAD U ITALIJI (3 slova).................TRS
VRSTA ZIVOTINJE SA KUCICOM (3 slova).....PAS
NIJE GLADAN (3 slova)................JEO
VIDI SLIKU (4 slova).................VIDO


NEIZLECIVA BOLEST (4 slova)..........SMRT
DRAGI KAMEN (4 slova).................MILI
DEO PRIBORA ZA JELO(3 slova).........ZUB
ZENSKO DETE (3 slova).................ONA
NAJMANJI TROCIFRENI BROJ (3 slova)......000
SVECANO ODELO (4 slova)...............CRNO
KOKOSJI PROIZVOD (4 slova)..............JUHA
ZAJEDNICA MUSKARCA I ZENE (4 slova).....STAN
MUZJAK VRANE (6 slova)...............VRANAC
SESTRIN MUZ (3 slova).................IVO


INICIJALI PESNIKA JESENJINA ............PJ
ZLATO.................ZL


HLADNO ORUZJE (6 slova)...............PALICA
DOZIVLJAJ PRI SPAVANJU (3 slova)..........SEX
BIBLIJSKI LIK (3 slova).................POP
Dodato:
Bio seljak na derbiju Crvene zvezde-Partizana.
Vratio se u selo i svi ga pitaju kako je bilo, a on će:
- "Tamo ima jedna velika livada da se napase puno krava i dve ogromne mreže da se po'vata mnogo riba. Oko livade posedalo nas mnogo sveta. Ondak, na livadu izićoše neki robijaši, vas crvene i crne pruge i počeše da se nogataju sas neku lubenicu kriškaru, il' *ebem li ga šta je? Ljudi viknu "Gooo!", ja pogledam, niđe niko go. Oni viknu "Zvezda!" ja pogledam, odkud zezda u sred bela dana. Viknu "Partizan!", a ja pobegnem, jer mi deda bio četnik!

Promijenjeno od Plavkica (22.04.2009 u 22:53 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Plavkica je offline   Reply With Quote
Star 23.04.2009, 09:15   #417
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

Kako izluditi policajce? 1. Ako policajac prica s tobom, pretvaraj se da si gluh.2. Pitaj ga mozes li vidjeti njegov pistolj.3. Ako ne da, nego te pita zasto, reci da hoces vidjeti da li je veci od tvoga.4. Rukuj se s njim i stalno ga dodiruj.5. Pitaj ga gdje je dobio takvu ludu odjecu.6. Pitaj ga da ti posudi svoj kostim7. Ako imas elektricne podizace stakla, dok ti prica, igraj se njima, pa se pohvali: a jeste vidli? bez ruku! A da samo vidite automatski servo volan!8. Pretvaraj se da si gej i pitaj ga hoce li izaci s tobom.9. Ako kaze ne, pocni plakati.10. Ako kaze da, prijavi ga nadređenima.11. Ako te hoce pregledati i kaze da moras rasiriti noge, reci mu da te ne zanima.12. Reci mu da ti se svidjaju muskarci u uniformi.13. Potkupi ga slatkisima.14. U saobracajnoj drzi upakirani prezervativ. Ak pita zasto to, reci da ne ides u saobracaj bez zastite.15. Ako ti da nesto za potpisati, prvo se pocesi po guzici pa onda uzmi njegovu olovku u ruku.16. Ako ti da kemijsku u ruke, skrivaj je, rastavi i izvadi ulozak.17. Pitaj ga ima li kcerku. Ako da, reci mu da ti je poznato njegovo prezime.18. Nek ti sve objasni dvaput.19. Ponovi potiho sve sto on kaze.20. Pricaj sam sa sobom.21. Probaj mu prodati svoj auto.22. Pitaj ga hoce li ti prodati svoj auto.23. Ako te hoce voditi u policijsku stanicu, pitaj mozes li ti sjediti naprijed.24. Glumi da nemozes otkopcati pojas, pa ga zamoli da ti pomogne.25. Prije nego krenete provjeri jeste li svi vezani.26. Drzi gajbu piva na suvozackom sjedalu, naravno vezanu27. S osmjehom na odlasku mu reci: "Pozdravi zenu i moju djecu"28. Reci mu barem dvaput da prtljaznik ne treba pregledavati.29. Ako je vecer, stavi sunchane naocale. Ako pita da skines, reci da imas ruzne podocnjake nakon tuluma.30. Pitaj ga je li ikad ubio covjeka.
harepa50 je offline   Reply With Quote
Star 23.04.2009, 20:19   #418
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Harise,ovi nasi policajci(interventna)te salome ko slamcicu i bez ovih pitanja.Ovo od Plavkice je super.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 23.04.2009, 22:49   #419
nermin94
Početnik forumacije!
 
nermin94's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2007
Mjesto: Sarajevo
Postovi: 23
Downloads: 464
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Pa 800
nermin94 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nermin94 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ide policajac ulicom i spade mu kapa sa glave, sage se, uze je i kaze : "Pu nabijem te na k...c" i ode.hehehe.Pozzz
Dodato:
Takmičili se AMERIKANAC, RUS i BOSANAC ko će prije vratiti slijepcu vid.I prvi ti dođe AMERIKANAC i kaze:"Ih to mi laserskom operacijom za 5 min. i covjek ce vidit" dođe RUS i kaze:"I to mi laserskom operacijom za 2 min. i covjek ce progledat koda nikada nije bio slijep.I zadnji dođe BOSANAC skide gaće i lupa ga po celu spolnim organom i pita ga:"Eee buraz vidis li sta" a na to ce njemu ovaj aaa vidim k...c.Heheheh.Pozzzzzzz

Promijenjeno od nermin94 (23.04.2009 u 22:57 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nermin94 je offline   Reply With Quote
Star 24.04.2009, 08:14   #420
harepa50
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.05.2008
Mjesto: Preko sedam mora
Postovi: 824
Downloads: 1025
Uploads: 5
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 62 puta u 54 Postova
Instrumenti: KORG pa50,Futura nordiska piano,Classico gitara,Weltmeister Stella
Interesi: Muzička i video produkcija,razglasi,rasvjeta,stage
harepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblickharepa50 ist ein Lichtblick
Standard

heh jefta, ovdje nasih ima budala (saobracajaca). meni ovdje ima par pravo dobrih skojim bi mogo da ih izludim-mozda. Jer ima pravih govana koji te zaustave i lazu svasta i na kraju ti lupe kaznu.
harepa50 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
smesno, vicevi, zajebancija


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije