Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Treba mi!!!(Ritmovi, samplovi, boje...) > Boje i semplovi

Boje i semplovi Za sve u vezi boja i sampleova pitajte ovde...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.06.2019, 03:01   #1
BlackBeard
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 07.06.2019
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
BlackBeard ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Korg Krome Terce i Sample

Pozdrav kolege 😊
Novi sam na forumu i otvaram temu iz razloga sto se o Krome-u pisalo relativno malo, te sto bih trebao pitati malo iskusnije ljude o nekim stvarima.
Naime, posjedujem Krome odkad je izasao, al sam ga koristio iskljucivo u band-u koji nije svirao narodnu muziku, vec Rock 'n Roll(nisu mi trebale ni harmonike, ni sample-ovi), no onda je dosli vrijeme da se i ja okušam po svadbama, i sad mi treba to sve sto mi nikad nije trebalo.
Pokusao sam ubaciti neke sample-ove koje sam nasao na internetu, i cak sam uspio, ali su beskorisni, i zavrsio sam sa time da sam ubacujuci sample-ove pobrisao sve svoje zvukove koje sam slagao u COMBI modu.
Zanima me jel moguce ubaciti sampleove, a naravno da ovo od prije ne brisem, i naravno jel moguce napraviti prave terce?
Unaprijed se ispricavam zbog svog ne znanja o tome, al citajuci forum, skuzih da, ako cu igdje nauciti, naucit cu ovdje 😁
Unaprijed hvala i pozdrav!
BlackBeard je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije