Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.12.2010, 04:56   #1
matovicb
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.11.2007
Postovi: 15
Downloads: 521
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
matovicb befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Problem sa registracijama Tyros2

Postovane kolege,
pitao bih vas dali je neko imao slican problem kao ja?Radi se o sledecem kada pritisnem dugmad da pozovem odredjeni ritam u registraciji ugase postavke boja odnosno voices koje sam memorisao onda moram da pritisnem na voices 1,2,3 ili 4 da bih mogao da pocnem da sviram.Mislio sam da je do klavijature ali sve sam ovo konvertovao jer sam kupio T3 i potpuno isto mi se desava.Dali je moguce da neki od ritmova ili semplova ima neki virus u sebi ili ...Neznam dali sam bio dovoljno jasan?Ako nisam zao mi je neznam kako drugacije da objasnim.Neki od kolega su mi sugerisali da resetujem klavijaturu i to sam probao ali isto se desava!
matovicb je offline   Reply With Quote
Star 14.12.2010, 12:19   #2
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard **

Nemas ni virus niti slicno......proveri kako si namestio postavke pri pravljenju registarcija....Moras stiklirati i Voice 1-2-3-4 nakon sto si ih izabrao pa tako memorisati. Registracija nije nista drugo vec postavljanje ,,Linkova ,, u klavijaturi....Ako napravim ja jednu reg.i koristim boju koja se nalazi na mom USB stick-u pa tu registraciju ubacis ti u tvog Tyrosa....nece nikada naci tu boju jer je ti nemas memorisanu na klavijaturi....
gega je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio gega za ovaj koristan post:
matovicb (16.12.2010)
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije