Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.10.2005, 19:48   #11
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@vladica2005

Samo jedna digresija...
Kralo se i pre 20 godina, samo se ne primecuje tako lako!
Kralo se suptilnije!!!

Forspil za Zoko moja zoko je pokraden od grchke pesme Limanaki...
Mislim da se tako zove...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 04.10.2005, 21:34   #12
Zeljkoa
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Cinjenica je da u svetu vlada kriza u umetnosti a ne samo kod nas... To sto se prave kojekakve gluposti ne moze da se izmeni, bar ne za sada, jer tu mediji cine svoje. Moramo priznati da je medij najjace oruzje za manipulaciju drustvom... Nadam se da znate za onu "Ako zelis, mozes i go_no da prodas samo ga reklamiraj na Pinku".
Cini mi se da kod nas nema kadra koji bi mogao da iskomponuje kvalitetnu muziku... Tj nema kadra koji je kvalitetan a da bi hteo time da se bavii... Kao sto rekoh sva umetnost je u krizi do daljnjeg. Mozemo samo da se pomirimo sa ovim sto imamo.
Sto se tice licenci koje treba da poseduju muzicari, mislim da je to dobra ideja samo nije dobro sprovedena.. Naime, tu treba da postoje audicije na kojima pokazujes svoje znanje i ne bi trebao svak da tezgari i da se bavi muzikom ali kod nas je korupcija u punoj snazi tako da licencu svaka susa i busa moze da dobije....
Malo sam nepregledno napisao jer sada zurim ali mislim da cete razumeti... Toliko od mene
  Reply With Quote
Star 04.10.2005, 22:59   #13
vladica2005
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

a i kralo se ramo ramo, za vencanim stolom, sine moj , emina itd.
  Reply With Quote
Star 04.10.2005, 23:34   #14
Versy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Svaka čast poštovane kolege.
Sve što je izneseno, u potpunosti je tako, a kao što se i tema zove - žalostno, tačno - najžalostnije je to što od ove "kaše" i nema izlaza!
Bar u doglednom vremenu.
A ti medijumi, koje smo spomenuli, uhvatili su odličnu "šifru i formulu" i razvili odličnu mašineriju za štancovanje love i to debele love.
A narod, hoće - neće, svašta prima i prihvata, kad i nema šta bolje da sluša...
I posle, dodju nam pojedinci na tezgama, naravno - u pripitom stanju, pa i sami ne znaju šta da traže i nabace neki levi spisak sa "jednodnevnim hitovima", pa još kada im kaže čovek da ne zna neku stvar kao "Otiš`o si, sarmu jeo nisi" koju izvodi neka zvezda Ibarske magistrale, još skoče sa pitanjem - Pa šta znaš da sviraš, kada to ne znaš?
I...šta dalje....
Nego da smo živi i zdravi, pa valjda će i nas malo...nekad - da "ogreje sunce"....
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
zalostno


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije