Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.10.2005, 18:53   #1
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Seminar - Saveti za bolju svirku...

Evo nas...
Kako Versy kaze"
Doshlo je vrema da ova grupa vrsnih muzichara organicuje svoj prvi seminar...
Medicinari, veterinari, kao i mnogi drugi organizuju seminare, a sashto ne bi i mi...
Program prvog seminara je:

1) Meze
2) Neko dobro pechenje
3) Pice
4) Puno dobrog provoda...

Elem...
What's the catch?

Pa ovako...

Odavno kod mnogih od nas postoji takva ideja, ali su Versy i cevap spontano doshli do toga da se ona stvarno pomene..

Kako se ionako ovde lepo drzimo, mogi li i da se jednom okupimo negde i zajedno se dobro provedemo...

Versi je kao moguce mesto za sastanak predlozio Beograd.

ako je neko zainteresovan za tako neshto, i ako ima neku, bilokakvu, ideju u vezi svega ovoga neka se javi...

SVI predlozi su dobrodoshli...

Takodje bi trebali i da oformimo organizacioni odbor...


Ajmo svi zainteresovani ovamo!!!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2005, 20:04   #2
Versy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Bravo VAXTER, svaka čast, prosto nemam reči
A da znaš, čim smo se zauzeli do ovde, uspećemo i da realiziramo ideju
Možda je nekim ljudima izgledalo na početku kao zjbncja, ali - evo nije
Pa čim imamo već postavljeno ORGANIZACIONO MESTO, sada je red šefe da predješ na izbor ORGANIZACIONOG ODBORA
I to, sve lepo redom - kako si i postavio - od MEZEta, pa....do gde stignemo
Nego fali nam ĆEVAP da malo i on razradi ideju, sigurno čovek ima puno posla, al doći će on, čim vidi samo dokle je OVO stiglo :wink:
Pa idemo narode, da su živi i zdravi i Rolandi i Yamahe i Korgovi i sve ostalo, al dajte malčice inicijative za nešto ovako "konkretno", pa mi ćemo opet da pričamo o Muzici i svim njenim "propratnim stvarima"
Da se okupimo i da sednemo brate - ko pravi domaćinski ljudi, pa onda - do kraja i bez zabušavanja - klopa, piće, zezanje, šale, zjbncije, pesma, svirka itd. itd. itd. itd........
Ošekujemo predloge
  Reply With Quote
Star 15.10.2005, 20:51   #3
cevap
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 10.08.2005
Mjesto: Danska
Postovi: 223
Downloads: 4515
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
cevap befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E ovako raja. Na mene ne mozete rachunati, najranije tamo sljedece godine, mozda, radim na tome da hanumu dovedem ovdje, pa je velika zajebancija oko toga , da ne pricham i da vas ne gnjavim s time. Nego, ja sam za, i rado bih se vidio sa nekim ljudima, a ako bogda, ako taj prvi susret prodje zapazeno, vjerujem da nece ni biti zadnji, te da cemo se vidjeti nekom prilikom. U BG sam zadnji put bio 88 ili 89, ne sjecam se, al mi je sada odavde malo i podaleko. Mislim vec, ako idem dole, radije bih iskoristio to da posjetim rodni kraj, tako da jedino u tom periodu ako shta ispadne da se nadjemo negdje u BG. Inache da dolazim dole samo radi dan-dva, ne isplati mi se nikako. Da mi je blize, onda to ne bi bio problem, ali ovako, malo ce teze ichi.

Al.....eto, valjda postoji neka mogucnost. Ja ferije moram unaprijed da najavim najmanje 4-5 mjeseci, i to tachno u dan koliko mislim drzati, takva mi je firma, tako da je i to otezavajuca okolnost.
cevap je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2005, 22:30   #4
Versy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Sve je u redu burazeru
Bitno je da si ti ZA
Mi tek počinjemo sa planovima, a dok sve dogovorimo, sigurno trebaće vremena, jer ako pravimo nešto, da bude stvarno to nešto COOL u svakom pogledu.
A to za Beograd, ja sam samo onako rekao, kao jedan predlog.
Ipak na kraju - dogovor kuću gradi - znači kako svi rešimo gde će biti najbolje.
Samo je bitna dobra volja, a drugo će se sve srediti, pa i to za firmu što kažeš.
A ako bude ipak fešte /a biće sigurno :wink: /, garant neće biti poslednja, već samo novi početak jednog lepog druženja.
Pa, tu smo da se dogovaramo, kako će svima odgovarati i kako će svima biti najbolje
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
bolju, saveti, seminar, svirku


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:13


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije