Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 01.10.2010, 04:48   #61
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne znam.
Moram pogledati da li skripta može tako da se podesi.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 01.10.2010, 04:57   #62
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hehehe demo snimci su uvjek problem..slazem se i ja sa tim....ja bih jos uveo kad bih to moglo da one clanove koji lupaju bez veze komentar ili koji dodju u tu temu pa DA VREDJAJU...da svaki vlasnik tj.clan ima tu opciju da moze da takvog iskljuci da ne moze nikako vise ni da slusa moje snimke a kamoli da da komentar....mislim da bih i manje bezpotrebne prepirke bilo...ali to je samo san jer mislim da nije moguce ili?...Poooz
zeljko je offline  
Star 01.10.2010, 15:28   #63
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

To je već previše posla da bi bilo omogućeno.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 01.10.2010, 15:42   #64
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ako neko postavi demo, mora biti svestan da ce svasta biti pisano,i dobro i lose,a to ne znaci da ce neko da se svadja ili vredja,ali ako neko svira ko nogama,ne sme da se ljuti na lose komentar,ali sujeta je najveca mana muzicara uvek bila,meni licno smeta sto je ova tema uopste otvorena,a evo i zbog cega.
Naime ovaj sajt nije vas, ima svoje vlasnike,zamislite to kao kad odete kod nekoga u kucnu u posetu,tamo sigurno ne pricate sta vam se u toj kuci ne svidja,naravno jer nija vasa,tako je i ovde,kome nesto smeta ili mu se ne svidja Hasta la vista,nama moderatorima je ipak najteze mnogi nas pogresno procene,a niste svesni koliko posla oko sajta ima,da ne pricam da je sve iz dobre volje,po ko zna koji put.Najlakse je pricati sta kome smeta,svi vi kojima nesto smeta napravite svoj sajt,svoj forum sa vasim pravilima da vam nista ne smeta i eto resenja.A ova tema sto se mene tice bi mogla polako u lock,ali neka drugi odluce.
svrakan je offline  
Sledeći član vam se zahvalio svrakan za ovaj koristan post:
namrgodjen (19.02.2014)
Star 01.10.2010, 18:17   #65
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mimikijev predlog bih mogao da se realizuje samo kad bi moglo da i uzastopni postovi obnove datum teme. Znaci post se spoji sa prethodni, a tema izbije medju prvim pet na pocetnu stranu. To je jedino moguce razumno resenje. Inace onako ko sto imamo dosta nabijaci, bice kuku majko kad cak i postove se ne bi spajali Samo vise djubre za brisanje ce da ima a nista korisno. A gledano realno ko sto kaze Vaxter retko je slucaj da pises opet pored tvoj zadnji post. A ako eventualno hoces da obnovis demo snimci a tvoj je zadnji post, mozes zamoliti neki kolega da pise nesto, pa onda postavis demo snimci.
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline  
Star 01.10.2010, 19:10   #66
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@svrakane jel ti to odgovaras na moj post?Ako je tako kao sto kazes da sviram kao nogama...onda ja mogu samo reci da taj koji je slusao moj demo ili neciji drugi a tako mu se cini da je svirano kao nogama..ne mora ni da daje takve uvredljive komentare,a i pravilnik sam tako kaze...To je isto kad bih dosao Pavkovic u tvoje demo snimke...ovo je samo primjer i rekao ti tako,jer on cuje bolje greske tvoje gdje gresis u sviranju nego ti sto mozes da sanjas da je tako.

Uvijek ima onih koji su bolji i bolji muzicari ali takvi bas nece da nekog drugog vredjaju bezpotrebnim komentarima a pogotovu muzicare koji su samouki i ne bave se profesionalno muzikom...Ako bih trazio iglu u sjenu nasao bih i kod tebe greske i ja kao amater a kamoli jedan muzicar kao sto je to Dare nas kolega (PRIMJER)Samo neznam kako bih prosao kad bi ja tebi napisao da sviras lose a kamoli da sviras kao nogama...Budi iskren pa kazi Svrakane dali bih ti to pasalo.

A to sto kazes da ovaj forum ima svoje vlasnike To si upravu potpuno i ja te vrlo dobro raszumem,ali ti moram reci da sam ovo spontano napisao bez malo razmisljanja na posledice....mislio sam kao sto tema kaze da dam samo svoje misljenje i kako bih bilo prakticnije a i da malo vise clanovi imaju prava kad se radi o njihovom vlastitom snimku.
Sam Vaxter je rekao da je takvo nesto nemoguce kratko i jasno i nije trebalo dalje da se komentarise ali sta je tu je,a ti ako mislis da ja nisam u pravu i ako imas nesto protiv slobodno uhvati se za te kartone a i ako hoces zatvaraj ovu temu´sto se mene tice....Pooooz
zeljko je offline  
Star 01.10.2010, 19:13   #67
fiky
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.08.2010
Postovi: 28
Downloads: 71
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
fiky befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozz mene smeta samo jedna stvar ovde- a to je sto moram bezveze navlacit nekakvih 25 postova da mogu skidat sa download zone.a ritmovi i dr stvari su mi stvarno potrebni.
fiky je offline  
Star 01.10.2010, 19:15   #68
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@fiky

Tako je kako je i drugacije nece biti.
__________________
don't worry,be happy,and drink 'ladno Jelen pivo!
neconix je offline  
Star 01.10.2010, 19:26   #69
svrakan
Kao kod kuće
 
svrakan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.11.2007
Mjesto: Subotica
Godina: 45
Postovi: 883
Downloads: 1408
Uploads: 27
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 133 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg pa3x pro,Kurzweil Pc3k61
Interesi: Muzika
svrakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
svrakan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@Zeljko verovao ili ne,nisam ni procitao tvoj post,nego sam pricao u globalu.A ako si se ti u tome pronasao sorry,mada ponavljam nisam procitao sta si pisao pre toga odmah sam otisao na poslednju stranu i napisao svoje.
svrakan je offline  
Sledeći član vam se zahvalio svrakan za ovaj koristan post:
namrgodjen (19.02.2014)
Star 01.10.2010, 19:40   #70
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Itekako sam se pronasao,jer ja i sam znam da nisam izvrstan muzicar...cak i nemam samo 2 mjeseca muzicke skole ali ipak mislim da nije red da neko daje komentare ruzne u demo snimke ovakvih nazovi muzicara kao sto sam ja,nego da pomogne ako je to moguce,a ne da se pojavi tamo a jos pogotovu kao jedan kolega sto je pisao u moje snimke i to samo da se osveti jer nije ispao u pravu u drugoj temi.

Ovo sam i ja pisao u globalu ne samo za sebe vec i za druge kolege koji su ili pocetnici ili kao ja koji svira vec 20 godina harmoniku ali po sluhu i ne svaki dan kao sto se vi profesionalci bavite..Idi pa procitaj u moje demo snimke pa mi kazi jel to uredu da tako neko da komentar...Mislim bez ljutnje a i taj kolega sto je to pisao da se ne ljuti...ja nemam nista protiv njega i nek tako ostane....poooz
zeljko je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije