Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studijski Hardware

Studijski Hardware Zvucne karte, Efekti, Analogne mixete, Digitalne mixete, Digitalni snimaci, Midi interface, Transport interface, Audio interface, Kompjuterske konfiguracije

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.12.2009, 15:38   #1
dekipa
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.03.2007
Postovi: 194
Downloads: 487
Uploads: 19
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 21 puta u 16 Postova
Instrumenti: Korg pa 500
dekipa befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dekipa pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pomoc oko ove sprave ULTRAVOICE DIGITAL VX2496

Pozdrav drustvo!
Nadam se da sam postavio temu na pravom mestu.Posto pevam na pilot mikrofonu AKG C520 a takodje imam i Digitech Vocalist Performer i kvalitet je super, medjutim negde sam citao da nebi bilo lose da koristim neki procesor, compresor... ili sta vec drugo.
I ja sam mlo cesljao po netu i naleteo sam na ovaj uredjaj ULTRAVOICE DIGITAL VX2496 pa ako je neko ovo koristio da mi kaze vredi li sta ili da mi preporuci nesto u tom fazonu za neke skromne pare.
Zaboravih da napisem da mi treba za live svirku i da je ovo iz Behringerove firme.
Dodato:
U bre, pa nemoguce da niko ne moze da mi odgovori na ovo moje pitanje.

Promijenjeno od dekipa (11.12.2009 u 13:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dekipa je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije