Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.02.2008, 19:48   #11
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sacekcemo JGERa da vidimo sta ce nam on ponuditi. A ako je set stvarno dobar kako kaze profesionlno urajen, onda bih se isplatilo da ga podijelimo vi koji ga zele. Ja sam prvi koji bi uzeo tako nesto a da sam to pravim nemam zivaca a ni vremena.

Valjda ce naici i ovdje neko ko ce da postavi jedan pravi set od ca. 50MB a ne ono po 2 do 3 MB pa se zajebavas bez veze.

Ako ga dobijem, obecavam da cu ga staviti ovdje na upload!
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2008, 20:15   #12
ROBOT
Vredan član društva
 
ROBOT's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.10.2007
Postovi: 125
Downloads: 615
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
ROBOT befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard pozz!!!

svaka chast JAGER ljudina si .....pomozite covjeku ,,i cuj 500 e pa da ih berem sa grane ne bih dao nekome 500 e ...SIMONOVIC hvala na savjetima nisam znao da takvih ima ovdje e svacim se ljudi sluze ...ljudi pazite se .... pozzzzzzz
ROBOT je offline   Reply With Quote
Star 07.02.2008, 20:44   #13
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kako ono naš narod kaže: "Što jedna budala može kupiti, hiljadu pametnih ne može prodati"!!!
U pamet se moje drage kolege...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 09:27   #14
opusdei
Drugar foruma
 
opusdei's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.01.2005
Mjesto: MKD
Postovi: 99
Downloads: 1473
Uploads: 4
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: PA5X-61
Interesi: Music and Computers
opusdei befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
opusdei pošalji poruku preko MSN messengera opusdei pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Eto, ja ne prodajem svoj set.
Radim na njemu 14 meseci. Kupio sma Pa800 u vreme kad nije bilo nista od nikoga, prvicno iskoristio svoj stari set od PA80 pa dalje nadogradjivao.
Ima svega ovde i na netu, samo neko treba da zagrije stol i napravi kako to njemu odgovara.
__________________
Muzika i kompjutere
opusdei je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 10:18   #15
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Koliko ja vidim nema od ovog nista. Uskoro ce biti napravljena stranica gdje ce biti sve dzaba. Potrudit cu se licno za to. A ako ima ko zainteresovan i da ima vremena da radi i obradjuje stranicu nek se javi na pm.

Normalno da ce mo postaviti link i za najbolju muzicku stranicu yu-midi.

uskoro korgovci.ch

Neogranicen upload direktno na sajtu. Ideje su uvijek dobrodosle, pa ako imate nesto da predlozite slobodno. Hvala
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 10:30   #16
mykeli
Veteran
 
mykeli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.06.2005
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 858
Downloads: 218
Uploads: 5
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: sa dirkama...
mykeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dragi prijatelju Filekovicu,jel ti prvo pitanje bila uvertira za najavu nekog sajta???

__________________
Procitajte pravilnik!

mykeli je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 10:40   #17
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od filekovic Pokaži Post
Koliko ja vidim nema od ovog nista. Uskoro ce biti napravljena stranica gdje ce biti sve dzaba. Potrudit cu se licno za to. A ako ima ko zainteresovan i da ima vremena da radi i obradjuje stranicu nek se javi na pm.

Normalno da ce mo postaviti link i za najbolju muzicku stranicu yu-midi.

uskoro korgovci.ch

Neogranicen upload direktno na sajtu. Ideje su uvijek dobrodosle, pa ako imate nesto da predlozite slobodno. Hvala
Pa zar ti ovdje neko naplacuje upload???????????
dalabu je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 10:49   #18
filekovic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.03.2006
Mjesto: Bern - Svica
Godina: 43
Postovi: 36
Downloads: 155
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Ja sam svoje odsviro
filekovic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
filekovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

niste razumili o cemu se radi. Nema ovdje ono sto bi trebalo da bude. koliki je maximalni upload? Ljudi se boje staviti setove i takve stvari. Sta ima od toga ako ima neko dobar set i nesmije da ga stavi da ga dijeli s drugim muzicarima. to je t sebicnost.

Ja cu kupiti setove ako treba, imam dobre kontakte sa muzicarima profesionalcima i te etove ce te moci da nadjete besplatno za skidanje.

a sigurno nepravim reklamu za ajt jer se sajt prvo treba da napravi itd. Da nebi ispalo sad da pravim konkurenciju mozda yu-midiju to bi bilo smojesno. naravno da ce mi i dalje ostati yu-midi u favoritima a nebi bilo lose i na saradnji sto se tice tog upload i downloda. imam dosta memorije pa zato mislim.

a najzad to je do vas gdje ce te ici na koji sajt i sta vam je bolje. ja od tog nemam nista nego zelim na neki nacin da pomognem. Vidim da ljudi traze i traze a niko da kaze evo ti jarane gratis i postavi. ja sve sto budem imo sve cu da postavim za download. Tu e se naci jedan vrlo dobar set za triton. aj zivili!!
filekovic je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 13:03   #19
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kolega, izrekao si puno toga i od toga koliko sam shvatio u vezi ovog site-a puno neistine.

Nitko, nit tebi nit ikojem drugom članu ovdje ne brani da postavi u UPLOAD svoj SET ako želi. Jedino što taj set ne smije biti van zadanih formata (poželjno je da je kompresiran u ZIP i RAR format), da nije zaražen nekim od virusa ili sl. glupostima i da ima donekle nekakav kvalitet.
To što ljudi ne žele dati svoje materijale je njihova osobna stvar. I mene smeta što večina novopridošlih članova samo ovdje dođe, poskida materijale i nikad ih više nit vidimo nit čujemo. Stoga je i kvalitet pojedinih setova mizeran. Ja sam osobno dao ovdje svoja 3 komplet seta (osobnog sam uvjerenja jako dobro urađena) za KORG Pa80, dosta samplova za KORG Triton i Pa seriju, jedini sample paket za Solton Ketron SD1+, osobna 3 najbolja seta za KORG N364 i nakon što sam vidio što se dešava ovdje odlučio sam da do daljnjega više ne dajem ništa. Da ne kažem da sam do prve prave makljaže ovdje mislio dati kompletan set za KORG-a Pa80 sa 160 orginal namjenskih pjesama do jaja urađenih. No kad sam vidio da će to malo ljudi cijenit predomislio sam se. Nedam !!! Razmjenjivat ću materijale samo s kolegama i prijateljima za koje vidim da su aktivni na site-u, koji su voljni i žele pomoći. U tom pogledu igra jako veliku ulogu i koliko tko dugo obitava ovdje i druži se s nama. Ne mora biti neki majstor u programiranju kljava ali bitno je da je čovjek, ljudina.
Najgore mi je što skoro svaki novopridošli član odmah po prvom postu žica. Vjeruj mi kolega takvi su mi odmah na zubu i samo čekam da naprave gaf za BAN. Jednom će valjda i njima doć iz guzice u glavu. Znam da je lakše skidat tuđu muku, ali mislim da nema ništa ljepše nego naučit, sjest, malo se pomučit i sam napravit setove i materijale, pa se potom ovdje pohvalit i razmjenit s drugima, jer češ onda shvatit zašto pojedinci svoje sate muke i rada cijene i ljubomorno drže samo za sebe i najbolje jarane.
A to da otvaraš site, sretno ti bilo. Ideja ti o djeljenju besplatnih fileova nije baš nova jer ovdje je od prvog dana sve džaba. Kvalitet download centra ti nije dobar. OK, potrudi se uć u krug prijatelja od povjerenja. Vjeruj mi imamo materijale i SET-ove kakovih uopće jako malo na čitavom balkanu ima. No, zna se. Samo za probrane ili kako ja volim reč za prave kolege. Ne za fajlaše i žicare.


I na kraju, što ću ja imat od toga da ti dam svoje najbolje SET-ove kao prijatelju, kad češ ih vjerojatno razdjelit i osobama koje ga nisu zaslužile kao muzičari i osobe nikad. Kad sam nanovo kupovao Pa80 nečeš mi vjerovat, naišao sam na identičan u dlaku vlastiti SET. Kad sam čovijeku reko što mu se nalazi na kojoj performanci bio je blijed ko krpa i gledo je širom otvorenih očiju s nevjericom u mene, a tvrdio je da je SET sam pravio. Toliko o preprodavačima i quazi majstorima.

Promijenjeno od kreso (08.02.2008 u 13:11 sati)
kreso je offline   Reply With Quote
Star 08.02.2008, 13:19   #20
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da dodam na ovaj kresin roman...
Shto se ogranichenja u velichini fajlatiche...
Nebrojeno mnogo puta sam rekao da ako imate prevelik fajl bacite ga na neki share, i poshaljite link meni, a ja cu ga, pod vashim imenom, direktno baciti na up-down sekciju!
Ne znam chemu i dalje sve na share-ovima, a imamo 10 giga prostora...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
800, boga, korg, molim, pomozite, set, vas

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije